Skocz do zawartości

Bruner79

Members
  • Liczba zawartości

    1 627
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Bruner79

  1. Bruner79

    filmy fajnie zrobione

    A mnie się taka jazda podoba, carvingu nauczysz się po 2 dniach, każdy głupi na niebieskiej zostawi dwie linie, co innego napawać się jazda jak w poniższym filmie 😎 https://www.instagram.com/reel/CZXK39Ogivv/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  2. Bruner79

    filmy fajnie zrobione

    Świetny film. Bode jedzie na nartach allm swojej marki Peak. Na filmie szerokość 98mm. Szczerze - takie narty od takich gości z zapleczem sportowym i nietylko można kupować w ciemno. Nie ma nic lepszego niż produkt tworzony z pasji. Poza tym - niezle te dechy, jeździłbym 🤩
  3. Dzisiaj już wiosennie 300%. Ciężki wiosenny śnieg, to co misie lubią najbardziej 😎 pod butem 65mm, zabawa cały czas. Do poniedziałku włącznie kręcą, można atakować.
  4. Cześć, koledze zostały 3 pary fajnych dech na sprzedaż, wrzucam tutaj, może ktoś się skusi ;). Head supershape ispeed 177cm r-14,9, jak nowa. Uniwersalna sportowa decha, 69mm pod butem. Rossignol ti plus 181cm r15, nowe, 78mm pod butem. Sportowa hybryda rossiego, ciekawa narta, elastyczna,jak to nowe rossi i mocna. Volkl deacon 74, 178 r17. Stan kolokwialnie mówiąc - igła 🙂 74mm pod butem, uniwersalny krążownik felka. Po więcej info zapraszam na priv.
  5. Bruner79

    lekcja z niko130

    Jurek (Niko) był po 70tce na tym filmiku, tak przypuszczam, ja z nim jeździłem jak miał 73 lata. Myśle, ze finezji w tym wieku mu nie brakowało.
  6. Jakby ktoś chciał nowa modna nartę w dlugosci 173cm, chwalona i opiewana w wielu magazynach i kopalni wiedzy - ytb, to kolega takową sprzedaje. Nowa na gwarancji, płyta r22. Nowa moda - a wiec krótsza mastersowa Gs z promieniem 17m i mamy idealna petardunie do średnich skrętów. Trzymanie i katapulta przy wyjściu z zakrętu - jak to u dynastara mastera. Jedzie to jak typowa hybryda. Cena - 2850.
  7. Na sprzedaż stockli laser Gs 185cm, stan bdb, krawędzi praktycznie fabryka, 1700 pln, oraz nowy Felek Gs 180cm - 1450.
  8. Dokładnie. Mnie sie już nawet testować nie chce. Wszystko jeździ tak samo, a bynajmniej biorąc dana nartę w łapę, wyginając ja, patrząc na taliowanie, wiem czego mogę sie po niej spodziewać. Ja i tak zawsze robię mój serwis, „coś niecos potłafie”, także opcja zje…go serwisu odpada. Na nast sezon kupuje najtańsza opcje jaka dorwę i jeżdżę. Nawet na ostatnim wyjeździe chłopaki proponowali swoje dechy na zamianke na próbę, odmawiałem, No nie chce mi sie 😄
  9. Bruner79

    Atomic X9 181

    Zwycięzca sezonu wg mnie 🙂 petarda, mozesz sprzedawać jako nowe 😉
  10. Bruner79

    Atomic X9 181

    Do takiej jazdy trzeba szybkich stop, No i ogólnej żywotności 🙂 ja raczej szukam średniego skrętu, na Sl również. Szybkich stop nie mam 😉
  11. Bruner79

    Atomic X9 181

    Każdy gdzieś na początku oglądał takie filmiki na wdechu. Nie dziwie się ze Gabrik wciąga je nałogowo 😁 jest chłopak zajarany narciarstwem i dobrze. Ale jeszcze nie doszedł do pewnych wniosków a to może nastąpić wkrótce lub w ogóle 😁 te filmiki to idealnie wyselekcjonowane przejazdy, nieraz po kilkanaście/dziesiąt razy aż zrobi się dobre ujęcie. Carving? Wiadomo, każdy pojedzie na „kantach” po jednym dniu nauki. Ktoś kto jest świadomy swojej jazdy a przede wszystkim motoryki swojego ciała, wie na co będzie go stać. Poziom jazdy z filmików dla niektórych nie będzie nigdy osiągalny. A na stoku? Liczy się jazda sytuacyjna, a nie tylko podkręcane skręty 🙂 Ja - gdybym zaczynał przygodę teraz z narciarstwem, kupiłbym jedna i tylko jedna pare nart, dobrana pod moja wagę i tluklbym ja aż się rozleci w drzazgi. Wszystkie dechy jeżdżą podobnie, niemalże tak samo. Mówię o nartach z poszczególnych grup - Gs czy Sl czy allm. I nie jesteśmy w stanie ocenić narty po godzinnym czy dwugodzinnym teście. Bzdura. W nartę wjeżdża się dniami, zależnie od warunków a kończąc na tuningu. Wiec nie ma sensu nakręcać się marketingiem i nowymi super oh oh nartami. Każda narta jest najlepsza i tyle 🙂 a Gabrik ma teraz prze za je bis ta nartę i pozostaje ja wytłuc aż się rozleci. Miałem, jeździłem - narta wariat 🙂
  12. Bruner79

