Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. to jednak robi zasadniczą różnice czy dziecko jeździ regularnie w klubie czy tylko na urlop z rodzicami albo dziadkami. Mam takie porównanie z zawodów w Saas Fee gdzie moja amatorka Lea wylosowała w parze gwiazdę miejscowego klubu z Saas Almagel Annę Zurbriggen. Dla Anny wzorcem był jej wujek Pirmin a dla Lei zwykły dureń jak to @Mitek zauważył.. Na mecie różnica 1,5 sekundy - dużo to czy mało? nie wiem
  3. Nawet nie próbuję. 🙂 Ale sądzę, że aż tak wielkich różnic nie ma. Pierwsze zjazdy na wprost w objęcia instruktora. Oczywiście bez kijków. Potem pług i łuki płużne, raczej już z kijkami. A potem... Zresztą sam zobacz. Jeden z moich wnuków. Najpierw jako niecały 4 latek (bez 3 miesięcy) na jednym z pierwszych "zjazdów" w życiu. I dalej jako 10 latek. Na pierwszym planie jedzie pługiem prawie 7-letnia wnuczka, na drugim w czerwonej kurtce - wnuk. A na koniec jego przejazd z tego samego pobytu w "zawodach" w 3 Zinnen. Do jego nauki sią w żaden sposób nie przyczyniłem. No dobra, pomogłem wybrać narty. 🙂 Dobre szkolenie przez fachowców w klubach narciarskich. https://photos.app.goo.gl/JGiiWgQbTPuG6Ksg7
  4. Dzisiaj
  5. Jan

    FIFA World Cup 2026

    bzdura obrońca próbował dotknąć buta głową co mu się nie udało poczym padł na murawę niczym zestrzelony łabędź
  6. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Potwierdzam, obrońca dostał w twarz z buta, czym napastnik otworzył całą akcję, zakończoną bramką. VAR był.
  7. Wątek ma charakter otwarty na wszelkie przemyślenia. Ja napiszę Ci tak: podnoszenie własnych kwalifikacji i umiejętności, wiedzy. Jagódki zbieramy na zewnątrz a nie wewnątrz skrętu.🤪. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest udział w kursie kwalifikacyjnym
  8. jeśli masz mnie na myśli to napisz gdzie i kiedy można Cię spotkać
  9. nie musisz oceniać, nie wiedziałem że się znacie, Widzewiak pisze że OK, Ty że nie bardzo. Kiedy zakładałeś temat liczyłem że dowiem się czegoś użytacznego ale chyba źle odczytałem Twój pierwszy post.
  10. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Tak była i nie dopatrzyła sie faulu.
  11. @Jan. Nie mam zwyczaju oceniać pracy i metodyki innych instruktorów. Odnośnie SKI 21 wypowiedziałem się w wątku "materiały szkoleniowe". Moim zdaniem jest to metoda kontrowersyjna co nie oznacza że nie stosuję pewnych jej elementów - chodzi o tzw "zerówki" z naturalną tendencją do jazdy równoległej.
  12. Mitku, z chęcią bym się spotkał z Tobą, Adamem, Mazbym, Janem na stoku i poznał wasze metody nauczania, pewnie byłby to piękny narciarski dzień. Osobiście nie zamierzam zawracać Mazbiemu, jak i nikomu innemu czterech liter i wzywać tutaj jako wyrocznię, nie napisałem nigdzie też, że Adam jest niekompetentny jako Instruktor. Serdecznie pozdrawiam.
  13. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Cześć. Ja niestety wczoraj odpłynąłem i już nawet nie pamiętam do której minuty oglądałem 😆 To co, Francja mistrzem? Finał Francja - Argentyna?😉 Rozum podpowiada Francja , serce by chciało Argentynę 😁 Dembele wczoraj zaznaczył swoją obecność na mundialu. Odkąd odszedł z Barcy to jakby odżył. Tak teraz patrzę , że Belgowie się wzięli za robotę. No i Senegal też. Cóż , niech te rozgrzewki się już kończą i zaczną się starcia mocny z mocnym💪 Pozdro
  14. Wczoraj
  15. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Świetny mecz, choć oczywiście nierówny. Norwegowie go odpuścili zupełnie a Francja podeszła na zasadzie: "bójcie się nas". Francuzi przepięknie odczytali Norwegów a zwłaszcza bramkarza. Znakomity na przedpolu - słaby na linii, Zdecydowanie gorzej broniący swoją lewą i nie pilnujący ustawienia - analiza Francuzów perfekcyjna, Wielka pewność w grze francuzów w zagrania 1x1 i otwartość w podejmowaniu decyzji. Tak gra się ze słabym i odczytanym przeciwnikiem. Norwegowie odpuścili mecz zupełnie od początku - druga połowa to już żałość. Super się pierwszą połowę oglądało bo tam jeszcze młodzi chcieli walczyć. Pozdro
  16. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Oświeć mnie, kto jest tym naj naj Polakiem
  17. O... to musimy pogadać. POzdro A skoro np. Adam jest niekompetentny i wzywany jest Zbyszek jako wyrocznia. To może pogadamy o szkoleniu POWAŻNIE! POzdro
  18. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Jesteś tak umysłowo ograniczony, że to aż boli. Szczerze - to nie twoja wina ale choć trochę się zastanów. Nie jesteś przecież zły....
  19. Jan

