Skocz do zawartości

Rossignol master lt 173cm


Bruner79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Marcos73 napisał:

Jeszcze nie dostałeś po uszach 😉? Dziwne.

pozdro

ps. Narta fajna - ale krótka nieco.

Te narty kupujesz pod promień nie pod długość. Cała smietanka instruktorska w Dolomitach wykupuje na potęgę tę długość. Btw - to jeździ jak typowa hybryda - czyli głównie brana do średniego skrętu. 179cm jeździ już zupełnie inaczej. Poza tym - master Rosoła/dynastar - to jedyne takie dechy budowane jak komórka. Hmm - chyba je zostawię, rozdziewiczę na majówce 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bruner79 napisał:

Te narty kupujesz pod promień nie pod długość. Cała smietanka instruktorska w Dolomitach wykupuje na potęgę tę długość. Btw - to jeździ jak typowa hybryda - czyli głównie brana do średniego skrętu. 179cm jeździ już zupełnie inaczej. Poza tym - master Rosoła/dynastar - to jedyne takie dechy budowane jak komórka. Hmm - chyba je zostawię, rozdziewiczę na majówce 🙂

No ja wiem, mam bardzo podobne ale 173cm R17 i GS ???? Takie to przecież 7-latki objeżdżają a nie dolomicka śmietanka instruktorska 😉, pewnie bladego pojęcia o narciarstwie nie mają. GS  - no proszę Cię 🙂

pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marcos73 napisał:

No ja wiem, mam bardzo podobne ale 173cm R17 i GS ???? Takie to przecież 7-latki objeżdżają a nie dolomicka śmietanka instruktorska 😉, pewnie bladego pojęcia o narciarstwie nie mają. GS  - no proszę Cię 🙂

pozdrawiam

Ja mam 175... Ale aspiruję kupiłem 180 co by Mitek mi nie pisał, że damska. Master mi opchnął starą.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bruner79 napisał:

Michał, za krótkie, ale przynajmniej na jesionie. Idzie się w miarę poślizgać.

Fajne narty i dł do wszystkiego. Taki AM na każdą okazję. :-)). Dla tych którzy nie wiedzą- to ten sam "masterowo-komorkowy" Rossi z poprzedniego postu ale w malowaniu i marce Dynastara.

Poza tym zaczynam być w wieku kiedy wolno mi mieć za krótkie gs....

Edytowane przez mig
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...