Skocz do zawartości

Mitek

Members
  • Liczba zawartości

    18 224
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    276

Ostatnia wygrana Mitek w dniu 16 Czerwca

Użytkownicy przyznają Mitek punkty reputacji!

3 obserwujących

O Mitek

  • Urodziny 29.10.1965

Ostatnie wizyty

30 663 wyświetleń profilu

Mitek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Very Popular Rare
  • Dedicated
  • Reacting Well
  • First Post
  • Posting Machine Rare

Recent Badges

8,5tys.

Reputacja

  1. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Nie no co Ty, poważnie? Pozdro
  2. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć No to chyba oglądaliśmy inne bramki. Przecież On tam zrobił wszystko, żeby koledzy strzelili a i tak nie wykorzystali tej patelni. W polu karnym przy takim tłoku to jedyny sposób rozegrania nad, którym ma się jaką taką kontrolę. Moim zdaniem ta bramka pokazuje właśnie jak bardzo potrafi być cenny dla drużyny i pracować dla niej. Mbappe jest w innym momencie kariery i jest o 12 lat młodszy. To inny rodzaj piłkarza, którego gra bazuje na różnicy szybkości i decyzji. Wiesz to tak jakby mieć pretensje do lewego, że strzelał bramki a nie rozgrywał. Piłkarze tego typu muszą większość czasu meczowego stać aby kumulować energię na najbardziej potrzebne momenty bo to daje i przewagę. A Messi to jednak z zawodu mieszacz ale i reżyser w stylu Ronaldinho. Osobiście uważam, że jest absolutnie wyjątkowy i toczę boje z synem, bo Kacper jest zwolennikiem Ronaldo jako kibic Realu - to oczywiście taka trochę zabawa. W każdym razie Argentyna gra naprawdę fajną piłkę i ma taką właściwość znakomitego przyspieszenia rozgrywania piłki w ataku im bliżej bramki przeciwnika. Gra na metrze czy dwóch, wszystko z pierwszej na pełnej szybkości. Wiadomo, że czasami nie wyjdzie ale wrażenie robi, chyba się zgodzisz. Pozdro
  3. Mitek

    rower :)

    Cześć Co do win to wczoraj byłem na prezentacji win Majątku Drzewce. To w skali naszego kraju młody ale duży producent z pokaźnym zapleczem finansowym. Ich wina nie mają certyfikatów Eko ale będą miały od roku 2027 czyli od roczników 2025. W każdym razie produkcja jest nacechowana dbałością o naturalność procesów. No a wina są naprawdę na poziomie tak w półce popularnej jak i nazwijmy to koneserskiej jak ich Pinot czy Chardonnay. No i właśnie wino deserowe, które miałem okazję pić było wyjątkowo dobre białe, dość lekkie i orzeźwiające a słodkie... ! Aż nie mogłem uwierzyć, że może mi smakować. No zresztą w wyrobi win słodkich mamy pewną tradycję... 🙂 A co do roweru to wczoraj wracając z pracy miałem fajną akcję. Na pewnym odcinku drogi, którą jadę jest remont i wahadło. Było tam 30km/h więc nawet lekko przekraczałem prędkość ale jak się skończyło uciekłem na dość komfortowy i pusty chodnik, żeby nie blokować ruchu. Z samochodami, które mnie po tym manewrze wyprzedziły spotkałem się kilometr dalej na światłach. I jeden gość w SUVie VOLVO mnie zagadał i dziękował. Mówił, że też jeździ na rowerze a teraz spieszy się strasznie po dzieci do przedszkola i oszczędziłem mu nerwów i po prostu zeszło z niego powietrze jak to nazwał. Więc chyba warto... Pozdro
  4. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć No to mnie się wydaje, że każda wymieniona przez Ciebie drużyna ma inną charakterystykę, a już np. Hiszpania i Holandia to skrajności. Niemców bardziej zbliżałbym do Holandii. Zobaczymy co będzie ale Niemcy to drużyna typowo turniejowa o mocnej psychice więc początkowa słabość może być zwiastunem późniejszej siły. Pozdro
  5. Mitek

