Skocz do zawartości

Ciekawa migawka z Ischgl ;)


Chris_M

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Jan napisał:

A dlaczego ?

Z Ischgl startują 3 Bahny o łącznej przepustowości ponad 9 tysięcy narciarzy na godzinę i rano zawsze są nabite

Z Samnaun Twinliner 1600 osób i nie pamiętam że kiedykolwiek był w 100% zapełniony.

Kwatery w Samnaun Dorf (ski in - ski out) są jeszcze do zapłacenia podczas gdy w Ischgl załkiem ich pojebało

Bo jednak większość ośrodka leży po austriackiej stronie ... Ja startuję rano na początku więc kolejek nie ma, zwłaszcza do Fimby.

Dla mnie kwatery na miejscu są poza zasięgiem więc dojeżdżam z Kappl lub Pfunds (zależy gdzie znajdę lepsze propozycje). Choć raz spałem w Ischgl na jakimś free ski w kwietniu. No i życie po austriackiej stronie jednak tańsze, chyba że żyje się tylko na produktach z zoll free 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mitek napisał:

Ruchy bioder są w Twojej głowie.

OK. Źle to nazwałem. Chodzi mi o mocne kątowe ustawienie bioder i nóg. Przy jeszcze większych stomiznach córka potrafi jechac w takim śmigu dotykając biodrami ziemi. Jak zwał tak zwał, ale jest to bardzo mocne wygięcie w biodrach. Na to chciałem zwrócić uwagę. Na elastyczność niestety dla mnie już nieosiągalną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, a_senior napisał:

OK. Źle to nazwałem. Chodzi mi o mocne kątowe ustawienie bioder i nóg. Przy jeszcze większych stomiznach córka potrafi jechac w takim śmigu dotykając biodrami ziemi. Jak zwał tak zwał, ale jest to bardzo mocne wygięcie w biodrach. Na to chciałem zwrócić uwagę. Na elastyczność niestety dla mnie już nieosiągalną. 

to akurat łatwo sprawdzić. Stań w rozkroku (80cm-1m) i zrób przysiad na jedną nogę drugą zostawiając możliwie prostą (w bok) Ręce mogą być na biodrach lub przed sobą, tułów prosto. I teraz albo to zrobisz, albo zaboli to, co Cię blokuje w zrobieniu tego. I będziesz wiedział, czy to ruchliwość stawu, brak rozciągnięcia mięśni uda czy coś innego.

Jeśli zrobisz taki przysiad boczny, to wszystko jest w twojej głowie.

image.png.332b339c2bc913ed5642fb3486a1bd04.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...