Jump to content

Szczyrk (nie) moje miejsce

bubol
 Share

Recommended Posts

Mimo pandemii Szczyrk zbuduje centrum przesiadkowe. To szansa na mniejsze korki (wyborcza.pl)

Mimo pandemii Szczyrk zrealizuje kluczową inwestycję dla narciarzy i turystów.

W grudniu tego roku powinno być gotowe centrum przesiadkowe wraz z parkingiem w Szczyrku. Miasto zrealizuje tę inwestycję, chociaż jego budżet cierpi przez pandemię koronawirusa.

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slynna ławeczka na Ochodzitej powróciła w nowej postaci... dzisiaj trochę trudno było się tam dopchać... Koniakow i Istebna w tle. 3a4fa757b29246cd606a13e435433d2e.jpg

Przy dobrej pogodzie miejsce jest niezwykle... Barania Gora.

cbccee4d234b8b0758135d69b53121e8.jpg

Pn-zach - masyw Czantorii

2d30f3486b0f818a9317ce4a83331d39.jpg

Czyli powinniśmy głosować na Konfederację, bo tylko oni są covidosceptyczni. Lewactwo w Europie też pozamykało wszystko.

PS. Łukaszenko też kpi z tego wirusa.

Konfederacja faktycznie nadaje się na Białoruś - do Łukaszenki. A i rzeczywiście w PL prawie wszystkie przedsiębiorstwa pozamykane (w ten czy inny sposób ) - za wyjątkiem kościołów, gdzie czarni dalej zarabiają.

Ja jestem ciekawy czy jeszcze te orczyki będą działać. Bardzo fajnie tam się jeździło w latach 80/90 bez tzw. zaplecza gastronomicznego. Ten był w plecaku na cały dzień.

Zimy też były inne!

Ja tam parę lat temu jeszcze jeździłem, wydaje mi się, że potem też przez kilka sezonów chodziły...w sumie nie sprawdzałem jak ostanie lata.