    Sezon 2026/2027

    Nie za bardzo rozumiem?
  6. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    A dlaczego Niemcy maja przegrać jak grają fair i dobrze? Ja nie lubię afrykańskiej piłki - zbyt dużo fizyczności. Ale takie np Maroko gra od lat znakomicie i intensywnie. Osobiście zawsze kibicowałem Brazylii, nawet jak grała Polska i tak jest nadal. Pozdro
  7. Mitek

    Sezon 2026/2027

    Mogę to zrozumieć dwuznacznie. Może jakaś podpowiedź ?
  8. Mitek

    Sezon 2026/2027

    Żartujesz. OK. Napisz coś rozsądnego czy wolisz lecieć grimsonem?
  9. Mitek

    Sezon 2026/2027

    Ale dlaczego pada więcej? Dlaczego klimat inny? Dlaczego wyższe góry? Wiesz ja nie mogę na ten temat pisać bo kolega grimson stwierdził, że nie znam się na geologii i na geografii. Proszę o pomoc. Pozdro
  10. Mitek

    Sezon 2026/2027

    Pomyśl i napisz sam dlaczego. Pozdro
  11. Mitek

    Sezon 2026/2027

    Jeżeli zdanie dotyczyło 10.06 to uczciwie cofam sugestie. Ale 20.06 to już jest bliżej środka zimy. Moim zdaniem należałoby - aby być w zgodzie z prawdą: "W Australii kręcą... !!!" Specyfika klimatyczna półkuli południowej jest niestety nieubłagana. W Australii góry są dość niskie i naturalnego śniegu nie ma za dużo. I to jest zima, której raczej nie można porównać w żaden sposób z naszą. Swoją drogą przypadkowo wywołany bardzo ciekawy temat tak, że z przyjemnością czekam na rozwinięcie eksperckie kolegi, który go poruszył.
  12. Mitek

    Sezon 2026/2027

    A ja chciałem zwrócić uwagę na odkrywcze stwierdzenie: "W Australii już jeżdżą."
  13. Mitek

    rower :)

    Cześć Nie wiem jak jest z kawą - oj... daleko mi do smakosza kawy, właściwie czegokolwiek ale... Manufaktury, wyrób ręczny, hodowla naturalna, podejście ekologiczne w produkcji itd. to po prostu obecnie modne nośne hasła, na które lecą jak muchy na lep duże grupy konsumentów, zazwyczaj nie mających pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Troszkę zacząłem orientować się w rynku piwnym i wszystkim zajadłym miłośnikom kraftów serdecznie gratuluję. 🙂 W rowerach sporo elementów to technologia i skomplikowana mechanika precyzyjna. Tutaj manufaktura nie ma szans ale już - tak jak piszesz - składanie pod wymiar z gotowych elementów to manufakturowa nisza, która się rozrasta ale i jest bardzo niestabilna. Sam znam parę firm, które coś tam robiły ale już nie robią albo się sprzedały zmieniając charakter, weźmy takie Rondo... choć może to inny kaliber. Pozdro
  14. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Każdy ma jakieś uprzedzenia ale fajnie jest najpierw kogoś poznać i dopiero się uprzedzać a nie na podstawie jakichś głupot. Przykra... normalna na tym świecie - jakbym spotkał takiego grimsona mógłbym już nie żyć. W każdym razie bywałem w gorszych i jakoś się z nich wychodziło bez szwanku - mam wrodzone zdolności negocjacyjne i dbam o to aby mieć (albo ad hoc znaleźć) odpowiedni argument przetargowy. Meczy oglądam bardzo mało - raczej skróty. Taki okres akurat... Trzymaj się serdecznie. Pozdro
  15. Mitek

    Krajoznawczo po okolicy....

    A u ceglastoporego jest ciemny? A to jest jakaś decydująca cecha diagnostyczna, nawet jakby? Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...