Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Tyrol - Hintertux

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 t72

t72

Nowy użytkownik

• 26 postów
  • Na forum od: 09.2007
5
  • Umiejętności: 2
  • krakowice

Napisano 16 październik 2016 - 10:37

Zbieramy ekipe 1-2 samochody na 10-13 listopada na Hintertux. Polecicie jakieś niedrogie pokoje w pobliżu ? Czy parking dla aut pod dolną stacją jest za free ?  Zastanawiamy się czy podjeżdżać codziennie autami czy raczej celować w skibusa

#62 tomal

tomal

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2905 postów
  • Na forum od: 08.2008
760
  • Bydgoszcz

Napisano 16 październik 2016 - 10:55

Zbieramy ekipe 1-2 samochody na 10-13 listopada na Hintertux. Polecicie jakieś niedrogie pokoje w pobliżu ? Czy parking dla aut pod dolną stacją jest za free ?  Zastanawiamy się czy podjeżdżać codziennie autami czy raczej celować w skibusa

Parkingi w całej Austrii są gratis .Z noclegiem Ci nie pomogę a na Booking sprawdzałeś ? http://www.booking.c...roup_children=0

#63 t72

t72

Nowy użytkownik

• 26 postów
  • Na forum od: 09.2007
5
  • krakowice

Napisano 16 październik 2016 - 11:53

Oczywiście sprawdzałem i jak nikt z forumowiczów nie poleci nic lepszego to wezmę z booking.  Ale skoro parkingi są za free to tym bardziej lepiej zainstalować się w jakiejś chatce z boku, może będzie taniej a tyrolska gospodyni ugotuje coś lokalnego. Ostatnio jak byliśmy w innej części AT to w piwnicy była sauna - rewelacja!

#64 arky

arky

Użytkownik

• PipPipPip
  • 440 postów
  • Na forum od: 01.2008
376
  • Umiejętności: 6
  • Wrocław

Napisano 16 październik 2016 - 14:34

Oczywiście sprawdzałem i jak nikt z forumowiczów nie poleci nic lepszego to wezmę z booking.  Ale skoro parkingi są za free to tym bardziej lepiej zainstalować się w jakiejś chatce z boku, może będzie taniej a tyrolska gospodyni ugotuje coś lokalnego. Ostatnio jak byliśmy w innej części AT to w piwnicy była sauna - rewelacja!

Hej,

bardzo fajna Gospodyni, jedyny mankament, to że pali papierosy. Ale kwaterka spoko, w dobrej lokalizacja, obok duży parking. Blisko gondoli na Egalm, do lodowca też chwilka.

http://www.tux.at/nc...abeth-haus.html

#65 Mohikanian

Mohikanian

Użytkownik

• PipPip
  • 182 postów
  • Na forum od: 10.2012
64
  • Trzecia planeta od słońca,Wielkopolska

Napisano 16 marzec 2017 - 21:57

Warunki na 16.03.2017

Około -5 stopni na górze,.Słonecznie więc odczuwalna temperatura wg mnie +10 :-)

Fajny przymrożony śnieg,trasy świetnie utrzymane.

Na wysokościach ok 2000 temperatury na plusie.

Jezdzimy w tym tygodniu w Zillertal Arena, Hochzireltal i na Hintertuxie.

Cały tydzień w słońcu ! :D

Miłego na białym wybierającym się do Zillertal.

Załączone miniatury

• IMG_2313.JPG

• rung podziękował za tę wiadomość

#66 sstar

sstar

Użytkownik

• PipPip
  • 209 postów
  • Na forum od: 01.2017
64
  • Umiejętności: 5

Napisano 20 kwiecień 2017 - 01:46

Dojechałem. 8:15 z Wrocka z dwoma postojami. Stacjonuje w Juns, hotel Hohlenstein. Przydrogi, a w weekend wariactwo. Jutro Hintertux choć zimno. Dziś nowy śnieg.
  • rung podziękował za tę wiadomość

#67 sstar

sstar

Użytkownik

• PipPip
  • 209 postów
64

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:56

Dojechałem. 8:15 z Wrocka z dwoma postojami. Stacjonuje w Juns, hotel Hohlenstein. Przydrogi, a w weekend wariactwo. Jutro Hintertux choć zimno. Dziś nowy śnieg.

8:16 start. Gefrorene Wand to nie był najlepszy pomysł na rozruch, mgla, -20, wiatr. Poczułem się jak jakiś zdobywca Antarktydy.
http://www.sstarwine...es/00529152.JPG
Najlepiej się ujechalem na wariantach 11, koło Kasserera, niby też wysoko, ale ciepłej i coś widac. Tak czy owak miło było powrócić w tereny pokonywanie latem z plecakiem i namiotem w mlodosci.

#68 rung

rung

Użytkownik

• PipPip
  • 113 postów
  • Na forum od: 09.2016
77
  • Wrocław

Napisano 20 kwiecień 2017 - 19:43

8:16 start. Gefrorene Wand to nie był najlepszy pomysł na rozruch, mgla, -20, wiatr. Poczułem się jak jakiś zdobywca Antarktydy.
http://www.sstarwine...es/00529152.JPG
Najlepiej się ujechalem na wariantach 11, koło Kasserera, niby też wysoko, ale ciepłej i coś widac. Tak czy owak miło było powrócić w tereny pokonywanie latem z plecakiem i namiotem w mlodosci.

Jak Gefrorene to Gefrorene ;) I tak zazdroszczę!

• sstar podziękował za tę wiadomość

Podsumowanie słonecznego sezonu 2016-2017.

www.youtube.com/user/realrung - narciarskie filmy relaksacyjne na lato: długie zjazdy na słonecznych stokach :) + wesołe klipy + filmy wrzucane na bieżąco w celach poglądowych

www.instagram.com/reallyrung/ - fotki ze stoków, czyli "stok photos" :)

#69 sstar

sstar

Użytkownik

• PipPip
  • 209 postów
64

Napisano 21 kwiecień 2017 - 22:59

Jak Gefrorene to Gefrorene ;) I tak zazdroszczę!

Dziś gesonnene;-) Lampa i wszyscy na lodowiec, a ja au rebours, czyli w drugą stronę. Ujeździłem się, że hej. Mówią, że do niedzieli zamkną wszystko oprócz Hintertux. Nie wiem. Trza by sprawdzić. Wjechałem na Rastkogel, bo miałem pod hotelem wyciąg. A potem już wszędzie. Mało ludzi, świetnie przygotowane stoki. Po południu południowo nachylone trochę się rozkopały, a inne trzymały fason. Powrót około 8h, z korkiem w okolicy Monachium i dwoma postojami, więc nieźle. W sumie emocji cała masa, warto nawet na dwa dni się wyrwać, choć solo trochę przydrogo wychodzi... no ale nie narzekam, Harakiri przecież nie popełnię;-)