Skocz do zawartości

Czantoria


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ja kupowałem Wiślański skipass 7 dowolnych dni -> http://wisla.e-skipass.pl/ Cena: 427zł + karta gratis... Ośrodki: Czantoria, Palenica, Nowa Osada, Cieńków, Stożek, Klepki, Siglany, Beskid, Rowieńki, Sarajewo. Wychodzi 61zł za dzień jazdy (tak naprawde 8h ponieważ kartnet jest ważny w ciągu dnia przez 8h) I tak ostatnio wyskoczyłem na Czantorię na 3h jak robilo sie tłoczno to spakowałem się i pojechałem na Palenice... tam kamienie i miałem jechać do Wisły na Stożek ale niestety żona zadzwoniła że mam ja już odebrać i trzeba było się zbierać :P. Dla osób któe lubią żąglować miedzy obiektami fajna opcja... ale karnet Aligatora wychodzi 52zł/dzien :) wiec jeszcze taniej Pozdro P.S. Aligator na serio nie widziałem nikogo w pom. spodniach i kasku szukałem tez kogos z GoPro na kasku ale ani jednej osoby nie widziałem. Ty byłeś w jakich godzinach? nastepnym razem musimy sie wymienic tel :P to sie raczej nie miniemy. A dzisiaj jezeli sie uda to wybieram sie znowu na Górę Żar do Miedzybrodzia Żywieckiego ostatnio mi sie tam spodobało :P trasa ciut mniej ciekawsza niz czantoria ale b.dobrze przygotowana. Na ten moment dla mnie ranking czerwonych tras: 1. Czantoria 2. Góra Żar i Mosorny Groń 3. Golgota

Użytkownik MajorSki edytował ten post 23 styczeń 2013 - 09:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Aligator na serio nie widziałem nikogo w pom. spodniach i kasku szukałem tez kogos z GoPro na kasku ale ani jednej osoby nie widziałem. Ty byłeś w jakich godzinach? nastepnym razem musimy sie wymienic tel :P to sie raczej nie miniemy.

Dobra, dobra może się uda, tylko ja nie wiem kiedy znowu narty założę.... Ja tłukłem Czantorię od 8:00 do 15:32, ostatni siad na krzesło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tez jestem zainteresowany bo na kamerce nie wyglada to zle, chociaz ja przelozylem dzisiejszy wyjazd na jutro ze wzgledu na pogode (dodatnia temperatura, duża mgła na górze oraz opady deszczu zapowiedziane do godz. 12) a wieczorem oraz w nocy zapowiadaja w Ustroniu opady śniegu wiec jutro moze być całkiem fajnie :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Byłem wczoraj na Czantorii, Stożku i Cieńkowie. Na Cz. pojawiłem się od 10:30 do 13:30, jest to moj ulubiony stok w Ustroniu/Wiśle, ale wczoraj był całkowicie rozjezdzony, momentami muldy po kolana :). Po 11 kolejki juz były prawie pod budki z kielbaskami. Niebieska trasa troche przetarta i sporo kamieni zjechałem tylko raz i wrociłem na czerwoną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie warunków jakie panują obecnie na czantorii, może ktoś był to proszę o opinię. Chciałbym się również dowiedzieć o te niedzielne zawody jakie mają się odbywać bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na jakiej trasie odbywają się i czy w tych godzinach będą jakieś trasy otwarte, bo wybieram się w niedzielę z samego rana, ale nie wiem czy jest sens tak wcześnie skoro zawody są o 11. Dzięki za odpowiedź

w/g mnie to nie ma sensu bo i niebieska do samego dołu jest prawie ....tragiczna!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanko - jak teraz z kiedy skończyly się ferie - lepiej???? Za tydzień chce się wybrać na narty. Myślę o Wiśle m in. Czy dalej masakra w weekend... JAk wynika z waszych doświadczeń....

Dalej masakra, w każdy weekend sezonu zimowego w Ustroniu, Wiśle i Istebnej jest masakra. (Oczywiście mówię tu o większych-kanapowych górkach typu Czantoria, Soszów, Nowa Osada, Cieńków, Zagroń, Złoty Groń... a i na talerzykach i orczykach bywa pełno...Cały Śląsk ma niecałe 100km więc sporo chętnych do nartowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej masakra, w każdy weekend sezonu zimowego w Ustroniu, Wiśle i Istebnej jest masakra. (Oczywiście mówię tu o większych-kanapowych górkach typu Czantoria, Soszów, Nowa Osada, Cieńków, Zagroń, Złoty Groń... a i na talerzykach i orczykach bywa pełno...Cały Śląsk ma niecałe 100km więc sporo chętnych do nartowania...

Śląsk na Śląsku zawsze ma blisko ale od kilku sezonów widuje się dużo chętnych także z Łodzi i Warszawy od kiedy Zakopane zamknęło swoje rogatki!;) Niestety, jeśli w najbliższym czasie ludzie nie przesiądą się do autobusów lub na szybką kolej - grozi nam ciągły weekendowy paraliż ,przynajmniej na czas ferii?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwonej mimo odwilży ponad metr śniegu. Tłoku nie ma. Niebieska w górnej części czyli na Faturce jest dobrze, (działa wspomniany orczyk Faturka). Poniżej trochę gorzej, pojawiają się przetarcia. W nocy jest lekki mróz, więc dobre warunki powinny się utrzymać.

niebieska już zamknięta :mad:- czeka na opady śniegu bez których nie zostanie już otwarta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...