Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 23.06.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Ty to jednak masz zryty beret.
    1 punkt
  2. Jest dużo ściemy w eko ale jest też dużo fajnych produktów. Trzeba po prostu w danej branży się trochę orientować żeby dobrze kupować. Np. sery, bardzo dużo jest fajnych wyrobów w cenach nieco wyższych niż biedronkowe. A ostatnio kupiłem polskie wino półsłodkie za 25zł i jest po prostu rewelacyjne, białe. Wszystkim smakowało na imprezie.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...