Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak zostać gwiazdą LP3.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

#201 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3963 postów
  • Na forum od: 01.2017
1624
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 29 maj 2020 - 13:30

dostałeś już 3 podziękowania, jak na to bagienne forum, to dużo :-)

Przyłączasz się do darku w totalnej (żarcik) krytyce tego forum. Czemu nie chcecie się z niego zwyczajnie spakować? Kąsacie rękę, która was karmi. Słabe to.

#202 darku

darku

Nowy użytkownik

• Pip
  • 45 postów
  • Na forum od: 11.2009
104
  • Umiejętności: 8
  • Bełchatów

Napisano 29 maj 2020 - 14:06

Cześć

Stary parę stron temu napisałem konkretnego posta o swoich doświadczeniach z obecnymi rządami - zero reakcji. Dziwisz się?

Pozdrowienia

Jeśli dobrze rozumiem (jeśli nie, to mnie popraw), nie oczekiwałeś odpowiedzi od innych na tym forum  taka się nie pojawiła), ale ode mnie?! Chętnie bym odpowiedział, ale nie chcę rozgrzewać tych, których nie interesuje temat, problem, czy też wymiana poglądów i doświadczeń (a tak tu się dzieje, najczęściej, przy rozmowach politycznych? Nie znam się na geologii, miałem z nią jedynie styczność przy współpracy z Min. Mariuszem Orionem-Jędryskiem, ale to raczej surowce: węgiel, kruszywa - koncesje. Jeśli to Ci nie przeszkadza to w poniedziałek (mam trochę wolnego czasu) odpiszę Ci na priv. Pozdrawiam

#203 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2248 postów
  • Na forum od: 11.2007
1466
  • Wrocław

Napisano 29 maj 2020 - 16:08

Przyłączasz się do darku w totalnej (żarcik) krytyce tego forum. Czemu nie chcecie się z niego zwyczajnie spakować? Kąsacie rękę, która was karmi. Słabe to.

sstar nie jest tutaj osobowością która mogłaby kogolwiek moderować, czy oceniać

• darku podziękował za tę wiadomość
>>> SKI.PRIV.PL – skitour / freeride / poradniki / sprzęt <<<

#204 mariusz-net

mariusz-net

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 262 postów
  • Na forum od: 01.2013
196
  • Klucze koło Olkusza

Napisano 29 maj 2020 - 16:27

Cześć
Stary parę stron temu napisałem konkretnego posta o swoich doświadczeniach z obecnymi rządami - zero reakcji. Dziwisz się?
Pozdrowienia

Przestałem pisać bo przekroczono granice "dobrego smaku", a nawet według mnie prawa (2 osoby... ale spokojnie, mam lepszę rzeczy do roboty niż łazić po sądach). Emocje mógłbym zrozumieć ale nie padło przepraszam.

Co do Twojego postu to nie potrafie odnieść się merytorycznie bo za mało wiem (mam tylko Twój opis/opinie). To tak jakbym ja napisał, że mam wkurzającego szefa (przykład taki, akurat jest spoko) i co Ty na to? ... wypada tylko współczuć w takiej sytuacji.

#205 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3963 postów
1624
  • Łódź/Wrocław

Napisano 29 maj 2020 - 16:58

sstar nie jest tutaj osobowością która mogłaby kogolwiek moderować, czy oceniać

Ty jesteś? Ja nie narzekam co chwile na to forum i forumowiczów, biorę je z dobrodziejstwem inwentarza. A Ty jak i Darku co i rusz je krytykujecie. Nie zamierzam moderować. Darku obiecał zniknąć. A Ty tyle narzekasz, że wydaje się, że gdzieś, znalazłeś nowy i lepszy świat... PS twój osąd kto jest osobowością niespecjalnie mnie interesuje, zacząłeś od donoszenia na tym lepszym wg ciebie forum, na dobre imię trzeba sobie zasłużyć.

#206 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 14219 postów
  • Na forum od: 11.2007
9030
  • Warszawa

Napisano 29 maj 2020 - 17:02

Przestałem pisać bo przekroczono granice "dobrego smaku", a nawet według mnie prawa (2 osoby... ale spokojnie, mam lepszę rzeczy do roboty niż łazić po sądach). Emocje mógłbym zrozumieć ale nie padło przepraszam.

