Jump to content

nowe narty w rodzinie

moruniek
 Share

Recommended Posts

W rodzinie zawitały nowe narty, dołączyły do młodszego brata. Zobaczymy co potrafią na śniegu. To prezent urodzinowy dla syna, tylko że on urodziny ma w czerwcu. Dać czy nie dać mu teraz pojeździć oto jest pytanie ?

Nowe

DSC-0516.jpg

Nowe i ich młodszy brat.  

DSC-0519.jpg

• Like 6

8 godzin temu, moruniek napisał:

W rodzinie zawitały nowe narty, dołączyły do młodszego brata. Zobaczymy co potrafią na śniegu. To prezent urodzinowy dla syna, tylko że on urodziny ma w czerwcu. Dać czy nie dać mu teraz pojeździć oto jest pytanie ?

Nowe

DSC-0516.jpg

Nowe i ich młodszy brat.  

DSC-0519.jpg

jasne, że dać, po co czekać, wszak to tylko liczba, urodziny znaczy;

a propos widzewiaka uwagi to, też kiedyś kupiłem chrześnicy slalomki sztekla, takie 165, a co, kto pierwszy jeździł, ja oczywiście, zakochałem się, piękna narta, kręci jak szalona, szczerze mówiąc, to nie wiem czy ona je odpaliła na stoku, miała po mnie takie 156 i się nieco przyzwyczaiła, może w tym roku?

• Like 1

Dać dzieciakowi. Nie wiadomo co za rok będzie, czy będzie zima, czy będzie kasa. Córka jeździ obecnie na urodzinowych, a do urodzin dwa miesiące. I cieszy się jak dziecko z Atomic Bent 100 180cm (a teraz czekam na na falę hejtu za takie narty dla dziewczynki 🙂 )

• Like 2

4 minuty temu, Wojcio napisał:

Dać dzieciakowi. Nie wiadomo co za rok będzie, czy będzie zima, czy będzie kasa. Córka jeździ obecnie na urodzinowych, a do urodzin dwa miesiące. I cieszy się jak dziecko z Atomic Bent 100 180cm (a teraz czekam na na falę hejtu za takie narty dla dziewczynki 🙂 )

To dobra decha, jak jej się podobają to o co chodzi ?

• Like 1

42 minuty temu, Wojcio napisał:

Cześć

Kacper ma jakiegoś Atomica tego konceptu i bardzo sobie chwali. Deska dość sztywna a do tego taliowana więc nadaje się i do normalnej jazdy a na park świetna. Zawsze ją zabiera jako drugą nartę. jeździłem nie raz potwierdzam.

Pozdro