Jump to content

Białka dziś

Recommended Posts

6 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

@star Dzisiaj chodziły:

Pasieka

Jankulowski - najlepiej było

Remiaszów - też fajnie

pozdrawiam

Dzięki za relacje. Z buta mogę dojść na Remiaszow, na Jankulakowski już autem, z Anielskiej Osady na Janiolow Wierch. Będę eksplorował.

29 minut temu, star napisał:

Dzięki za relacje. Z buta mogę dojść na Remiaszow, na Jankulakowski już autem, z Anielskiej Osady na Janiolow Wierch. Będę eksplorował.

Tak życzę powodzenia - pasieka cała zaśnieżona, ale remiaszów i jankulowski tylko połowa stoku. Czerwoną widziałeś na zdjęciach ( tą do pasieki prowadzącą, góra nieciekawa ale chyba przejezdna, reszta nie wiem, dzisiaj sypało białe ale taka kasza raczej niż śnieg, rano było twardo ale dość szybko zmiękło i nowy śnieg słaby do jazdy dużo wolniejszy niż stary. Śniegu na trasach sporo, poza już tylko troszkę, jak nie będzie sypać to do wtorku zejdzie. Ale życzę Ci owocnego turowania.
Ps. Najlepszy do jazdy jankulowski mało uczęszczany i najlepszy śnieg de facto.

pozdrawiam

• Like 1

51 minut temu, Marcos73 napisał:

Tak życzę powodzenia - pasieka cała zaśnieżona, ale remiaszów i jankulowski tylko połowa stoku. Czerwoną widziałeś na zdjęciach ( tą do pasieki prowadzącą, góra nieciekawa ale chyba przejezdna, reszta nie wiem, dzisiaj sypało białe ale taka kasza raczej niż śnieg, rano było twardo ale dość szybko zmiękło i nowy śnieg słaby do jazdy dużo wolniejszy niż stary. Śniegu na trasach sporo, poza już tylko troszkę, jak nie będzie sypać to do wtorku zejdzie. Ale życzę Ci owocnego turowania.
Ps. Najlepszy do jazdy jankulowski mało uczęszczany i najlepszy śnieg de facto.

pozdrawiam

Będzie dobrze. Atutem odległość. Liczę tez na jakieś Tatry. PS takie trasy to nie turowanie, może tak się zdawać jak nie ma porównania. A jak zasmakuje się into the great wide open to taki resort touring to jako rzecze Wujot to zwykła pedeliada. Ale na bezrybiu i rak ryba.

Edited by star
  • Haha 1

5 minut temu, Plywak napisał:

a ja się męczyłem na Chopoku, zamiast do Białki jechać 😉

Co się umeczyles to twoje. Góry to jednak góry, a pagóry dla koneserów, a może odwrotnie?

34 minuty temu, brachol napisał:

Takie widoki, a w Tatrach nie byłeś....

Czytaj między wierszami.

Przypatrz się fotkom.

Zgadnij skąd.

ps mam obowiązki niestety,

choc przewrotność losu

bez nich tu by mnie 

wcale nie bylo

wiec raczej

narzekac

glupio