Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. saalbach czy zell am ziller

    • 3 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  2. Pejo

    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  3. Snowshow -- opinie

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  4. Pierwszy raz w Alpy - gdzie jechać ?

    • 14 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  5. Gdzie w Czechach na narty od 16.02

    • 3 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  6. VALMEINIER-VALLOIRE styczeń 2018

    • 3 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  7. Chodzież

    • 12 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  8. Nassfeld czy Kronplatz???

    • 15 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  9. bukovel

    • 1 odpowiedź
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  10. Gdzie ruszyły już wyciągi?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  11. Dolina Aosty czy Cortina?

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  12. Austria/Włochy wyjazd z 2latkiem

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  13. Harenda-był może ktoś?

    • 1 odpowiedź
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  14. Gdzie na narty Austria czy Włochy?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,3tys. wyświetleń
  15. Schladming - Dachstein

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  16. jazda nocna zakopane

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...