Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przerwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mario33

mario33

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 226 postów
  • Na forum od: 01.2009
169
  • Umiejętności: 5

Napisano 21 listopad 2020 - 20:48

To był trudny tydzień. Tydzień z wydarzeniami trudnymi do przetrawienia... kolano to te mniej trudne.

Myślałem, że chociaż pojedziemy z rodziną gdzieś na śnieg, wyznaczyłem sobie cel dojścia do siebie, żeby być gotowym na luty/marzec. Uwielbiam zimę, śnieg, lodowisko to był mój żywioł. Miałem cel, kupiłem sobie nowe narty, jeszcze dzisiaj rano przyszły jakieś duperele narciarskie. Na razie raczej do szafy.

Muszę odpocząć od tematów narciarskich, chwile mnie nie będzie. Ale wrócę, jak troszkę się odbuduję. A może jednak zima będzie. Trzymajcie kciuki.

#2 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Instruktor

• PipPipPipPipPip
  • 2156 postów
  • Na forum od: 01.2015
1868
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 21 listopad 2020 - 20:52

To był trudny tydzień. Tydzień z wydarzeniami trudnymi do przetrawienia... kolano to te mniej trudne.

Myślałem, że chociaż pojedziemy z rodziną gdzieś na śnieg, wyznaczyłem sobie cel dojścia do siebie, żeby być gotowym na luty/marzec. Uwielbiam zimę, śnieg, lodowisko to był mój żywioł. Miałem cel, kupiłem sobie nowe narty, jeszcze dzisiaj rano przyszły jakieś duperele narciarskie. Na razie raczej do szafy.

Muszę odpocząć od tematów narciarskich, chwile mnie nie będzie. Ale wrócę, jak troszkę się odbuduję. A może jednak zima będzie. Trzymajcie kciuki.

Trzymam kciuki za powrót do formy...

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#3 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3591 postów
  • Na forum od: 10.2011
11205
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 listopad 2020 - 20:56

Są gorsze nieszczęścia niż jeden sezon narciarski w plecy. Da się przeżyć, jest tyle innych fajnych rzeczy które można robić zamiast.
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#4 BiPi

BiPi

Użytkownik

• PipPip
  • 125 postów
  • Na forum od: 03.2019
291
  • Umiejętności: 4
  • Poznań

Napisano 22 listopad 2020 - 00:06

Ale Ty wróć! ...ktoś musi być pierwszy!

Co by Ci się wszystko poukładało i posklejało...
Cześć ;)
Beata.

#5 robertdr

robertdr

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1003 postów
  • Na forum od: 11.2007
1497
  • Umiejętności: 1
  • 3miasto

Napisano 22 listopad 2020 - 00:14

Spoko

ponoć listopad to miesiąc deprechy. Za chwilę grudzień, święta, a za chwilę nowy rok i coraz dłuższe dni, 

Trzymaj się :)

www.domnaklinku.eu

#6 brachol

brachol

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 303 postów
  • Na forum od: 01.2006
166
  • Umiejętności: 6
  • Poznań

Napisano 22 listopad 2020 - 07:47

Niestety kolejna osoba robi sobie przerwę. Może jednak warto przemyśleć swoje wypowiedzi i przeczytać kilka razy zanim kliknie się "wyślij"?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych