Jump to content

RYKI

Members
  • Posts

    136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RYKI

  1. Polecam Kronplatz, bo to wyjątkowa stacja narciarska, gdzie odnajdzie się zarówno poczatkujący, jak też zaawansowany narciarz. PS. Stamtąd już blisko na Sella Rondę. Warto tam być i ..."zaliczyć" :). Powodzenia :). R.
  2. Mam "pilne" pytanie; czy ktoś z Państwa korzysta z usług Biura Podróży DANIELZIK ?? . PS. Będę wdzięczny, za każdą informację, co dzieje się w ww. Firmie Turystycznej. R.
  3. W przyszłorocznym planie jest Livigno. Część środków jest zdeponowana w niemieckim Biurze Podróży, a czy marcowy wyjazd "wypali" ?? - Zaczynam mieć uzasadnione wątpliwości... PS. Jeśli przepadną nam kolejne euro, to wrócę na polskie stoki, albo zmienię dyscyplinę...:))
  4. - Zrobił się "mały problem" - smarować wiązania, czy nie konserwować wiązań w ogóle..(?). - Niezależnie, od kolejnych opinii - popryskam (sprawdzonym) preparatem moje deski - już dzisiaj :).
  5.   - Co nie zmienia faktu, że kara jest nieproporcjonalnie surowa, do rangi przewinienia...
  6. Przykra sytuacja... Austria. Posypały się mandaty. Wśród ukaranych turyści z Polski - WP Wiadomości
  7. Też mamy problem.. - w zbliżonym czasie mamy zaplanowany wyjazd do Livigno... PS. Będę wdzięczny za każdą informacje..
  8. A co sądzisz o: ATOMIC REDSTER XTi ? - może być alternatywą dla ww. modeli ?
  9. Witam,   Będę wdzięczny za opinie i uwagi, odnośnie Firmy Turystycznej - jak w tytule:  www.jafisport.pl.    R.
  10.   ...Oczywiste, że "świat nie kończy się na Neckermannie", ale mój problem polega na tym, ze wpłaciłem już określoną sumę - na poczet zimowego wyjazdu (aby uzyskać stosowne rabaty). Pierwszy problem, to odzyskanie nadpłaconej należności, a drugi, to szukanie kolejnego ośrodka na wyjazd na narty ;((
  11. Czy upadek Thomas Cook, może mieć niekorzystne odzwierciedlenie - na oferty proponowane wcześniej, bądź aktualnie - przez Neckermann PL ??  
  12.  Byłem na początku lutego. Warunki śniegowe bez zarzutu, a przy tym nieco mniej narciarzy na stokach. Polecam !  
  13.   Dzięki za podpowiedź Z tym 'last' raczej nie zaryzykuję, ponieważ zwykle jeżdżę z żoną, albo z rodziną (w tym 3-letnie dziecko), i wolę wcześnie coś "zaklepać", aby mieć ten komfort, że na miejscu nie spotka mnie rozczarowanie..   Pozdrawiam,   R.
  14. Z racji regularnych podróży (w sezonie narciarskim) na południe Europy, szukam dogodnego noclegu w okolicach Monachium. Może ktoś z Państwa zna sprawdzony hotel/pensjonat - blisko A9 ?? Będę wdzięczny, za każdą informację.   PS. wcześniej jeździłem na noc (ze Szczecina), ale teraz - z racji wieku - chciałbym spróbować przejazdu - z wariantem "nocleg po trasie".   Pozdrawiam, R.
  15. RYKI

    Vipy na nartach

    Fakt - zawsze łatwiej krytykuje się innych, będąc nierozpoznawalnym... PS. Teoretycznie istnieje możliwość skonfrontowania się z Głowa Państwa na stoku...
  16. Aż sprawdziłem...; moja SPECJALNA KARTA PŁYWACKA ma nr 45964 - została wystawiona: 03.03.1971. Przy okazji prześlę skan.   Pozdrawiam
  17.   Mam ten sam problem
  18. Spiochu, cenię sobie Twoje komentarze strikte narciarskie, ale w kwestii uczciwości powinieneś być bardziej wyważony - NIE KAŻDY POLAK TO PIJAK I ZŁODZIEJ...
  19.         Jakim prawem mnie obrażasz ??? Znasz mnie, aby formułować wobec mnie prostackie opinie ???
  20.   Niestety, ale zdarzyło się:  podszedłem do baru, aby zamówić jakiś posiłek (obok siedziała grupa rozbawionej młodzieży), po czym stwierdziłem, że zniknęły stare wysłużone rękawice, oraz nowe Uvex-y. Drobiazg... PS. Od tego czasu jakoś tak się składało, ze nie było mi po drodze do Białki (ale uraz został...). Myślę, że to był tylko wygłup jakiegoś "szczuna" prze przed kolegami...
  21. Miejmy nadzieję, ze do sezonu dojdzie do pełnej formy, a kontuzja nie wpłynie na wyniki.   R.
  22. W okolicach recepcji owszem działa Wi-Fi - sprawdzone. Informacja sprzed roku.
  23.   Mam problem z uzbrojeniem mojego auta (MAZDA CX-5) w „łapy”, które będą pasowały w fabryczne mocowania (przewidziane przez producenta). Kłopot w tym, ze mam w zapasie dwie różne belki + akcesoria (różne wymiary) z poprzednich aut. Tak więc chciałbym dokupić tylko rzeczone „łapy”.   Śledząc oferty, to wybór jest nieciekawy – najlepiej zakupić kpl. (!) i po kłopocie… Może ktoś miał podobny dylemat - jak wykorzystać posiadane zasoby ?   R.
×
×
  • Create New...