Skocz do zawartości

Kupię buty 27,5, flex 90 i więcej, last 100 i mniej


Kubis

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Kubis napisał:

Tak, dokładnie jak wąską zmierzę jutro bądź pojutrze. Obecne buty mają nie więcej niż 97mm.

W środę odbieram buty dla młodego w rozmiarze 28.0, jak będą ok. (od razu sprawdzę na stoku), to dam Ci znać, co to za marka i napiszę na priv gdzie możesz je kupić. Sprzedawca ma (chyba) jeszcze jedną parę w rozmiarze 27.5, nowe, w dobrej cenie.

p.s.

Nie polecę, zanim, nie wezmę ich w swoje łapki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bacek napisał:

Tak mam te na zakładce ale to dla dziewczyny więc wygląd/stan też się liczy.

większość tych rozmazów czarnej farby zdejmiesz drobnym papierem ściernym. Wszystkie te Heady się rozmazują, zwłaszcza te z wielkim napisem HEAD od wewnętrznej strony 🙂 Będzie Ci ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie.

 

Ja takie wyrwałem rok temu za 300 i od wewnątrz też były porysowane.

 

image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Jak by ktoś reflektował, to mam buty kiedyś kupione (nowe) dla córki, może 2 tyg. na śniegu, awaryjne bo właściwe nie dojechały z Austrii i kupiliśmy co było, a było niewiele. Na nią sporo za duże, ale wówczas w czymś musiała jeździć. Trochę wiosen (albo zim) mają, ale w pełni sprawne, a wyglądają mniej więcej tak. Zrobię zdjęcia to wrzucę. Rozmiar: 26,5, flex 110 - junior. Córka chce co łaska czyli 100 pln.

pozdrawiam

127034-x3-110-jr_d.thumb.jpg.b5a85aac59d1b7cb6d35370eabca3452.jpg

 

Edytowane przez Marcos73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Jak by ktoś reflektował, to mam buty kiedyś kupione (nowe) dla córki, może 2 tyg. na śniegu, awaryjne bo właściwe nie dojechały z Austrii i kupiliśmy co było, a było niewiele. Na nią sporo za duże, ale wówczas w czymś musiała jeździć. Trochę wiosen (albo zim) mają, ale w pełni sprawne, a wyglądają mniej więcej tak. Zrobię zdjęcia to wrzucę. Rozmiar: 26,5, flex 110 - junior. Córka chce co łaska czyli 100 pln.

pozdrawiam

127034-x3-110-jr_d.thumb.jpg.b5a85aac59d1b7cb6d35370eabca3452.jpg

 

Jak aktualne biorę dla córki, ona nie chce tych żółtych Fischerów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, moruniek napisał:

Jak aktualne biorę dla córki, ona nie chce tych żółtych Fischerów.  

Aktualne, ale pudełka nie mam już 🙂

pozdrawiam

ps. Dzisiaj podeślę Ci foty, bo jeszcze w pracy jestem i nie wiem czy to ten model dokładnie, co ze zdjęcia. To Twoje dzieci idą grubo, za dwa lata to już na pewno im nart nie będziesz musiał kupować. Farciarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marcos73 napisał:

Aktualne, ale pudełka nie mam już 🙂

pozdrawiam

ps. Dzisiaj podeślę Ci foty, bo jeszcze w pracy jestem i nie wiem czy to ten model dokładnie, co ze zdjęcia. To Twoje dzieci idą grubo, za dwa lata to już na pewno im nart nie będziesz musiał kupować. Farciarz.

Ja mam stopę w rozmiarze 46, więc ojcostwa się raczej nie wyprę. Ma to swoje zalety, jak pływasz, płetw nie musisz używać 😉

p.s.

Spokojnie, w zeszłą środę pozbyła się gipsu, po złamaniu kości śródstopia. Wg. zaleceń lekarskich, pierwsza jazda możliwa najwcześniej po 15 stycznia i to w ramach rehabilitacji.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...