Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.06.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Temperatury z piekła rodem, a to dopiero 10 rano . Tropikalna noc na Skrzycznem 22 stopnie Teraz 25 stopni, a w ciągu dnia pewnie dobije do 30. https://skrzyczne.pogoda.cc/ Lipowa już ma 29 stopni. https://lipowa.pogoda.cc/ Las na Koziej Górze też nie daje wytchnienia -- ponad 24 stopnie. Nawet na 1440 metrach. Tuż pod kopułą pilska piekło się rozkręca Ja się tylko cieszę, że mam klimatyzację w mieszkaniu. https://pilsko.pogoda.cc/ Ahh.. U @Adam ..DUCH też w cale lepiej nie jest. Wczoraj na Wielkim Rachowcu (czyli wyżej niż górna stacja wyciągu) było całe tam 30 stopni. https://rachowiec.pogoda.cc/ A jak tam u Was?
    2 punkty
  2. Piwo lepsze 🙂 oczywiście bezalkoholowe 🤗
    1 punkt
  3. Bardzo fajnie jedzie się wieczorem, po ósmej, pod miastem. Rower dużo daje, bo sami generujemy „wiatr”.
    1 punkt
  4. Niemcy – Panama Brazylia – Japonia Portugalia – Chorwacja Meksyk – Ekwador Francja – Szwecja Holandia – Maroko Anglia – DR Konga USA – Bośnia i Hercegowina Argentyna – Republika Zielonego Przylądka Kolumbia – Ghana Australia – Egipt Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia Belgia – Senegal Hiszpania – Austria Algieria – Szwajcaria Republika Południowej Afryki – Kanada Skoro się bawimy to bardzo proszę. Pozdrowienia
    1 punkt
  5. Cześć Trzeba zbilansować wydatek energetyczny i naprawdę dużo pić. Jak jechaliśmy z Rybelkiem Pomorską to 2 i 3 dnia było naprawdę gorąca i wyszło nam że 12-14 l na osobę i to bez różnicy choć ja ważę prawie dwa razy więcej. Mocz potrafi bardzo zgęstnieć - na to też trzeba uważać. Ale ogólnie jak ktoś jest zdrowy i świadomy to spoko. W każdym razie trzeba być czujnym i słuchać dobrze organizmu. Nawet się specjalnie nie spociłem. Wieczorkiem jeszcze warto pyknąć. Na rowerze mam wrażenie, że zimno może bardziej zabić - przynajmniej takie mam odczucia i doświadczenia. Ale jak fajnie ludzie reagują jak idziesz i mówisz: no nareszcie przyjemna pogoda, takie łagodne ciepełko 🙂 Pozdro
    1 punkt
  6. Byliśmy w piątek wieczorem i dokładnie można było wyczuć jakie wyspy ciepła tworzymy. Pierwsze dwa kilometry droga przez osiedla, myslalem , że zawrócę, dosłownie nie bylo czym oddychać. Później wjechaliśmy na dolinę 3 stawów i lasy wokół. Całkiem przyjemna wieczorna przejażdżka.
    1 punkt
  7. Wczoraj chłodziliśmy się na działce, na 600 m.n.p.m bylo 33 , wieczorem kajak o zachodzie słońca. Ale dzisiaj jest jak w Egipcie, masakra jakaś.
    1 punkt
  8. U mnie na prowincji gorąc 34st o 9 rano i idzie w górę. Na takie dictum mam w zapasie takie coś przy domu:
    1 punkt
  9. W piłce pewniaków nie ma bo zawsze przyjdzie sędziowanie pod stołem z odsieczą 🤷‍♂️ RPA Japonia Niemcy Maroko Norwegia Francja Ekwador Anglia Senegal USA Hiszpania Chorwacja Algeria Egipt Argentyna Kolumbia
    1 punkt
  10. Bardzo ciekawie się zapowiada 🥳 Turniej czas zacząć -można nocki zarywać 😂
    1 punkt
  11. Teraz patrzę na Panamę, fajna drużyna ale braki techniczne w technice strzału chociażby są rażące. Mają sytuacje ale nie potrafią strzelać po prostu. Ale jeszcze cudowniejsze jest gubienie się Anglików w rozegraniu...
    1 punkt
  12. Cześć No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica. Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane. Pozdro
    1 punkt
  13. Pisałem w lutym że córka trafiła do nie polskiej szkoły na wyjeździe, na ostatnim filmie widzę że była w tej samej szkole w 3 Zinnen co Twój wnuk.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...