Skocz do zawartości

Narty dla córki FISCHER RC ONE LITE 68 WS SLR 2023


rulez

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarza mi się być delegatem technicznym międzynarodowej federacji choć w innej dyscyplinie - ale przeczytanie aneksu do ICR problemu nie stanowi .. tym bardziej że musimy znać przepisy pchając się z Curexem do WC itd a nawet na niższych ligach (gdzie czasami trenerzy nie ogarniają prostych błędów.)

W ramach anegdoty - przynajmniej raz Curex otarła się o DSQ ale Szwajcar ją wybronił .. niby drobiazg na oficjalnym treningu ale zawsze (w sumie młodej/młodemu też bym odpuścił ale zjebka na zapamiętenie obowiązkowa 😉

Odnośnie tego czy narta jest sportowa czy nie to naprawdę nie jest temat do dyskusji ..

M.

Edytowane przez Marxx74x
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) nie wiesz .. B) przepłacisz i tak C) nie marudzę bo nie muszę D) punkty do ego bezcenne choć narta na większość spotykanych warunków kiepska... I tyle. Rano się zakocham, po 13 znienawidzę, niepotrzebnie nadsterowne co można ogarnąć serwisem, względnie ciężkie, miękka poprzecznie płyta .. już wolę nartę sportową - nie udaje więc chociaż wiem dlaczego się męczę.

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mig napisał:

Możecie marudzić ile chcecie , ale dopóki narty slr mogę kupić za połowę ceny porządnego AM czy AR czy nawet pierwszej SL sklepowej, to kupię.  Przynajmniej wiem co dostanę. 

Myślę że nie znasz dobrych am i ar zresztą to nie żadne rocket science aby się dowiedzieć. Taki master32 nie ma kłopotu by zachwycić się nartą spoza sportowego mainstreamu mimo że zna narty sportowe, marx wypowiada się w podobnym tonie jak master32 a obydwaj blisko sportu… im ktoś dalej tym bardziej upaja się nartą parasportową.

Edytowane przez star
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, star napisał:

Myślę że nie znasz dobrych am i ar zresztą to nie żadne rocket science aby się dowiedzieć. Taki master32 nie ma kłopotu by zachwycić się nartą spoza sportowego mainstreamu mimo że zna narty sportowe, marx wypowiada się w podobnym tonie jak master32 a obydwaj blisko sportu… im ktoś dalej tym bardziej upaja się nartą parasportową.

Wiesz... tak kilkanascie lat temu mialem ochote znalezc dobre AM. "Przez nogi" przeszlo 5-6 wlasnych topowych modeli nart o jakich piszesz, w sumie kosztowaly spooooro. Ale co tam, rowniez kazde spotkanie ze znajomymi bylo okazja do wymiany nart. O wypozyczalniach nie wspomne. Mysle, ze argument mocno chybiony. Zresztą....Teraz jestem  biedny emeryt i nie stać mnie na dobre am czy ar.   Srl bywają znacznie tańsze. Dla mnie to ważny argument. ;-))

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz - szukacie na skróty, wąsko pod butem czyli wg. producenta quasi sportowo?

I po co ?

Dzisiejsza bądź wczorajsza fotka Dagi (taka Pani co trochę w Pucharze Świata Ski Cross latała a wcześniej narobiła zamieszania w alpejskim - dużo osób żałowało, że przestała trenować starszą grupę w jednym z klubów i się nie dziwię) Ripstick 88 na Kasprowym .. chyba nie wie co robi zamiast slalomkę lub gigantkę założyć 🙂 i jeszcze na szkoleniowe CKI ? 🙂 .. 

Aż się zapytam przy okazji Dagmary dlaczego jako dystrybutor na Polskę nie potrzebuje do szczęścia SL, GS, SLr czy coś .. choć odpowiedź będzie prosta - potrafi jeździć i zakłada to co jest wygodne.  Bo potrafi jeździć. Czego serdecznie życzę.

M.

 

Edytowane przez Marxx74x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marxx74x napisał:

To jeszcze raz - szukacie na skróty, wąsko pod butem czyli wg. producenta quasi sportowo?

I po co ?

Dzisiejsza bądź wczorajsza fotka Dagi (taka Pani co trochę w Pucharze Świata Ski Cross latała a wcześniej narobiła zamieszania w alpejskim - dużo osób żałowało, że przestała trenować starszą grupę w jednym z klubów i się nie dziwię) Ripstick 88 na Kasprowym .. chyba nie wie co robi zamiast slalomkę lub gigantkę założyć 🙂 i jeszcze na szkoleniowe CKI ? 🙂 .. 

Aż się zapytam przy okazji Dagmary dlaczego jako dystrybutor na Polskę nie potrzebuje do szczęścia SL, GS, SLr czy coś .. choć odpowiedź będzie prosta - potrafi jeździć i zakłada to co jest wygodne.  Bo potrafi jeździć. Czego serdecznie życzę.

M.

 

No i to jest odpowiedź również mastera32 

 

co do opinii miga to nie kupuje tego anonimowego testu topowych am; ja kupiłem dwie scott the ski i Kastle bmx obydwie w warunkach z dala od porannego betonu to świetne deski można mieć mnóstwo frajdy także poza trasą ale nie tylko tak więc migu napisz jakie testowałeś te topowe am i co w nich było nie tak, tylko nie pisz że test był przez pierwszą godzinę na tzw betonie... czytaj zmrożonym sztruksie ps cieszę się że są osoby takie jak marxx czy master które sprowadzają bajdurzenie na stosowny poziom... a taki Heitz też zapierdziela na pure Scotta gdzie bądź w stylu gigantowym ale gigantek nie założy przecież... choć ongiś jeździł sportowo....

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narciarski emeryt 😉 .. to choć jak Curex mi wstydu narobi tym swoim klękaniem na kolanko fruwając obok jak wściekła osa a Młodzi powiedzą "co tak wolno trener ten wąż" to przynajmniej powiem, kiedy już ustąpi zadyszka "wiecie, rozumiecie, narta taka AM to i szybko nie podoła, och czemu nie wziąłem gigantki" 😉

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...