Cześć
No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica.
Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane.
Pozdro