-
Liczba zawartości
1 627 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
17
Zawartość dodana przez Bruner79
-
Na sprzedaż - jak nowe - igiełka - hybryda - Molitor release r1. To samo taliowanie co stockli wrt, ten sam promień, te same laminaty…. Molitor produkowany jest w fabryce sztekla. Więcej info można poczytać w wątku Kurdziela: https://www.ntn.pl/molitor-release-r1/ Cena - 1699pln.
-
Jak ktoś byłby chętny na wyjazd w terminie 14-21 grudzień 2024 - do regionu jak powyżej - to pisać pw 🙂 zakwaterowanie w hotelu w Moenie. Dojazd własny. 60 euro za dobę z wyżywieniem HB. Nocleg w hotelu z linka poniżej. Na miejscu możliwość szkolenia, oraz przetestowania wybranych modeli volkla na 2025. https://www.hotelfanes.com/
-
Jak ktoś chętny to pisać pw. 165/12 i 193/30. Obie są jak nowe.
-
Ted Ligety pożegnał się z Head...
Bruner79 odpowiedział Gabrik → na temat → Sport, Zawody, Zawodnicy
Uhuhuuuuu - powiało dyletanctwem 😁 -
Nie chce zgadywać jak autor jeździ, ale uważam że dobrym wyborem byłby również supershape e speed 177cm
-
Wygrubic, podkreślić i dać na górze listy.
-
Kiedyś miałem jednego dnia dwie deski na stoku - sztekla sl i Kastle sl. To samo spostrzeżenie odnośnie sztekla - nerwowa narta. Może zaskoczyć. Wtedy zdecydowanie bardziej pasował mi Kastle.
-
Mam nadzieję, że nie będę już was zanudzał kolejnymi hehehe
-
A tam, ten sezon to sobie pojeżdżę chyba na jakimś allmountain. Jakoś przestałem mieć już parcie na dechy. Pojadę na wszystkim. Pójdę jeszcze dalej. Wszystkie dechy w obrębie grupy jeżdżą praktycznie tak samo. Zdziadziałem. 🙂
-
Apropos wyklepania dech- ja nigdy nie miałem nart dłużej niż sezon z powodów dobrze nam znanych, natomiast… pisałem kiedyś z jednym z austriackich influenserow, który jeździ dla volkla, a także prowadzi w At szkolenia - zapytałem więc go o jedną narte na której jeździł cały sezon, czy czuje jakieś różnice pomiędzy początkiem jej posiadania, a teraz. Gościu napisał, że łącznie do czasu mojego zapytania miał przejechane na tej desce ok 120 dni - trzymanie wg niego takie same, minimalnie czuć mniejszą dynamikę. Dla niego bez różnicy. Dalej dobra narta. Takze wnioski dla nas samych.
-
A o co chodzi? 🙂 nie chce mi się przebijać przez stosy postów 🙂 czyżby wyższość sl nad normalną decha? Czy ze sl idealna na początku drogi narciarskiej? Tak pokrótce co rzuciło mi się w oczy
-
Glucholazy straciły wszystko. Największa powódź w historii miasta. Większa niż w 1997. Teraz zostało tylko ratowanie ludzi….
-
Nysa - zrzut 600m3. Woda podchodzi pod wały. Glucholazy ewakuacja. Za chwilę runie chyba tymczasowy most. Służby zrzuciły kostkę brukowa na most aby dociążyć i się wycofały. Czekamy na nieuniknione. W Nysie niektóre dzielnice już pływają. Teraz przed nami już najgorsze.
-
Dokładnie tak. W Nysie obecnie filmiki w sieci ludzie wrzucają - demontaż ławek przy rzece itd. Zrzut już zwiększyli. Mam wrażenie że powtarza się sytuacja z 97 roku… ktoś jeszcze wrzucił filmik że przybywają amfibie. Na tę chwilę 355cm. Jest już bardzo poważnie. Premier również dotarł.
-
Szacunkowo teraz w Głuchołazach około 230cm, a nawet nie wiem czy nie 240cm.
-
U mnie już 10cm do stanu alarmowego brakuje. Czesi podobno zrzucają więcej wody niż w 97…
-
Sprzedam narty Salomon S/max 10 165cm - 800zł
Bruner79 odpowiedział wickerman → na temat → Sprzęt narciarski
Narta dłuższa zawsze będzie bardziej elastyczna wzdłużnie niż krótsza. -
Sprzedam narty Salomon S/max 10 165cm - 800zł
Bruner79 odpowiedział wickerman → na temat → Sprzęt narciarski
Tzn ja się poważnie pytałem, bez żadnych wycieczek. Wg moich obserwacji najbardziej elastyczne są stricte narty typowo komórkowe lub master. Chodzi mi o to, że nie ma co demonizować nart sportowych, bo czasem taka decha jest przyjemniejsza w obyciu niż jakiś koł sklepowy. Niektóre firmy w taki też sposób produkują swoje dechy - jak np sztekiel czy kastel. -
Sprzedam narty Salomon S/max 10 165cm - 800zł
Bruner79 odpowiedział wickerman → na temat → Sprzęt narciarski
A jakie teraz narty są bardziej elastyczne a jakie nie? -
Sprzedam narty Salomon S/max 10 165cm - 800zł
Bruner79 odpowiedział wickerman → na temat → Sprzęt narciarski
Może nie przypasowała właśnie dlatego że krótka i mały promień, charakter sl, męczy 😉 -
A gdzie fota?
