-
Liczba zawartości
18 224 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
276
Ostatnia wygrana Mitek w dniu 16 Czerwca
Użytkownicy przyznają Mitek punkty reputacji!
O Mitek
- Obecnie Przegląda temat: rower :)
- Urodziny 29.10.1965
Mitek's Achievements
-
Cześć Nie no co Ty, poważnie? Pozdro
-
Cześć No to chyba oglądaliśmy inne bramki. Przecież On tam zrobił wszystko, żeby koledzy strzelili a i tak nie wykorzystali tej patelni. W polu karnym przy takim tłoku to jedyny sposób rozegrania nad, którym ma się jaką taką kontrolę. Moim zdaniem ta bramka pokazuje właśnie jak bardzo potrafi być cenny dla drużyny i pracować dla niej. Mbappe jest w innym momencie kariery i jest o 12 lat młodszy. To inny rodzaj piłkarza, którego gra bazuje na różnicy szybkości i decyzji. Wiesz to tak jakby mieć pretensje do lewego, że strzelał bramki a nie rozgrywał. Piłkarze tego typu muszą większość czasu meczowego stać aby kumulować energię na najbardziej potrzebne momenty bo to daje i przewagę. A Messi to jednak z zawodu mieszacz ale i reżyser w stylu Ronaldinho. Osobiście uważam, że jest absolutnie wyjątkowy i toczę boje z synem, bo Kacper jest zwolennikiem Ronaldo jako kibic Realu - to oczywiście taka trochę zabawa. W każdym razie Argentyna gra naprawdę fajną piłkę i ma taką właściwość znakomitego przyspieszenia rozgrywania piłki w ataku im bliżej bramki przeciwnika. Gra na metrze czy dwóch, wszystko z pierwszej na pełnej szybkości. Wiadomo, że czasami nie wyjdzie ale wrażenie robi, chyba się zgodzisz. Pozdro
-
Cześć Co do win to wczoraj byłem na prezentacji win Majątku Drzewce. To w skali naszego kraju młody ale duży producent z pokaźnym zapleczem finansowym. Ich wina nie mają certyfikatów Eko ale będą miały od roku 2027 czyli od roczników 2025. W każdym razie produkcja jest nacechowana dbałością o naturalność procesów. No a wina są naprawdę na poziomie tak w półce popularnej jak i nazwijmy to koneserskiej jak ich Pinot czy Chardonnay. No i właśnie wino deserowe, które miałem okazję pić było wyjątkowo dobre białe, dość lekkie i orzeźwiające a słodkie... ! Aż nie mogłem uwierzyć, że może mi smakować. No zresztą w wyrobi win słodkich mamy pewną tradycję... 🙂 A co do roweru to wczoraj wracając z pracy miałem fajną akcję. Na pewnym odcinku drogi, którą jadę jest remont i wahadło. Było tam 30km/h więc nawet lekko przekraczałem prędkość ale jak się skończyło uciekłem na dość komfortowy i pusty chodnik, żeby nie blokować ruchu. Z samochodami, które mnie po tym manewrze wyprzedziły spotkałem się kilometr dalej na światłach. I jeden gość w SUVie VOLVO mnie zagadał i dziękował. Mówił, że też jeździ na rowerze a teraz spieszy się strasznie po dzieci do przedszkola i oszczędziłem mu nerwów i po prostu zeszło z niego powietrze jak to nazwał. Więc chyba warto... Pozdro
-
Cześć No to mnie się wydaje, że każda wymieniona przez Ciebie drużyna ma inną charakterystykę, a już np. Hiszpania i Holandia to skrajności. Niemców bardziej zbliżałbym do Holandii. Zobaczymy co będzie ale Niemcy to drużyna typowo turniejowa o mocnej psychice więc początkowa słabość może być zwiastunem późniejszej siły. Pozdro
-
Nie za bardzo rozumiem?
-
A dlaczego Niemcy maja przegrać jak grają fair i dobrze? Ja nie lubię afrykańskiej piłki - zbyt dużo fizyczności. Ale takie np Maroko gra od lat znakomicie i intensywnie. Osobiście zawsze kibicowałem Brazylii, nawet jak grała Polska i tak jest nadal. Pozdro
-
Mogę to zrozumieć dwuznacznie. Może jakaś podpowiedź ?
-
Żartujesz. OK. Napisz coś rozsądnego czy wolisz lecieć grimsonem?
-
Ale dlaczego pada więcej? Dlaczego klimat inny? Dlaczego wyższe góry? Wiesz ja nie mogę na ten temat pisać bo kolega grimson stwierdził, że nie znam się na geologii i na geografii. Proszę o pomoc. Pozdro
-
Pomyśl i napisz sam dlaczego. Pozdro
-
Jeżeli zdanie dotyczyło 10.06 to uczciwie cofam sugestie. Ale 20.06 to już jest bliżej środka zimy. Moim zdaniem należałoby - aby być w zgodzie z prawdą: "W Australii kręcą... !!!" Specyfika klimatyczna półkuli południowej jest niestety nieubłagana. W Australii góry są dość niskie i naturalnego śniegu nie ma za dużo. I to jest zima, której raczej nie można porównać w żaden sposób z naszą. Swoją drogą przypadkowo wywołany bardzo ciekawy temat tak, że z przyjemnością czekam na rozwinięcie eksperckie kolegi, który go poruszył.
-
A ja chciałem zwrócić uwagę na odkrywcze stwierdzenie: "W Australii już jeżdżą."
-
Cześć Nie wiem jak jest z kawą - oj... daleko mi do smakosza kawy, właściwie czegokolwiek ale... Manufaktury, wyrób ręczny, hodowla naturalna, podejście ekologiczne w produkcji itd. to po prostu obecnie modne nośne hasła, na które lecą jak muchy na lep duże grupy konsumentów, zazwyczaj nie mających pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Troszkę zacząłem orientować się w rynku piwnym i wszystkim zajadłym miłośnikom kraftów serdecznie gratuluję. 🙂 W rowerach sporo elementów to technologia i skomplikowana mechanika precyzyjna. Tutaj manufaktura nie ma szans ale już - tak jak piszesz - składanie pod wymiar z gotowych elementów to manufakturowa nisza, która się rozrasta ale i jest bardzo niestabilna. Sam znam parę firm, które coś tam robiły ale już nie robią albo się sprzedały zmieniając charakter, weźmy takie Rondo... choć może to inny kaliber. Pozdro
-
Cześć Każdy ma jakieś uprzedzenia ale fajnie jest najpierw kogoś poznać i dopiero się uprzedzać a nie na podstawie jakichś głupot. Przykra... normalna na tym świecie - jakbym spotkał takiego grimsona mógłbym już nie żyć. W każdym razie bywałem w gorszych i jakoś się z nich wychodziło bez szwanku - mam wrodzone zdolności negocjacyjne i dbam o to aby mieć (albo ad hoc znaleźć) odpowiedni argument przetargowy. Meczy oglądam bardzo mało - raczej skróty. Taki okres akurat... Trzymaj się serdecznie. Pozdro
-
A u ceglastoporego jest ciemny? A to jest jakaś decydująca cecha diagnostyczna, nawet jakby? Pozdro