Co do Twojego postu to nie potrafie odnieść się merytorycznie bo za mało wiem (mam tylko Twój opis/opinie). To tak jakbym ja napisał, że mam wkurzającego szefa (przykład taki, akurat jest spoko) i co Ty na to? ... wypada tylko współczuć w takiej sytuacji.

Cześc

Rozumiem, że można tak interpretować, zapewniam Cię jednak, że powyższa ocena dotyczy osób i instytucji zarządzających całością geologii w Polsce, ze wspomnianym przez kol. Darka "ministrem" na czele.

Pozdrowienia

#207 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3963 postów
1624
  • Łódź/Wrocław

Napisano 29 maj 2020 - 17:11

https://kultura.gaze...rzepraszam.html
https://wiadomosci.o...dczenie/tvf69ke

#208 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3963 postów
1624
  • Łódź/Wrocław

Napisano 30 maj 2020 - 06:52

No właśnie jak Owczarek sam przyznał, tu przeprosiny, a w notowaniu ciągle Kazik na 4, to niespójne, brak przeprosin prezes też. Baron wraca.
https://teleshow.wp....15802450140000a

#209 BiPi

BiPi

Użytkownik

• Pip
  • 83 postów
  • Na forum od: 03.2019
82
  • Umiejętności: 4
  • Poznań

Napisano 30 maj 2020 - 14:54

6. Zamykanie ... no właśnie, ja o tym ;) :) 
7. Nieeleganckie? :D Mamy inny system definiowania?! 
8. Lekceważący i szyderczy ton ... rozglądam się jak Travolta i nie wiem o co chodzi ;) :) 
9. Do zobaczenia...
10. Czyli.... jedzie Pani z nami na Tuxa?! 
Zmieściłem się w 10. Pozdrawiam serdecznie. To jednak prawda, że kobiety łagodzą obyczaje :) :

Tolerancja - to słowo klucz.
Chciałbym prosić Pana o ponowne przeczytanie mojego wcześniejszego postu, że zrozumieniem, i zwrócenie szczególnej uwagi na znaki interpunkcyjne. Są równie ważne co słowa.

Podsumowując:
"Znaki jedynie wskazują obiekty, do których są przypisane. To co nazywamy symbolem, jest zwrotem, nazwą czy obrazem, który może być znajomy w codziennym życiu, ale poza swoim konwencjonalnym i oczywistym znaczeniem, posiada też odmienne konotacje. Sugeruje coś niejasnego, nieznanego lub coś, co jest ukryte. /.../ Umysł, który eksploruje symbol, zmierza ku ideom, które przekraczają rozumowe pojmowanie" - Carl Gustav Jung

i

"Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych, lecz mocnych, którzy nie potrzebują źle traktować innych, by czuć się ważnym" - Papież Franciszek

więc

"Nabywaj mądrość, i wszystkim twoim majątkiem nabywaj rozsądek" - król Salomon

Ps. Póki co nie stać mnie niestety na Tux'a. Daleko mojej wypłacie do średniej krajowej. Ale uzbieram do przyszłego sezonu i chętnie skorzystam ;)

Pozdrawiam
Beata.

#210 BiPi

BiPi

Użytkownik

• Pip
  • 83 postów
82
  • Poznań

Napisano 30 maj 2020 - 15:07

Ja to raczej prawicowy indianer jestem :)

No widzisz...a ja jestem i prawa i lewa, ale złodziejstwa, kłamstwa, obłudy, braku szacunku i lekceważenia nie toleruję z żadnej ze stron. Taka ja ;)

#211 BiPi

BiPi

Użytkownik

• Pip
  • 83 postów
82
  • Poznań

Napisano 30 maj 2020 - 15:27

Ale Bi Pi jeszcze bardziej

Yyy buraka przyjęłam 😘 jeśli masz ochotę, możemy (wcześniej niż zakładałam) skonsumować nasz związek ;) od 4 lipca będę w Soblówce..jagodzianki i kawa na Boraczej? Cafe Wanilia?

#212 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3963 postów
1624
  • Łódź/Wrocław

Napisano 30 maj 2020 - 17:38

https://wyborcza.pl/...fow-trojki.html