Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Jak ja sie cieszę, że Kanada wymęczyła tego gola. Nie trzeba tego dłużej oglądać. Antyfutbol w pełnym wydaniu
  3. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć A Polska w Lidze Narodów awansuje na drugie miejsce po drugim turnieju. Nie wiem szczerze mówiąc jak Polacy wygrywają te mecze... Pozdro
  4. Mitek

    rower :)

    Cześć Dzisiaj użytkownicy e jakoś nie dawali rady. Silniki im się grzały? Pozdro
  5. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Zobaczymy czy teknolodzia! się myli
  6. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    SrAI ku...!🤪 @grimson to Twoje typy? @cyniczny śmiało 😉
  7. grimson

    FIFA World Cup 2026

    AI: 🇿🇦 RPA – Kanada 1:2 🇧🇷 Brazylia – Japonia 3:1 🇩🇪 Niemcy – Paragwaj 2:0 🇳🇱 Holandia – Maroko 2:1 🇨🇮 Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia 1:2 🇫🇷 Francja – Szwecja 2:1 🇲🇽 Meksyk – Ekwador 1:1 (awans Meksyku po karnych) 🏴 Anglia – DR Konga 3:0 🇧🇪 Belgia – Senegal 2:2 (awans Belgii po karnych) 🇺🇸 USA – Bośnia i Hercegowina 2:1 🇪🇸 Hiszpania – Austria 2:0 🇵🇹 Portugalia – Chorwacja 1:1 (awans Portugalii po dogrywce) 🇨🇭 Szwajcaria – Algieria 2:1 🇦🇺 Australia – Egipt 1:1 (awans Australii po karnych) 🇦🇷 Argentyna – Republika Zielonego Przylądka 4:0 🇨🇴 Kolumbia – Ghana 2:1
  8. Bruner79

    Piekelne temperatury

    Piwo lepsze 🙂 oczywiście bezalkoholowe 🤗
  9. Mitek

    Piekelne temperatury

    Cześć No ja pojechałem na drugie kółeczko przed 17 i obróciłem w 1h 22min. I teraz starałem się jechać szybko ale temperatura mnie dopadła bo cały czas przez pierwsze 20 km na otwartym terenie a pokazywało 45. Woda w bidonie zrobiła się gorąca po pół godzinie. Wziąłem sobie takiego witaminowego shota, którego połknąłem w połowie. No i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, korespondująca z tym o czym piszesz powyżej - nie wolno się zatrzymywać! Pozdro
  10. Jan

    Piekelne temperatury

    to konkretnie jak takie fajne reakcje wyglądają ?
  11. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    No pewnie, kto nam zabroni😉 Kto następny? Będzie ciekawiej oglądać😁 Pozdro
  12. MarioJ

    Piekelne temperatury

    Miał być u mnie rekord 41 st, jestem zawiedziony bo chyba nie dobije. Ja jakoś żyję, bo klima w domu.
  13. MarioJ

    Piekelne temperatury

    Bardzo fajnie jedzie się wieczorem, po ósmej, pod miastem. Rower dużo daje, bo sami generujemy „wiatr”.
  14. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Niemcy – Panama Brazylia – Japonia Portugalia – Chorwacja Meksyk – Ekwador Francja – Szwecja Holandia – Maroko Anglia – DR Konga USA – Bośnia i Hercegowina Argentyna – Republika Zielonego Przylądka Kolumbia – Ghana Australia – Egipt Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia Belgia – Senegal Hiszpania – Austria Algieria – Szwajcaria Republika Południowej Afryki – Kanada Skoro się bawimy to bardzo proszę. Pozdrowienia
  15. Mitek

    Piekelne temperatury

    Cześć Trzeba zbilansować wydatek energetyczny i naprawdę dużo pić. Jak jechaliśmy z Rybelkiem Pomorską to 2 i 3 dnia było naprawdę gorąca i wyszło nam że 12-14 l na osobę i to bez różnicy choć ja ważę prawie dwa razy więcej. Mocz potrafi bardzo zgęstnieć - na to też trzeba uważać. Ale ogólnie jak ktoś jest zdrowy i świadomy to spoko. W każdym razie trzeba być czujnym i słuchać dobrze organizmu. Nawet się specjalnie nie spociłem. Wieczorkiem jeszcze warto pyknąć. Na rowerze mam wrażenie, że zimno może bardziej zabić - przynajmniej takie mam odczucia i doświadczenia. Ale jak fajnie ludzie reagują jak idziesz i mówisz: no nareszcie przyjemna pogoda, takie łagodne ciepełko 🙂 Pozdro
  16. bubol.T

    Piekelne temperatury

    Najgorszy upał w życiu przeżyłem w Jerozolimie i nad Morzem Martwym. Ponad 50 w cieniu istna droga krzyżowa. Byłem wtedy młody a myślałem, że tego nie przeżyje. Morze Martwe, największa depresja świata, zero wiatru 50 w cieniu i woda ponad 40 stopni. Zanurzenie skutkuje pieczeniem i swędzeniem wszystkich newralgicznych punktów i ewentualnych ran i obtarć. Nic przyjemnego. Opowiastki o cudownym błotku można wsadzić miedzy bajki.
  17. Jan

    Piekelne temperatury

    Niedaleko Kolonii w Niemczech. W Duisburgu na oficjalnej stacji pomiarowej DWD (to niemiecki oficjalny instytut meteorologiczny) zmierzono w tym dniu 41,3 stopnie
  18. AdrianW

    Piekelne temperatury

    W cieniu. Może przekłamywać o max 1,5 st w górę.
  19. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Tu poważne typy padły. Dawaj typy 1/16 !😉
  20. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Szukałem takiej wersji ale nie mogłem znaleźć. Dzięx
  21. grimson

    Piekelne temperatury

    Robiłem w Wuhan, w miejskiej dżungli na rowerze do 60 km po mieście, w temp 42-46 st C oraz wilgotności 90%. Nie polecam bialasom.
  22. PaVic

    Piekelne temperatury

    Nie jest to przyjemne w takich upałach jeździć ,przynajmniej dla mnie choć zdaję sobie sprawę że są tacy co lubią i im to nie przeszkadza . Jadąc przez lasy ok ale jak wjedziesz gdzieś nieosłonięty teren gdzie nie ma odrobiny wiatru to ciężko złapać oddech plus ten okropny spiek słońca . W głowie masz jak kolesie jadą taki chociażby TdF 🤦‍♂️ Do 50 km jakoś wytrzymywałem w tych upałach czyli tak do południa jadąc później już odcinało mi prąd i szukałem ścieżki powrotnej do chałupy .Wczesnie rano elegancko a w tym tygodniu planuję nocne przejażdżki choć juz ten spiek od jutra ma być dużo mniejszy . Pozdro
  23. bubol.T

    Piekelne temperatury

    Byliśmy w piątek wieczorem i dokładnie można było wyczuć jakie wyspy ciepła tworzymy. Pierwsze dwa kilometry droga przez osiedla, myslalem , że zawrócę, dosłownie nie bylo czym oddychać. Później wjechaliśmy na dolinę 3 stawów i lasy wokół. Całkiem przyjemna wieczorna przejażdżka.
  24. Mały ten świat. Moi byli pod koniec stycznia. Chwalą pobyt i szkolenie. 7-letnia wnuczka też się szkoliła i też brała udział w "zawodach".
  25. Mitek

    Piekelne temperatury

    No to na rower... Można fajnie się wypocić jak jest ciepło.
  26. grimson

    Piekelne temperatury

    Można spróbować jajca smażyć na asfalcie
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...