Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wybacz Tomku, wybacz Adrianie, gdzieś wcześniej padło takie nieszczęśliwe uogólnienie i do tego się odniosłem. Ale rzeczywiście jestem może tutaj wyczulony bo niestety czasami słabo się czyta. Sorry. Pozdrowienia
  3. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Gdzie napisałem, że poradziła sobie źle, bo jest kobietą? Raczej należy oceniać sytuację, nie kto sędziuje. A w mojej ocenie to nadawało sie na faul. Poza tym sędziowanie bez zarzutu. Akurat na kobiety głosuje częściej niż na mężczyzn. Na czarnych jeszcze nie głosowałem, ale chyba nawet nie mam takiej możliwości, póki co. Pozdro.
  4. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Mitek, co Ty gadasz??? Kobitka sędziuje i bardzo fajnie. Czy ktoś napisał że mu to przeszkadza?? Ale zobacz powtórkę przy pierwszym golu to zrozumiesz. Sory - albo rybki albo pipki - oglądaj siatkówkę 😄 ja oglądam mecz. Bez sensu taka dyskusja. Pozdro
  5. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wczoraj oglądałem mecz - już nie pamiętam który - i sędziowało chyba 9 panów (no wiecie, boisko techniczni Var itd) i żenujące błędy były dla mnie śmieszne. Takie gdybanie: bo Pani sędziuje pachnie gorzej niż jakby było, że sędziuje czarny. Ludzie ocknijcie się. Przestańcie być niewolnikami tradycyjnej ciemnoty. No chyba, że bliski jest Wam XIX wiek. Czytaliście życiorys najwybitniejszego Polaka? Daje do myślenia. Pozdro
  6. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Klikasz w "POKAŻ KOMENTARZ" i wyświetla Ci się krótki filmik z powtórki gola. Kanada zrobiła bardzo efektowną akcję zakończoną bramką. Siatkówka spoko ale nie oglądam. W plażową zawsze lubiłem grać. Poza tym mecz świetny jak na razie. Ja nie jestem spokojny bo dyskusyjne już na początku stało się czy pierwsza bramka dla Niemców powinna być uznana. I czy Pani wytrzyma ciśnienie psychicznie. Przecież tam też mocno "wchodzą na łeb". Trza mieć jaja😉 Pozdro
  7. jurek_h

    slalomki 165 cm

    To przez temperaturę na zewnątrz.
  8. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Z tą pierwszą bramką, to nie wiem czy sobie tak dobrze poradziła. Nie jestem sędzia, ale piłkę oglądam i byłem zdziwiony. A Podolski to gość i to z Górnika 👍
  9. Mitek

    slalomki 165 cm

    Cześć To nie wiem... Pozdro
  10. jurek_h

    slalomki 165 cm

    Stary jestem. Nie pamiętam. Rudy ( charakterologicznie ) Niemiec? 🙂
  11. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Jeżeli chodzi o link to nie wiem o co chodzi, nic mi się nie pokazuje poza jakimiś opisami i pustymi ekranami. A jeżeli chodzi o mecz to ...oglądam siatkę. Modernizowanie drużyny, będąc najlepszą drużyną na świecie to trudny proces. Grbić - znakomity szkoleniowiec, radzi z tym sobie na razie chyba troszkę gorzej niż Pan Haynen, który zrobił nam siatkówkę na 10 lat. A jeżeli chodzi o sędziowanie Pani... Panie radzą sobie raczej zdecydowanie lepiej pd Panów ze wszystkim co nie wymaga zwykłej siły wzbogaconej tępym mózgiem więc jestem spokojny. Pozdro
  12. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Ostatnia bramka : https://m.lajfy.com/match/index/date/2026-06-24/id/530022/type/goal Już 1:1 😄
  13. Dzisiaj
  14. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć A o co chodzi z Kanadą? Bo ja znam tylko wynik. Pozdro
  15. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Cześć. Racja, szczególnie gdy wypowiada się ktoś, kto zdobył MŚ. Ekwadoru jeszcze nie oglądałem. Zaczęło się ciekawie...🙂 I kobitka sędziuje. Ciekawe jak sobie poradzi. Nie rozumiem czemu nie uznali faulu, przecież drapnął go po głowie butem...🤔 Wczoraj Kanada zrobiła niezły pokaz na 1:2. Pozdro
  16. Poza tym, że ktoś po prostu dał dziewczynie kijki a nic jej nie pokazał, jak zakładać, jak trzymać itd. Nauczyciel dureń ale dziewczynka nadrabia jego błędy. Brawo dla niej!
  17. Mitek

    slalomki 165 cm

    A kto jest tym jednym? Pozdro
  18. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Zupełnie przypadkowo - bo oglądamy siatkę - bardzo fajne studio przedmeczowe z L. Podolskim w roli gościa. Fajnie się ogląda takie przyjazne i otwarte audycje. Choć... chyba jestem za Ekwadorem... ale nie wiem. Oby był czysty i fajny mecz, mecze. Pozdro
  19. a na tym przykładzie dobrze czy za wcześnie na kijki ?
  20. Bruner79

    rower :)

    Tedzik na emtb 😎 https://www.instagram.com/reel/DZ-wxdIJC2w/?igsh=MTVhYmhwYTk0Yjg3bw==
  21. Wczoraj
  22. Mikoski

    Będzie i u nas hala?

    Czego ty chuju możesz NAM życzyć !!! Przecież ty obszczymur z Katowic niestety jesteś, zapomniałeś ojczyznę? Zapomniałeś ZMS ? Zapomniałeś gdzie się kształciłeś?
  23. Jan

    Będzie i u nas hala?

    też Wam życzę i koniecznie nadajcie jej Imię najsłynniejszego wadowickiego narciarza
  24. jurek_h

    Będzie i u nas hala?

    Myślę, że gość pokroju tego inwestora ma lepsze pomysły na marketing. Narciarze w Polsce to ok. 4 miliony. Można przyjąć, że połowa z tego to nasi 🙂 a połowa pisiory 🙂 czyli gada do 2 milionów. To słabizna. Gdyby jednoznacznie spolaryzował się na pisiory albo platformersów to natychmiast łyka blisko 18 milionów. Mam nadzieję, że hala powstanie i zgarniemy sporą część rynku zawodniczych treningów letnich. Przy okazji i my pojeździmy a letnie spotkanie forumowiczów stanie się tradycją czego Wam i sobie życzę.
  25. grimson

    FIFA World Cup 2026

    dlaczego nie? co było złego w 19 wieku?
  26. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Widzę XIX wiek wraca...
  27. Mikoski

    FIFA World Cup 2026

    Pierdolety czy ładnie czy brzydko, jak filozofy SF🤪 o nartach. Liczy się wynik kopacze mogą się bronić cały mecz jak wygrają to chuj komuś do tego w jakim stylu, chciałbm żeby brzydko grali i byli w finale.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...