Skocz do zawartości

Bruner79

Members
  • Liczba zawartości

    1 627
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Bruner79

  1. Dla kolegi Salomona s maxa blasta 175cm. Gabaryty ma, także decha tez musi konkretna. Niech poczyta o niej.
  2. Jest ze mną już jakiś czas, także prawdopodobnie jestem wyleczony 😁
  3. Bruner79

    Narty wszechstronne

    Ja ostatnio odkryłem te dechę… w końcu coś konkretnego. Szersza uniwersalna decha, ale .. ma w sobie moc - 2 titanale, drewno - i jest lekka. Poręczna bestia w odsypach, a na przygotowanej trasie tez idzie pięknie. 100mm pod butem zupełnie nie czuć. Wbrew rożnym opiniom - na takiej desce idzie się elegancko wyszaleć. Ostatnio trochę jeździłem na szerszych dechach, bo lubię 🙂 ale na te chwile jest to numero uno. Pacjent - atomic maverick 100ti.
  4. Adam - u mnie są 2 rockery - i na te chwile nie mialem lepszej dechy 😉
  5. Jak w tytule, piękne stany. Mocne uniwersalne dechy, więcej info na pw. salomon blast 175, atom x9 wb, salo s force 11, fischer rc one 72, volkl deacon 80, Kastle mx 84 176
  6. No jak 😉 w salo płyta fis, ta decha to komórka 😉
  7. Witam, kolega sprzedaje swoje prywatne strzały które posiada od nowości. Salo s race Gs pro 175 65mm i r15 i x9 175. W obu nartach 1,5mm krawędzi - w nowych 1,7-1,8. Zainteresowani wiedza co to za dechy. 990 za pare.
  8. Narty w stanie bdb. Dużo krawędzi, niemalże stan fabryczny. Rc volkla to tzw druga Gs sklepowa, a w rzeczywistości przyjemny racecarver. 175cm, 72mm i promień 17m. Dynastar speedzone 12 ti to tzw hybryda. 174cm i promień 15m, pod butem również 72mm. Volkl 400 pln, Dynastar - 750.
  9. Bruner79

    Alpe Cimbra 2023

    To mi zrobiło dzień 😁😁
  10. Jak w tytule, wszystko nowe. Po więcej info zapraszam na pw.
  11. Jak w tytule, nowa kurtka dainese, rozmiar L, 850 pln.
  12. Bruner79

    Komplet head L

    Sprecyzuj szmatex? 🙂
  13. Sprzedam swój komplecik head. Rozmiar L. Na osobę 175-185. Jako ze barczysty chłopaczyna jestem z udkami nie mieszczę się w niego tak jakbym chciał 😁 oddychalnosc 20k/20k. Użyty 2 x 2h. Jest jak nowy. 899 polskich cebulionow.
  14. Nie omieszkam wrzucic tu tzw review 😉 ale myśle, albo chciałbym, żeby to była ta miłość od pierwszego wejrzenia😁 za dużo już tych dziewczyn było, czas się ustatkować 😁
  15. Dobra narta albo najlepsza to taka, która aktualnie posiadasz pod swoim butem na stoku 😁
  16. Ma małe rockery przód tył - ale jak przykładałem to to żadne rockery. Bardziej coś co kiedyś robiła nordica w dziobach. Masz racje - piękne wykończenie i jakość, fajnie się gnie w łapach, powinna jeździć 😉
  17. Code a teraz jego następca deacon to bardzo dobre narty. Na ten sezon zakupiłem sobie wersje master deacon w pięknym kolorze 😄 zobaczymy co to warte 😉
  18. Uzbierało mu się tego przez ostatnie lata, a ze dechy dobre, każda jest fajna to ciężko było mu się rozstać 😉 ja sam już kazałem mu odłożyć 2 pary dla siebie 😉
  19. Koledze nagromadziło się kilka dech z ostatnich lat. Wszystko w świetnym stanie technicznym. Krawędzie grube, niektóre po 90%. Ceny od 250 w gore. Dechy same katalogowe, najwyższe modele. Min - head supershape speed 184, elan amphibio 14 ti 176, atomic temper ti 173, atomic x9 181, rossi lt 183, stockli ax 183, nowe rossi experience 88 186 i Dynastar cr 74 184, elan gsx 182, atomic Gs 178, k2 speed charger, k2 rictor 82xti 182 chwalony przez T.Kurdziela,Dynastar komórka Sl 165 - dużo mięsa, ak Sl 165, Dynastar powertrack 179 i 186, atomic vantage 80 cti 180, volkl code 178 i 182 - świetne i więcej co widać na fotach. Więcej info na pw.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...