Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. kitzbuhel w marcu

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
  2. Val di Sole w marcu - warto?

    • 2 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  3. listopad możliwie bliska austria?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
  4. Narty w Szwecji

    • 2 odpowiedzi
    • 899 wyświetleń
  5. Flachau / Wagrain na ferie?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  6. Wlochy- Via Lattea

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  7. Lesko - Huzele?

    • 2 odpowiedzi
    • 908 wyświetleń
  8. Narty w Szwecji

    • 1 odpowiedź
    • 1tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,2tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4tys. wyświetleń
  9. Jaki stok po 16 - Ustroń, Wisła

    • 1 odpowiedź
    • 821 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1tys. wyświetleń
  10. Kamieńsk czy Bałtów

    • 1 odpowiedź
    • 1,5tys. wyświetleń
  11. Długi weekend Listopada - Alpy - gdzie

    • 1 odpowiedź
    • 723 wyświetleń
  12. bukovel

    • 1 odpowiedź
    • 2,4tys. wyświetleń
  13. val thorens orelle w kwietniu

    • 1 odpowiedź
    • 2,8tys. wyświetleń
  14. St. Anton/ "Ski Arlberg"

    • 1 odpowiedź
    • 785 wyświetleń
  15. ski safari marzec austria

    • 1 odpowiedź
    • 784 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8tys. wyświetleń
  16. Gdzie wieczorem ?

    • 1 odpowiedź
    • 1,6tys. wyświetleń
  17. Oravice - pytanie o ceny

    • 1 odpowiedź
    • 811 wyświetleń
  18. Słowacja-wyjazd w marcu

    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
  19. Scuol w Szwajcarii

    • 1 odpowiedź
    • 769 wyświetleń
  20. Schladming Planai Roohmos

    • 1 odpowiedź
    • 763 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...