Skocz do zawartości

Jak zostać fajnym narciarzem


star

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, brachol napisał:

Nie samiec tyko wskazanie jednoznaczne płci. 

Ty, ale to przegięcie, wyobraź sobie, jesteś z osobą z widocznym fiutem pod prysznicem i nie możesz do niego powiedzieć "słuchaj stary" czy tam "weź no chłopie"? Bo go zastygmatyzujesz? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chertan napisał:

Ty, ale to przegięcie, wyobraź sobie, jesteś z osobą z widocznym fiutem pod prysznicem i nie możesz do niego powiedzieć "słuchaj stary" czy tam "weź no chłopie"? Bo go zastygmatyzujesz? 

Więc on Ci tłumaczy że tak na prawdę to jest dziewczyną albo jeszcze kimś innym ... a fiuta to ma tylko "tak dla jaj"...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Chertan napisał:

Ty, ale to przegięcie, wyobraź sobie, jesteś z osobą z widocznym fiutem pod prysznicem i nie możesz do niego powiedzieć "słuchaj stary" czy tam "weź no chłopie"? Bo go zastygmatyzujesz? 

A jak fiuta nie chce, ale ma bo tak wyszło? Sprawy się komplikują coraz bardziej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, brachol napisał:

A jak fiuta nie chce, ale ma bo tak wyszło? Sprawy się komplikują coraz bardziej.

Spoko, może nie chcieć, ale nie da się żyć co chwila zastanawiając się czy użyłeś złego zaimka i kogoś "nie zastygmatyzowałeś". Po prostu to nierealne. Możliwe w malutkich środowiskach kultywujących te tematy, ale nie ogólnie. Miałem kiedyś długie kudły i zdarzyło się, że brali mnie z tyłu za dziewczynę, ale żeby mnie to stresowało, to nie powiem. Ot głupi uśmiech i tyle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chertan napisał:

Spoko, może nie chcieć, ale nie da się żyć co chwila zastanawiając się czy użyłeś złego zaimka i kogoś "nie zastygmatyzowałeś". Po prostu to nierealne. Możliwe w malutkich środowiskach kultywujących te tematy, ale nie ogólnie. Miałem kiedyś długie kudły i zdarzyło się, że brali mnie z tyłu za dziewczynę, ale żeby mnie to stresowało, to nie powiem. Ot głupi uśmiech i tyle. 

Moja córka ma w liceum w klasie jednego chłopaka, który woli żeby zwracać się do niego używając zaimka żeńskiego i dziewczynę która z kolei używa męskiego imienia i tak chce żeby się do niej zwracać. Czasy coraz ciekawsze...

PS 

Też miałem długie kudły, ale mnie akurat z dziewczyną nie mylili. Może tak typ "urody". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...