Skocz do zawartości

Mitek

Members
  • Liczba zawartości

    18 250
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    277

Ostatnia wygrana Mitek w dniu 24 Czerwca

Użytkownicy przyznają Mitek punkty reputacji!

3 obserwujących

O Mitek

  • Urodziny 29.10.1965

Ostatnie wizyty

30 735 wyświetleń profilu

Mitek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Very Popular Rare
  • Dedicated
  • Reacting Well
  • First Post
  • Posting Machine Rare

Recent Badges

8,5tys.

Reputacja

  1. Mitek

    Piekelne temperatury

    Cześć No ja pojechałem na drugie kółeczko przed 17 i obróciłem w 1h 22min. I teraz starałem się jechać szybko ale temperatura mnie dopadła bo cały czas przez pierwsze 20 km na otwartym terenie a pokazywało 45. Woda w bidonie zrobiła się gorąca po pół godzinie. Wziąłem sobie takiego witaminowego shota, którego połknąłem w połowie. No i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, korespondująca z tym o czym piszesz powyżej - nie wolno się zatrzymywać! Pozdro
  2. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Niemcy – Panama Brazylia – Japonia Portugalia – Chorwacja Meksyk – Ekwador Francja – Szwecja Holandia – Maroko Anglia – DR Konga USA – Bośnia i Hercegowina Argentyna – Republika Zielonego Przylądka Kolumbia – Ghana Australia – Egipt Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia Belgia – Senegal Hiszpania – Austria Algieria – Szwajcaria Republika Południowej Afryki – Kanada Skoro się bawimy to bardzo proszę. Pozdrowienia
  3. Mitek

    Piekelne temperatury

    Cześć Trzeba zbilansować wydatek energetyczny i naprawdę dużo pić. Jak jechaliśmy z Rybelkiem Pomorską to 2 i 3 dnia było naprawdę gorąca i wyszło nam że 12-14 l na osobę i to bez różnicy choć ja ważę prawie dwa razy więcej. Mocz potrafi bardzo zgęstnieć - na to też trzeba uważać. Ale ogólnie jak ktoś jest zdrowy i świadomy to spoko. W każdym razie trzeba być czujnym i słuchać dobrze organizmu. Nawet się specjalnie nie spociłem. Wieczorkiem jeszcze warto pyknąć. Na rowerze mam wrażenie, że zimno może bardziej zabić - przynajmniej takie mam odczucia i doświadczenia. Ale jak fajnie ludzie reagują jak idziesz i mówisz: no nareszcie przyjemna pogoda, takie łagodne ciepełko 🙂 Pozdro
  4. Mitek

    Piekelne temperatury

    No to na rower... Można fajnie się wypocić jak jest ciepło.
  5. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Teraz patrzę na Panamę, fajna drużyna ale braki techniczne w technice strzału chociażby są rażące. Mają sytuacje ale nie potrafią strzelać po prostu. Ale jeszcze cudowniejsze jest gubienie się Anglików w rozegraniu...
  6. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica. Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane. Pozdro
  7. Cześć Hm.. Nie ma to żadnego znaczenia, te 1,5 s. Ważne że dziewczyna jeździ regularnie, że to lubi i że pewnie przekaże dalej - i to są wartości, które są ważniejsze od jakichkolwiek sekund i można być z tych sukcesów bardzo dumnym. Dziecko, które jeździ w klubie rok, dwa - to nie ma znaczenia specjalnego. Ale powiedzmy po 4 latach treningu i regularnych startów żaden amator nie ma podejścia jakiegokolwiek nawet jak był szkolony i ma talent. Co do przejazdu... różnica aż boli, choć trasa dla małych dzieci sporo zaciera nie ma to zupełnie znaczenia. A durnia robisz sam z siebie swoimi postami więc mi tu nie Mitkuj tylko się ogarnij! Pozdro
  8. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    A obok Hitlera jest Julius Schreck tu (zdjęcie pochodzi pewnie z 33 albo 34 roku) w stopniu Standrtenfuhrera. Był kierowcą Hitlera i jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi ale przede wszystkim był założycielem i pierwszym fuhrerem SS (ale nie reichsfuhrerem jako jedyny z wodzów tej organizacji). Nie dożył wojny.
  9. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Świetny mecz, choć oczywiście nierówny. Norwegowie go odpuścili zupełnie a Francja podeszła na zasadzie: "bójcie się nas". Francuzi przepięknie odczytali Norwegów a zwłaszcza bramkarza. Znakomity na przedpolu - słaby na linii, Zdecydowanie gorzej broniący swoją lewą i nie pilnujący ustawienia - analiza Francuzów perfekcyjna, Wielka pewność w grze francuzów w zagrania 1x1 i otwartość w podejmowaniu decyzji. Tak gra się ze słabym i odczytanym przeciwnikiem. Norwegowie odpuścili mecz zupełnie od początku - druga połowa to już żałość. Super się pierwszą połowę oglądało bo tam jeszcze młodzi chcieli walczyć. Pozdro
  10. O... to musimy pogadać. POzdro A skoro np. Adam jest niekompetentny i wzywany jest Zbyszek jako wyrocznia. To może pogadamy o szkoleniu POWAŻNIE! POzdro
  11. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Jesteś tak umysłowo ograniczony, że to aż boli. Szczerze - to nie twoja wina ale choć trochę się zastanów. Nie jesteś przecież zły....
  12. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Widzę, że niektórzy szukają wybitności w rejonach gdzie z założenia nie ma jaj za grosz.
  13. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wybacz Tomku, wybacz Adrianie, gdzieś wcześniej padło takie nieszczęśliwe uogólnienie i do tego się odniosłem. Ale rzeczywiście jestem może tutaj wyczulony bo niestety czasami słabo się czyta. Sorry. Pozdrowienia
  14. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wczoraj oglądałem mecz - już nie pamiętam który - i sędziowało chyba 9 panów (no wiecie, boisko techniczni Var itd) i żenujące błędy były dla mnie śmieszne. Takie gdybanie: bo Pani sędziuje pachnie gorzej niż jakby było, że sędziuje czarny. Ludzie ocknijcie się. Przestańcie być niewolnikami tradycyjnej ciemnoty. No chyba, że bliski jest Wam XIX wiek. Czytaliście życiorys najwybitniejszego Polaka? Daje do myślenia. Pozdro
  15. Mitek

    slalomki 165 cm

    Cześć To nie wiem... Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...