Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. CIVETTA - marzec 2013

    • 11 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 770 wyświetleń
  2. pytanie laika o Kasprowy - szreń

    • 5 odpowiedzi
    • 998 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8tys. wyświetleń
  3. Witów Ski. Warto?

    • 9 odpowiedzi
    • 3,2tys. wyświetleń
  4. Strbskie Pleso - noclegi

    • 2 odpowiedzi
    • 755 wyświetleń
  5. Pierwszy raz w Alpy - gdzie jechać ?

    • 14 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  6. Na narty pociagiem

    • 6 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 701 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 889 wyświetleń
  7. Czechy lub słowacja

    • 6 odpowiedzi
    • 847 wyświetleń
  8. Zillertal - kilka pytań.

    • 14 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
  9. Marilleva 1400 czy Folgarida ?? 1 2

    • 49 odpowiedzi
    • 8,3tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  10. Francja gdzie warto pojechać?

    • 14 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  11. Tanie noclegi - Szczyrk

    • 0 odpowiedzi
    • 679 wyświetleń
  12. Długi weekend Listopada - Alpy - gdzie

    • 1 odpowiedź
    • 723 wyświetleń
  13. Schladming Planai Roohmos

    • 1 odpowiedź
    • 763 wyświetleń
  14. Tauplitz na 4 dni...warto?

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  15. Bad Kleinkirchheim - ktoś był?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  16. Dolina Zillertal

    • 8 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...