Skocz do zawartości

Dmuchnęli busa ze sprzętem Kadrze Polski w Narciarstwie Alpejskim !!


jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Na fb Maciek Bydliński : "w piątek 28.09.12 w godzinach między 18.40-19.15 skradziono busa marki Mercedes Vito(kolor srebrny) o słowackim nr rejestracyjnym MT 595 AV rok produkcji 1998 z pod ul. Aleja Pokoju 67 Centrum Handlowe M1 Kraków wraz z drogocennym sprzętem narciarskim. W busie znajdował się specjalistyczny spr zęt Kadry „A” Polskiego Związku Narciarskiego w tym mój. Wartość straconego sprzętu to ok. 200tys. zł. Sprzęt, który właśnie dzisiaj przyleciał Cargo do Krakowa ze zgrupowania w Nowej Zelandii. W busie znajdowało się ok. 30 par nart firmy Atomic i Head, fotokomórki do pomiaru czasu, 100 kompletów tyczek narciarskich, maszyna do robienia nart, 7 par butów narciarskich, 4 wielkie skrzynie z całym ..." http://www.facebook....aciek.bydlinski jak by ktoś, coś słyszał, widział..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 kompletów tyczek, to chyba w kilku busach Vito musiało by się mieścić - chyba chodziło o komplet 100 tyczek, a to stanowi pewną różnicę. Pomijając fakt, że nienawidzę złodziejstwa, to kto takiego busa zostawia pod centrum handlowym bez nadzoru.....:eek::eek::eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla osoby parkującej pod centrum handlowym z taką zawartością...

100 kompletów tyczek, to chyba w kilku busach Vito musiało by się mieścić - chyba chodziło o komplet 100 tyczek, a to stanowi pewną różnicę. Pomijając fakt, że nienawidzę złodziejstwa, to kto takiego busa zostawia pod centrum handlowym bez nadzoru.....:eek::eek::eek:

Panowie gdy bym wiedział że się przewrócę to bym się położył:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb Maciek Bydliński : Wartość straconego sprzętu to ok. 200tys. zł. jak by ktoś, coś słyszał, widział..

Pewnie złodzieje drapali się po głowie próbując wycenić fanty. Teraz mają łatwiej. Jeśli to specjaliści - samochodziarze - mają gdzieś specjalizację sprzętu. Wkrótce pojawi się na giełdzie. Chyba, że Maciek zapłaci okup. Cenę wywoławczą już sam podał... Przykre, ale nie zamieściłbym takiego szczegółu w ogłoszeniu, jak również unikam zostawiania auta z towarem pod supermarketem. Przewiduję, że dużym prawdopodobieństwem upadnę ( piję do Tomala ). Życzę szczęśliwego zakończenia poszukiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to oczywiste, że złodziejstwo trzeba tępić. Ja np. nigdy nie kupuję niczego używanego na giełdach (dopuszczam taką ewentualność tylko wtedy, gdy koleś będzie miał dowód zakupu). Pół roku temu nocą spod hotelu koło KGHM w Legnicy ukradli mi zaślepki do alufelg - naprzeciwko była giełda (pod stadionem Zagłębia) - mówili mi, że mogę je tam bez problemu odkupić, ale zamówiłem w serwisie oryginały, mimo, że wyszły mnie dwa lub trzy razy drożej niż na giełdzie "używki - czyli swoje lub kogoś w podobnej sytuacji" Reasumując - żal mi gości, potępiam w całości kradzież, ale na litość boską - kto zostawia auto z takim towarem bez nadzoru pod marketem????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***ę. ( przepraszam nie wytrzymałem) Jak można mieć pretensje do okradzionych? p.s. koleżanka zostawiła na ławce na dworcu w Tokio iPada. Zorientowała się po ponad dwóch godzinach. Zadzwoniła na dworzec i.........................czekał na nią w biurze rzeczy znalezionych. (jedynym problemem była identyfikacja, bo było ich tam kilka z Pokemonami na tapecie:) )

Użytkownik Harpia edytował ten post 29 wrzesień 2012 - 15:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie złodzieje drapali się po głowie próbując wycenić fanty. Teraz mają łatwiej. Jeśli to specjaliści - samochodziarze - mają gdzieś specjalizację sprzętu. Wkrótce pojawi się na giełdzie. Chyba, że Maciek zapłaci okup. Cenę wywoławczą już sam podał... Przykre, ale nie zamieściłbym takiego szczegółu w ogłoszeniu, jak również unikam zostawiania auta z towarem pod supermarketem. Przewiduję, że dużym prawdopodobieństwem upadnę ( piję do Tomala ). Życzę szczęśliwego zakończenia poszukiwań.