    FIFA World Cup 2026

    Francuzi są niesamowici - dobrze że mam zięcia Francuza
  20. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Właśnie nie pamiętam już czy była interwencja VAR przy tym golu?? Ktoś kojarzy? Paweł, babeczka spoko sędziowała poza tym jednym błędem. A wiesz może czasami by było i oko na czym zawiesić...😜 Czyżby dzisiaj pogrom? Norwegia jak na razie blado...🫤 Pozdro
  21. PaVic

    FIFA World Cup 2026

    Bezdyskusyjny faul nawet nie ma co dyskutować choć przepisów już tyle nawymyślali że interpretacja pod monetę -sędzia kalosz 😜 a co do kobiet z całym szacunkiem niech sędziują kobietom i w męską piłkę niech się nie …. choć osobiście nie zdziwię się jak za jakiś czas ladyboy będzie biegał z gwizdkiem 🤷‍♂️ takie czasy 😤
  22. PaVic

    Sezon 2025/2026

    Na nizinie żyć się nie da bo słoneczko grzeje okropnie a we francuskich Alpach tak 😭 https://www.instagram.com/reel/DZ7iZXjsXKp/?l=1
  23. może napisz do kolegi @Mazby przydał by się na forum ktoś kometentny w tej dziedzinie
  24. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Ale chyba tylko ta jedna sytuacja przy pierwszej bramce kontrowersyjna? A reszta meczu na +. W sumie Ekwador wygrał więc można przymknąć oko😉
  25. To Nasz Kolega z Forum - Mazby, serdecznie Pana pozdrawiam, jeśli jeszcze czyta Pan SkiForum. Sam System skuteczny, miałem przyjemność jeździć z Uczniami Pana Mazusia. Serdecznie pozdrawiam.
  26. I dlatego nie możemy porównyać szkolenia naszych dzieci i naszych wnuków. To jest około 30 lat kiedy diametralnie zmienił się sprzęt. Wtedy nieużywanie kijków było nie do pomyślenia, skręt równoległy na "ołówkach" bez wbicia kijka był dla początkujących niewykonalny. Teraz narty są krótsze, same skręcają a dzieci w szkółkach zamiast kijków dostają kierownice. Zobacz filmik z nowoczesnego szkolenia
  27. brachol

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Też oglądałem siatkę przez dwa dni w Gliwicach (moja córka bardzo lubi siatkę i jeździmy jak gdzieś w PL są mecze). Haynen próbuje ułożyć Chiny i ja na razie nie bardzo mu to idzie. Nie wiem, czy nie jest to trochę problem z inną mentalnością. Grbić w mojej ocenie radzi sobie całkiem ok, w obu meczach problemem był brak skupienia, kiepski blok, słaby serwis. Brakowało kogoś kto by pociągnął mecz. Myślę, że te elementy mają przećwiczone, ale brak skupienia wpływa na zachowanie na boisku. pozdro
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...