Skocz do zawartości

Mitek

Members
  • Liczba zawartości

    18 242
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    277

Ostatnia wygrana Mitek w dniu 24 Czerwca

Użytkownicy przyznają Mitek punkty reputacji!

3 obserwujących

O Mitek

  • Urodziny 29.10.1965

Ostatnie wizyty

30 710 wyświetleń profilu

Mitek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Very Popular Rare
  • Dedicated
  • Reacting Well
  • First Post
  • Posting Machine Rare

Recent Badges

8,5tys.

Reputacja

  1. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Świetny mecz, choć oczywiście nierówny. Norwegowie go odpuścili zupełnie a Francja podeszła na zasadzie: "bójcie się nas". Francuzi przepięknie odczytali Norwegów a zwłaszcza bramkarza. Znakomity na przedpolu - słaby na linii, Zdecydowanie gorzej broniący swoją lewą i nie pilnujący ustawienia - analiza Francuzów perfekcyjna, Wielka pewność w grze francuzów w zagrania 1x1 i otwartość w podejmowaniu decyzji. Tak gra się ze słabym i odczytanym przeciwnikiem. Norwegowie odpuścili mecz zupełnie od początku - druga połowa to już żałość. Super się pierwszą połowę oglądało bo tam jeszcze młodzi chcieli walczyć. Pozdro
  2. O... to musimy pogadać. POzdro A skoro np. Adam jest niekompetentny i wzywany jest Zbyszek jako wyrocznia. To może pogadamy o szkoleniu POWAŻNIE! POzdro
  3. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Jesteś tak umysłowo ograniczony, że to aż boli. Szczerze - to nie twoja wina ale choć trochę się zastanów. Nie jesteś przecież zły....
  4. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Widzę, że niektórzy szukają wybitności w rejonach gdzie z założenia nie ma jaj za grosz.
  5. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wybacz Tomku, wybacz Adrianie, gdzieś wcześniej padło takie nieszczęśliwe uogólnienie i do tego się odniosłem. Ale rzeczywiście jestem może tutaj wyczulony bo niestety czasami słabo się czyta. Sorry. Pozdrowienia
  6. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wczoraj oglądałem mecz - już nie pamiętam który - i sędziowało chyba 9 panów (no wiecie, boisko techniczni Var itd) i żenujące błędy były dla mnie śmieszne. Takie gdybanie: bo Pani sędziuje pachnie gorzej niż jakby było, że sędziuje czarny. Ludzie ocknijcie się. Przestańcie być niewolnikami tradycyjnej ciemnoty. No chyba, że bliski jest Wam XIX wiek. Czytaliście życiorys najwybitniejszego Polaka? Daje do myślenia. Pozdro
  7. Mitek

    slalomki 165 cm

    Cześć To nie wiem... Pozdro
  8. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Jeżeli chodzi o link to nie wiem o co chodzi, nic mi się nie pokazuje poza jakimiś opisami i pustymi ekranami. A jeżeli chodzi o mecz to ...oglądam siatkę. Modernizowanie drużyny, będąc najlepszą drużyną na świecie to trudny proces. Grbić - znakomity szkoleniowiec, radzi z tym sobie na razie chyba troszkę gorzej niż Pan Haynen, który zrobił nam siatkówkę na 10 lat. A jeżeli chodzi o sędziowanie Pani... Panie radzą sobie raczej zdecydowanie lepiej pd Panów ze wszystkim co nie wymaga zwykłej siły wzbogaconej tępym mózgiem więc jestem spokojny. Pozdro
  9. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć A o co chodzi z Kanadą? Bo ja znam tylko wynik. Pozdro
  10. Poza tym, że ktoś po prostu dał dziewczynie kijki a nic jej nie pokazał, jak zakładać, jak trzymać itd. Nauczyciel dureń ale dziewczynka nadrabia jego błędy. Brawo dla niej!
  11. Mitek

    slalomki 165 cm

    A kto jest tym jednym? Pozdro
  12. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Zupełnie przypadkowo - bo oglądamy siatkę - bardzo fajne studio przedmeczowe z L. Podolskim w roli gościa. Fajnie się ogląda takie przyjazne i otwarte audycje. Choć... chyba jestem za Ekwadorem... ale nie wiem. Oby był czysty i fajny mecz, mecze. Pozdro
  13. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Widzę XIX wiek wraca...
  14. Cześć Tyle statystyka. Pozdro
  15. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Jest wybitnym piłkarzem i - co fajnie zauważył Kacper - wybitnym sportowcem wśród piłkarzy. Masz dużo racji. Gra w turnieju nie polega na tym by grać pięknie ale by wygrać - by wygrać turniej a nie mecz z jakimiś kelnerami. Tutaj taktyka jest oczywista i zakłada oszczędzanie piłkarzy tak przez narzucenie odpowiedniej taktyki gry jak i po prostu sadzanie na ławce. Gryzienie trawy w każdym meczu, z powyższej perspektywy, charakteryzuje raczej drużyny, dla których celem jest strzelenie jednej bramki, zdobycie punktu czy wyjście z grupy - po prostu drużyny z założenia słabe. Polska jest drużyną słabą, w przebudowie z nietrafionymi trenerami od paru lat więc wymaganie nie wiadomo czego od chłopaków jest dla mnie przedziwne. A już ocenianie wartości drużyny i umiejętności piłkarskich po kolorze skóry, wyznaniu, czy fryzurze albo preferencjach seksualnych... zabawne. Pozdro Tomku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...