Przewiduję, że dużym prawdopodobieństwem upadnę ( piję do Tomala ).

Yukisan nic a nic nie Rozumiesz ,napisałem tak w przenośni bo wpisach Morisa i Rossiego ,bo jak można tak myśleć a po co tam zostawili? ,a po co tam pojechali? ,można było inaczej? itd itp mi też zwineli auto sprzed domu ,i co mam mieć pretensje do żony? że je tam zostawiła przecież mogła gdzie indziej zaparkować.. prawda jest taka złodziejstwa i złodziei się nie toleruje ,bo ty harujesz a taka menda przyjdzie i bierze jak swoje znowu na złodzieja nie ma siły jak się uprze i tak ukradnie ,na własne oczy widziałem na stacji przy granicy jak dwóch byków wyrzuciło niemieckie małżeństwo z nowej eski i odjechali i co? Moris i Rossi też ma się mieć do nich pretensje że wjechali zatankować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***ę. ( przepraszam nie wytrzymałem) Jak można mieć pretensje do okradzionych? p.s. koleżanka zostawiła na ławce na dworcu w Tokio iPada. Zorientowała się po ponad dwóch godzinach. Zadzwoniła na dworzec i.........................czekał na nią w biurze rzeczy znalezionych. (jedynym problemem była identyfikacja, bo było ich tam kilka z Pokemonami na tapecie:) )

jak najbardziej!!! oczywiscie, z niektorych postow wynika, ze zjodziej po prostu maja prawo ukrasc rzeczy, pozostawione w pewnych miejscach…….. swietne (mam nadzieje, ze nie wykrakalem w innym poscie,i w busie nie bylo "Holy Grail of polish skiing")…...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukisan nic a nic nie Rozumiesz ,napisałem tak w przenośni bo wpisach Morisa i Rossiego ,bo jak można tak myśleć a po co tam zostawili? ,a po co tam pojechali? ,można było inaczej? itd itp

Za słabo zaznaczyłeś ironiczny ton. Twój uśmiechnięty emotikon wyraża raczej zadowolenie z faktu niż przekąs. A odezwałem się ponieważ użyłeś jednego z moich ulubionych powiedzeń, troszkę nietrafionego w obecnej sytuacji. Nie było moim zamiarem zadawać pytanie retoryczno-gdybające : "można było cośtam zrobić inaczej?". Każdy uczy się na błędach, najważniejsze żeby na cudzych. Koledzy już nigdy więcej nie powtórzą takiej degrengolady. Szkoda, że musieli to odczuć osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny ...powiedział co wiedział

Mało wiem. Wiem na przykład, że więcej pieniążków wydaję się na działaczy, niż sprzęt. Skoro zatem, skroili busa z nartami kadry A, to szanse na medal, na najbliższej olimpiadzie, spadły z 5% do zera. I nie jest to ironia, lecz żal... Pozdrawiam, radcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, po to jest ten temat by pomóc Maćkowi i innym zawodnikom oraz by piętnować złodziejstwo, argumenty dlaczego kierowca zostawił samochód lub ocena szans naszych zawodników w najbliższej olimpiadzie naprawdę wiele nie wnoszą do tematu. Jak już mamy pomóc lajkujmy na fejsie, wpisujmy na swoich blogach, wysyłajmy do znajomych maile, jeśli możemy pomóc róbmy to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stoi sobie już w dziupli i jest w jakiejś fazie demontażu, ale szansy że mimo wszystko się odnajdzie bym jeszcze nie wykluczał. Taki ładunek to wcale nie musi być na rękę złodziejom, przecież po giełdach z tymi jednak lekko znacznymi fantami bujać się nie będą, trochę nie ich branża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stoi sobie już w dziupli i jest w jakiejś fazie demontażu, ale szansy że mimo wszystko się odnajdzie bym jeszcze nie wykluczał. Taki ładunek to wcale nie musi być na rękę złodziejom, przecież po giełdach z tymi jednak lekko znacznymi fantami bujać się nie będą, trochę nie ich branża.

A skąd wiesz co było celem złodziei ? skoro sprzęt w nim zgromadzony był wart o wiele więcej od samego samochodu,mercedes vito z 1998 to nie jest cudo, więc jeśli to jego chcieli buchnąć to chyba na części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...