    Atomic X9 181

    Myśle ze nie wszystkie atomy się rozwarstwiają, najlepiej kupować je nowe na gwarancji 🙂 ale jest jeszcze jeden aspekt - Np drugi gatunek dech u nas dostępny w kraju. Ja się nadziałem na badziewiarstwo jednej firmy 2 razy w tym sezonie. Najpierw 50 % mniej krawędzi w jednej narcie (narty nowki), a niedawno zle wylany laminat w innych nartach tej marki. Czasem kupię od kumpla nowki dechy które on sprowadza z zza granicy i tam żadnego problemu z rozwarstwieniem nie ma czy tez innym druciarstwem.
  13. Bruner79

    Atomic X9 181

    A może gościu jeździ na tykach i dlatego tak jeździ? 🙂 jechanie wzdłuż linii spadku stoku na narcie Sl - tak się na niej jeździ 🙂
  14. Te Gs sztekla 175 jedzie jak typowa hybryda. Z Gs nie ma raczej nic wspólnego oprócz napisu na piętkach. W długim i tak będzie szukać skrętu. Masz co masz i jeździć musisz. Choć ja doleje oliwy do ognia i uwazam ze mogłeś kupić x9 🙂 a dolewając benzyny jeszcze - g9 🙂
  15. Cześć, kolega sprzedaje mastery dynastara na płycie konnect, a wiec otrzymujemy dechy dynamity z ucywilizowaną płyta 🙂 narty przez to bardziej elastyczne i przyjazne. Narty jak nowe, kilka godzin na śniegu, dowód zakupu gwarancja. 2850pln
  16. A teraz moja oferta. Nowe heady, drugi model od góry po pro. Dechy są takie same, różnica w płycie. Ten model również trzyma jak żyleta ale jest bardziej elastyczny i przyjemniejszy, nie tak męczący jak pro. 1899plna
  17. Witam, kolega ma na sprzedaż może po 4 godz jazdy titany heada. Rocznik 2022. Oczywiście papiery są, pełna gwarancja. Kupił inne narty i te idą na sprzedaż. Narty wizualnie i technicznie są jak nowe. Cena 1800 pln.
  18. Szczerze mówiąc ciężko mi zrozumieć o co chodzi w Twojej wypowiedzi, ale ok. Dodam od siebie, ze ja jeżdżę na takich dechach jakie akurat posiadam. Natomiast na nartach dłuższych również można zwolnić i częściej skręcać. A Deb nikt nie krytykuje.
  19. Oczywiście, ćwiczenie narciarskie 😀
  20. Ja wczoraj na twardych trasach - allm 185mm, 93mm. Na wierzchu cukier, pod spodem betonie. Jazda wyśmienita 🤩
  21. Gabrik pamiętaj, jak to ktoś kiedyś tutaj mądrze napisał: najlepsza narta to ta która masz właśnie pod stopa 🙂
  22. na podsumowanie head wcr speed 185 za 1800 ,czy centralnie head wcr pro 2018 180 cm i olac te pare stów.Głownie chodzi mi o dobranie długosci wiazanie ,zawszec można zmienić. Bierz atoma g9 183cm.
  23. Ja bym wolał atoma 🙂 ta g9 jest niesamowicie skrętna, jedziesz średni skręt czysto na krawędzi, nie czułem kompletnie różnicy w stosunku do dechy 175 r16. Za to czułem ogromna stabilność i chwyt krawędzi 🙂 ta g9 jest strasznie poręczna narta. Ta decha wyleczyła mnie już z wynalazków typu hybryda 😉
  24. 177 dają radę jako uniwersalna decha 🙂 a prawda, najlepsza ze sklepowych Gs na jakich jeździłem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...