Jump to content

Narty dla dziecka 9 lat - wciąż miękkie czy już twardsze ?

mario33
 Share

Recommended Posts

3 minuty temu, mario33 napisał:

22,5 to na ten sezon, za rok będą za małe 😞 mam w przygotowaniu te (23,5, używki):

AE4C5236-69DA-4C8E-ADEE-EE064413A283.thumb.jpeg.515171d41717c3b4085baee929ad4ec5.jpeg

Cześć

Mój miał chyba najwyższy model z dziecięcych, chociaż sam jest mały i lekki to nie narzekał nic a nic że twarde, wręcz po fischerach które miał powiedział że są boskie, kupuję mu dopasowane - takie jakie sam chciałbym mieć, więc co roku wymiana - ale popatrz co z nimi zrobił po sezonie covidovego jeżdżenia (były nówki)- jest miszcz.

pozdrawiam

IMG_1056.thumb.jpg.1b41472864dbeff5fbd31bc01c52c637.jpgIMG_1057.thumb.jpg.a3462227b79aaa8242b91144f5f6f1cb.jpg

IMG_1058.thumb.jpg.f7096f85cdbb340da740ac3e31ba593f.jpgIMG_1059.thumb.jpg.7103c2179d71ff02aaa1c15a08e3907c.jpg

11 minut temu, mario33 napisał:

22,5 to na ten sezon, za rok będą za małe 😞 mam w przygotowaniu te (23,5, używki):

AE4C5236-69DA-4C8E-ADEE-EE064413A283.thumb.jpeg.515171d41717c3b4085baee929ad4ec5.jpeg

BTW. to obecnie ma 23,5 ale coś mi się zdaje że znowu pójdą do żyda po wakacjach 🙂

Takie życie.

pozdrawiam

6 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cześć

Mój miał chyba najwyższy model z dziecięcych, chociaż sam jest mały i lekki to nie narzekał nic a nic że twarde, wręcz po fischerach które miał powiedział że są boskie, kupuję mu dopasowane - takie jakie sam chciałbym mieć, więc co roku wymiana - ale popatrz co z nimi zrobił po sezonie covidovego jeżdżenia (były nówki)- jest miszcz.

pozdrawiam

Jakby Ci to napisać. Twój, jeździ a się nie pieści. 

p.s.

Dopiero po zdjęciu butów, rozpoznałem, że kolega na 2 różnych forach, ma dwa różne Nicki.  

12 minut temu, moruniek napisał:

Jakby Ci to napisać. Twój, jeździ a się nie pieści. 

p.s.

Dopiero po zdjęciu butów, rozpoznałem, że kolega na 2 różnych forach, ma dwa różne Nicki.  

Cze

Coś tam jeździ, ale namiętnie twierdzi że w plecaku się dzieją takie cuda 🙂, muszę mu kupić nowy, większy bo spakowanie teraz wszystkiego do niego to już sztuka sztuk. Jak Twój nie ma - to już ma 🙂. Będzie prezent. Kask i buty spoko wchodzą, ale już te wszystkie ochraniacze to już słabo.

pozdrawiam

ps. Nick inny - ale tamten to nie miałem pojęcia jak to opanować - bo nigdy nie byłem na żadnym forum, a nie wiem czy mogę zmienić.

• Like 1

34 minuty temu, Marcos73 napisał:

Cze

Coś tam jeździ, ale namiętnie twierdzi że w plecaku się dzieją takie cuda 🙂, muszę mu kupić nowy, większy bo spakowanie teraz wszystkiego do niego to już sztuka sztuk. Jak Twój nie ma - to już ma 🙂. Będzie prezent. Kask i buty spoko wchodzą, ale już te wszystkie ochraniacze to już słabo.

pozdrawiam

ps. Nick inny - ale tamten to nie miałem pojęcia jak to opanować - bo nigdy nie byłem na żadnym forum, a nie wiem czy mogę zmienić.

A to bardzo dziękujemy za plecak. 

Chyba musisz napisać do admina, sam tego raczej nie zrobisz. 

23 minuty temu, moruniek napisał:

A to bardzo dziękujemy za plecak. 

Chyba musisz napisać do admina, sam tego raczej nie zrobisz. 

No nie chce mi się z tym bawić. A plecak Ci wyślę jak tylko kupimy nowy, ale jestem łowcą okazji i czekam na SALE!

pozdrawiam

1 minutę temu, Marcos73 napisał:

No nie chce mi się z tym bawić. A plecak Ci wyślę jak tylko kupimy nowy, ale jestem łowcą okazji i czekam na SALE!

pozdrawiam

Spokojnie, ja też lubię kupować, nieco taniej. Ostatnio np. za skarpetki UYN w Adnature płaciłem 29 zł, a że wziąłem kilka innych rzeczy (też w dobrych cenach) do darmowej wysyłki, to już inna spawa 😉

• Like 1