Skocz do zawartości

Grapa - Litwinka


shuger

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziś GrapaSki - Litwinka, Czarna Góra.

Warunki narciarskie bardzo dobre, twardo, równo bez przetarć. Stok trzymał się w dobrej formie do godziny 16:00 jak wyjeżdżałem. Jazda doskonała non-stop, bez stania do krzesła czy bramek. Czasem cały stok do własnej dyspozycji, można było fajnie potrenować.

Litwinka.jpg

Pusto na trasach.

Litwinka_pusto_na_trasach.jpg

I dalej tłok na trasach.

Litwinka_2.jpg

I kolejne.

Litwinka_3.jpg

Te kolejki do kanapy.

pusto_przy_bramkach.jpg

Czarna Góra - widok na szczyt (punkt widokowy).

Litwinka_i_krzy_na_szczycie_Czarnej_G_ry

I taki widoczek.

Litwinka_widoki.jpg

Zachód słońca.

Litwinka_zach_d_s_o_ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Dziś GrapaSki - Litwinka, Czarna Góra.

Warunki narciarskie bardzo dobre, twardo, równo bez przetarć. Stok trzymał się w dobrej formie do godziny 16:00 jak wyjeżdżałem. Jazda doskonała non-stop, bez stania do krzesła czy bramek. Czasem cały stok do własnej dyspozycji, można było fajnie potrenować.

Litwinka.jpg

Pusto na trasach.

Litwinka_pusto_na_trasach.jpg

I dalej tłok na trasach.

Litwinka_2.jpg

I kolejne.

Litwinka_3.jpg

Te kolejki do kanapy.

pusto_przy_bramkach.jpg

Czarna Góra - widok na szczyt (punkt widokowy).

Litwinka_i_krzy_na_szczycie_Czarnej_G_ry

I taki widoczek.

Litwinka_widoki.jpg

Zachód słońca.

Litwinka_zach_d_s_o_ca.jpg

 

 

 

Dawno tam nie byłem ale 2 lata temu właściciel obiecał wybudowanie karczmy taka jak jest np. na sąsiednim Kozińcu. I co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tam nie byłem ale 2 lata temu właściciel obiecał wybudowanie karczmy taka jak jest np. na sąsiednim Kozińcu. I co?

Na górze jest karczma (może nie tak duża jak na Kozieńcu ale jest i wygląda na nową).  Jak z jedzeniem niestety nie wiem, nie znalazłem czasu żeby wstąpić, na stoku były tak wyśmienite warunki, że jeździłem trochę jak w amoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze jest jakiś parking i kasy (przy górnej stacji)? Moja córka miała kiedyś chodzić do przedszkola narciarskiego przy Litwince, ale było usytuowane na dole i dojazd, pamiętam, był zły. Nie chiało mi się tak codziennie dojeżdżać z Czarnej Góry i zapisaliśmy ją do przedszkola przy Kozińcu. I w ten sposób Litwinki nie spróbowałem. Ale w przyszłym roku już chcę. Z tym, że wolałbym nie objeżdżać dookoła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Litwince w niedzielę. Tłumów na stoku nie było, w kolejce do wyciągu stało się max 2 minuty. Chcecie wiedzieć jaki jest poziom restauracji? KOSZMARNY. Ceny z kosmosu. Za mrożoną zapiekankę, którą jedynie podgrzewają, życzą sobie aż 11 zł. Wiecie ile się tam czeka, żeby ją odebrać? Pół godziny minimum. Po 25 minutach się wkurzyłem, kończyła mi się przerwa, więc zażądałem zwrotu kasy. Gość kręcił nosem, ale dał mi akurat wyjętą z pieca droższą, z dodatkiem szynki. Ta sytuacja spotkała mnie na dole. Dzieci z mojej grupki natomiast, pojechały z rodzicami do "górnej" restauracji i przez !!!40 minut!!! nie dostały obiadu. Porażka. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...