Skocz do zawartości

Grapa - Litwinka


shuger

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
No więc, chodzi! Byłem pierwszy raz 27.12 i było super, zero ludzi a w BT dobre 10 min stania:) Dziś byłem znowu, ale armatka w nocy poszła sie trzepać i na górze cienkie warunki, byłem od 9 do 16, wyjazd 2zł, miła obsługa etc:) Śmignął mi przed oczami ktoś z naszywkami i na kasku nalepką skiforum, chyba ktoś do niego wołał Oskar, ujawniać sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc, chodzi! Byłem pierwszy raz 27.12 i było super, zero ludzi a w BT dobre 10 min stania:) Dziś byłem znowu, ale armatka w nocy poszła sie trzepać i na górze cienkie warunki, byłem od 9 do 16, wyjazd 2zł, miła obsługa etc:) Śmignął mi przed oczami ktoś z naszywkami i na kasku nalepką skiforum, chyba ktoś do niego wołał Oskar, ujawniać sie!

Znajdziesz go na naszym forum,znam go ,dobry narciarz,miałem przyjemność go poznać,pisz mu na priwa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
rtravol, podejrzewam że ten śmiertelny wypadek wyglądał tak, że ktoś pojechał poza trasę a tam w stronę Bukowiny przy drodze jest taki zajebisty uskok - widziałem jak tam jeździli ludzie strzelać zdjęcia, nie widać konca, przysypane, nie wyhamowali i nieszczęście gotowe :( jeszcze nic nie jest oznakowane ale od czegoś powinno mieć się mózg. Bardzo polubiłem ten stok, nawet bardziej pasuje mi taki wyciąg jak jest - mało ludzi, tanio i wogóle:) up, wie ktoś coś? budują coś?^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
byłem tam dzisiaj, w celu rozeznania co i jak na sylwestra. Wyciąg na litwinkę rozebrany, łącznie z budką na dole i oświetleniem, został tylko jeden słup... Nie szykuje się żadna budowa z tego co widac, nie rozumiem takiego postępowania.. Z baru zdjęty szyld wiec na ten sezon pewnie bedzie nie czynne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A to przykre. Fajna to była trasa, sympatyczny oldschoolowy bar, zabytkowy wyciąg orczykowy - pantograf ale najważniejsze -- ze szczytu można było obserwować kolejki do kolejki na Kotelnicy gdy tutaj było zazwyczaj pusto. A jeszcze gdy sypnęło trochę śniegu można było sobie posmigać w głębokim po prawej skacząc na miedzach pomiędzy tarasowymi polami. N/t planow budowy wyciągu. Tez słyszałem. Profil górki i jej rozległość jest nawet ciekawsza od Kotelnicy

Użytkownik xed edytował ten post 18 styczeń 2009 - 20:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Byłem ostatnio. Kopią na całego :). Wkopana jest już większość instalacji. Gotowe są fundamenty pod podpory i górną stację. Część podpór zwieziona. Także wygląda na to, że niedługo będzie kolejne krzesło w Białce :).

Witam, Może dał byś rade zrobić klika fotek Pzdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mam jakoś odniesienia do takich procentów :D do innych owszem :D a jak to się przekłada np na kotlenicę - który odcinek jest porównywalny a co z tym

Białka Tatrzańska: na Kaniówce 100m od orczyków w stronę Bukowiny prostopadle do nich stoi nowe krzesło, jednakże nic o nim nie wiem. Na Kotelnicy obok stacji dolnej najnowszej kolei 4os. jest zrobiona świeża przecinka wskazująca na budowę nowej trasy;) Pozdrawiam Dołączona grafika

to było na naszym forum Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 25 wrzesień 2009 - 20:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='decent']Witam, Czy litwinka jest taka łagodna jak widać na zdjęciu DSCF1009.JPG/QUOTE] Huhuhuuu... Jak się przejedziesz po Litwince to daj znać jak bardzo łagodnie było :D Litwinka jest bardzo fajną górką, mocno nachyloną. Bardzo miło słyszeć że po tylu latach wojen udało się zrobić z tej zapomnianej górki świetny ośrodek narciarski ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrady tam nie zrobią, więc na pewno dojazd na górną stację może być trudny lub w ogóle będzie zamknięty ze względu na stromy podjazd i te ostre zawijasy. Poza tym nie raz dochodziło tam do wypadków, a przypomnijmy że to był sobie "zwykły" wyciąg narciarski. Teraz to już poważny ON dlatego o wypadku samochodowym mowy tutaj być nie może....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...