-
Liczba zawartości
18 249 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
277
Mitek's Achievements
-
Niemcy – Panama Brazylia – Japonia Portugalia – Chorwacja Meksyk – Ekwador Francja – Szwecja Holandia – Maroko Anglia – DR Konga USA – Bośnia i Hercegowina Argentyna – Republika Zielonego Przylądka Kolumbia – Ghana Australia – Egipt Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia Belgia – Senegal Hiszpania – Austria Algieria – Szwajcaria Republika Południowej Afryki – Kanada Skoro się bawimy to bardzo proszę. Pozdrowienia
-
Cześć Trzeba zbilansować wydatek energetyczny i naprawdę dużo pić. Jak jechaliśmy z Rybelkiem Pomorską to 2 i 3 dnia było naprawdę gorąca i wyszło nam że 12-14 l na osobę i to bez różnicy choć ja ważę prawie dwa razy więcej. Mocz potrafi bardzo zgęstnieć - na to też trzeba uważać. Ale ogólnie jak ktoś jest zdrowy i świadomy to spoko. W każdym razie trzeba być czujnym i słuchać dobrze organizmu. Nawet się specjalnie nie spociłem. Wieczorkiem jeszcze warto pyknąć. Na rowerze mam wrażenie, że zimno może bardziej zabić - przynajmniej takie mam odczucia i doświadczenia. Ale jak fajnie ludzie reagują jak idziesz i mówisz: no nareszcie przyjemna pogoda, takie łagodne ciepełko 🙂 Pozdro
-
No to na rower... Można fajnie się wypocić jak jest ciepło.
-
Teraz patrzę na Panamę, fajna drużyna ale braki techniczne w technice strzału chociażby są rażące. Mają sytuacje ale nie potrafią strzelać po prostu. Ale jeszcze cudowniejsze jest gubienie się Anglików w rozegraniu...
-
Cześć No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica. Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane. Pozdro
-
Cześć Hm.. Nie ma to żadnego znaczenia, te 1,5 s. Ważne że dziewczyna jeździ regularnie, że to lubi i że pewnie przekaże dalej - i to są wartości, które są ważniejsze od jakichkolwiek sekund i można być z tych sukcesów bardzo dumnym. Dziecko, które jeździ w klubie rok, dwa - to nie ma znaczenia specjalnego. Ale powiedzmy po 4 latach treningu i regularnych startów żaden amator nie ma podejścia jakiegokolwiek nawet jak był szkolony i ma talent. Co do przejazdu... różnica aż boli, choć trasa dla małych dzieci sporo zaciera nie ma to zupełnie znaczenia. A durnia robisz sam z siebie swoimi postami więc mi tu nie Mitkuj tylko się ogarnij! Pozdro
-
A obok Hitlera jest Julius Schreck tu (zdjęcie pochodzi pewnie z 33 albo 34 roku) w stopniu Standrtenfuhrera. Był kierowcą Hitlera i jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi ale przede wszystkim był założycielem i pierwszym fuhrerem SS (ale nie reichsfuhrerem jako jedyny z wodzów tej organizacji). Nie dożył wojny.
-
Cześć Świetny mecz, choć oczywiście nierówny. Norwegowie go odpuścili zupełnie a Francja podeszła na zasadzie: "bójcie się nas". Francuzi przepięknie odczytali Norwegów a zwłaszcza bramkarza. Znakomity na przedpolu - słaby na linii, Zdecydowanie gorzej broniący swoją lewą i nie pilnujący ustawienia - analiza Francuzów perfekcyjna, Wielka pewność w grze francuzów w zagrania 1x1 i otwartość w podejmowaniu decyzji. Tak gra się ze słabym i odczytanym przeciwnikiem. Norwegowie odpuścili mecz zupełnie od początku - druga połowa to już żałość. Super się pierwszą połowę oglądało bo tam jeszcze młodzi chcieli walczyć. Pozdro
-
O... to musimy pogadać. POzdro A skoro np. Adam jest niekompetentny i wzywany jest Zbyszek jako wyrocznia. To może pogadamy o szkoleniu POWAŻNIE! POzdro
-
Jesteś tak umysłowo ograniczony, że to aż boli. Szczerze - to nie twoja wina ale choć trochę się zastanów. Nie jesteś przecież zły....
-
Widzę, że niektórzy szukają wybitności w rejonach gdzie z założenia nie ma jaj za grosz.
-
Cześć Wybacz Tomku, wybacz Adrianie, gdzieś wcześniej padło takie nieszczęśliwe uogólnienie i do tego się odniosłem. Ale rzeczywiście jestem może tutaj wyczulony bo niestety czasami słabo się czyta. Sorry. Pozdrowienia
-
Cześć Wczoraj oglądałem mecz - już nie pamiętam który - i sędziowało chyba 9 panów (no wiecie, boisko techniczni Var itd) i żenujące błędy były dla mnie śmieszne. Takie gdybanie: bo Pani sędziuje pachnie gorzej niż jakby było, że sędziuje czarny. Ludzie ocknijcie się. Przestańcie być niewolnikami tradycyjnej ciemnoty. No chyba, że bliski jest Wam XIX wiek. Czytaliście życiorys najwybitniejszego Polaka? Daje do myślenia. Pozdro
-
Cześć To nie wiem... Pozdro
-
Cześć Jeżeli chodzi o link to nie wiem o co chodzi, nic mi się nie pokazuje poza jakimiś opisami i pustymi ekranami. A jeżeli chodzi o mecz to ...oglądam siatkę. Modernizowanie drużyny, będąc najlepszą drużyną na świecie to trudny proces. Grbić - znakomity szkoleniowiec, radzi z tym sobie na razie chyba troszkę gorzej niż Pan Haynen, który zrobił nam siatkówkę na 10 lat. A jeżeli chodzi o sędziowanie Pani... Panie radzą sobie raczej zdecydowanie lepiej pd Panów ze wszystkim co nie wymaga zwykłej siły wzbogaconej tępym mózgiem więc jestem spokojny. Pozdro
