Jump to content

kmusial

Members
 • Posts

  251
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kmusial's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ja mam łańcuchy Thule, wyprodukowane we Włoszech, a nie w Chinach.
 2. Czy ktoś odwiedzał ostatnio Skalankę, będę w pobliżu i zastanawiam się nad wybraniem się tam na narty.
 3. Trzeba naostrzyć i nasmarować przed pierwszym użyciem. Ja smaruję narty na gorąco przed każdym dniem na nartach, ostrzę w razie konieczności co 2-3 dni jeżdżenia.
 4. A szkoda bo to był jeden ze stoków które lubię
 5. Czy jest ktoś zorientowany co się dzieje z wyciągiem na Beskid ?
 6. Tak jak i Ty w tym sezonie zacząłem sam serwisować swoje narty, myślę jednak że ostrzenie powinno być przeprowadzone przed smarowaniem. W filmiku swix-a gość ściąga smar z krawędzi paznokciem:confused: można to zrobić cykliną z wyciętym narożnikiem. Powodzenia. http://www.swixschoo...ysk/index2.html Użytkownik kmusial edytował ten post 01 grudzień 2010 - 10:03
 7. Smarować trzeba, zdarza się że również trzeba naostrzyć krawędzie.
 8. Jeśli dzisiaj mam posmarować narty na jutro i nie znam warunków i temperatury śniegu jakie będą na stoku , to jaki smar wybrać ? Proszę o konkretną nazwę jeśli można. Lepiej na twarde czy na miękkie śniegi?
 9. Przykłady gdzie kupić taniej niektóre narzędzia do samodzielnego serwisowania, raszpla http://coval.com.pl/...&product_id=286 , i guma ścierna http://www.silkorund.pl/guma.html .
 10. W markecie budowlanym kupiłem plexi o grubości 5mm i o wymiarach 250mmX500mm za 12zł. Można z takiego kawałka zrobić kilkanaście cyklin. wtedy cena za jedną będzie ok 1zł. Zamiast cykliny metalowej mam kielnię murarską z której obciąłem uchwyt. Zamiast gumek do skistopów używam gumek do słoików. Natomiast na bardziej specjalistyczne narzędzia niestety trzeba wyłożyć sporą kasę.
 11. Według mojej żony najlepsze buty dla kobiet robi Dalbello. Miała już kilka różnych butów, między innymi Salomon i Rossignol, ale najbardziej jej przypadły do gustu Dalbello.
 12. Moje volki miały fabryczny kąt 88,9 stopnia, taką dokładną wartość podał mi oficjalny dystrybutor.
×
×
 • Create New...