Skocz do zawartości

Alpy - mały ośrodek


lucky_luke

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, koliber napisał:

Z tych nieco dalszych polecam Kappl (z własnego doświadczenia), a z bliższych podobno pusto jest w Turracher Hohe (tras wcale nie tak mało, a poza tym blisko z Polski) - tam jednak nie byłem, choć planuję.

Turracher Höhe nie jest pustym ośrodkiem. Rok temu w sezonie było sporo luda, a do centralnych krzeseł kolejka nawet na 10 minut. Jest nieco ponad 30 km tras, w większości lagodnych, natomiast bardzo fajny śnieg, było sporo naturalnego i ma kilka naprawdę nowych tras. Podobało nam się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem z 15 razy w Gastein i jakos tego nie zauwazylem.

odkad zrobili nowy wagon z Badhof Gastein to nie widzialem tam kolejki do wyciagu. No moze z wyjatkiem kilku pojedynczych dni kiedy z powody wiatru wyciagi jexdzily do polowy.

 

dla mnie moloch to Ischgl albo Sankt Anton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 razy = 15 tygodni

 

edit: zrobilem rachunek sumienia 12.

Tak czy inaczej mam to zjezdzone w kazda strone i uwazam ze to jest naprawde niedoceniony osrodek.

Są 3 lokalizacje polaczone ski busami: Sport Gastein, Dorf Gastein, Bad Gastein / Badhof Gastein kazda ma swój charakter. Zjezdzic trzeba wszystkie ale ile razy ktory to juz zalezy od pogody.

H1/H2 podlinkowana wczesniej ma chyba z 9km i jest najdluzsza trasa jaka jechalem (i nie ma tam ani grama jazdy po drodze przez las) bo takie km to sie nie licza.

 

Edytowane przez Clip
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...