Trochę mnie dziwi umniejszanie, zwłaszcza Cristiano Ronaldo. To wielki piłkarz, profesjonalista i nie zapominajcie, że ma 41 lat. Mimo miliarda na koncie wydaje się, że pozostał ludzki, w dobrym tego słowa znaczeniu. Może nie jestm obiektywny, bo mam ogromną słabość do Portugalii, uwielbiam ten kraj i ludzi tam mieszkających i kibicuje im na tym mundialu. Jednak wielcy strzelają i nie zawodzą, może poza Luka Modricem na tym etapie. Niektóre drużyny rozkręcają sie z biegiem turnieju. Portugalia w 2016 ledwo wyszła z grupy na Euro, pokonała Polskę w rzutach karnych, a finalnie sięgnęła po tytuł.
Prawdziwa gra dopiero sie zacznie 😁