Jump to content

żabuti

Members
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

żabuti's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. mam  pytanko o ten smalec. używasz takiego w kostce ze sklepu? a ta warstwa to gruba czy tak posmarowane normalnie? i jeszcze jedno ten smalec to pewnie kapie sobie kap, kap, kap .....   ?   a ta szynka z kopytkiem to dopiero na następne BN ?
 2. rewolucji po niej nie miałem, moze dlatego że popiłem piwem 10zeta za puszkę (piwo z grodu Rycha65 )przeważnie swojego żarcia na narty nie zabieram. wolę kiełbaskę wciągnąć prosto z ognia. miejscowi tech niech zarobią. Jednak następny raz na KW biorę swoją wałówkę
 3. Byłem wczoraj i faktycznie wielkiej filozofii nie ma. Wszystko by było pięknie i fajnie jak by nie było mgły. Kasprowy do ponownego zaliczenia przy dobrej pogodzie. Trasy ciekawe ale oznaczenia tras MASAKRA. Praktycznie ich brak. we mgle takiej jak wczoraj ciężko się było zorientować gdzie jechać a gdzie lepiej nie. Po kliku zjazdach, trasy poznaliśmy ale przecież nie o to chodzi. tak się złożyłem że właśnie fasolkę zamówiłem na dole Goryczkowej 12 zeta nawet smaczna tylko troszkę przesolona
 4. jakie warunki w tym tygodniu na KW? wybieram sie w niedzielę, po raz pierwszy, w to miejsce. Może macie jakieś rady co do tras, gdzie zjeść coś dobrego i wypić i takie tam ?
 5. pewne obowiązki trzeba jeszcze rano wykonać - zaprowadzić małego narciarza do przedszkola Użytkownik żabuti edytował ten post 21 marzec 2013 - 22:34
 6. jak dziś na Czantori ? spłynęła, czy jest ok ?
 7. http://www.skiforum....nute?highlight= trzeba było kupić w październiku to teraz można jeżdzić za jedyne 48 za dzień
 8. ok sam sobie odpowiem byłem wczoraj i kurka rurka wszystko było by pięknie gdyby nie MGŁA!!!!! Trasa była przygotowana świetnie: twardo, równo, bez niespodzianek w postaci kamieni lub przetarć. Ludzi mało 0 min. stania w kolejce. po prostu super tylko ta MGŁA!!!!. Praktycznie zaraz na początku trasy się zaczynała i tak gdzieś do polowy, widoczność momentami nie przekraczała 20-30m. mieliśmy nadzieję że koło południa odpuści ale gdzie tam, cały dzień się utzrymywała. Niebieska zamknięta przejechać się da dobrze ale jak by wpuścili więcej ludu to by szybko pojawiły sie przetarcia - brakuje jeszcze śniegu.
 9. jeszcze w piatek była zamknięta, co nie przeszkadzało niektórym żeby nią zjeżdżać..sprawdzę jutro lub pojutrze. Na stronie piszą tylko o otwartych wyciągach. Wydaje mi sie że po takich opadach wszystkimi trasami na pilsku można zjechać. Trasa nie jest stroma, lecz trudna technicznie. Nie ratrakują jej dzięki czemu są na niej muldy, chopki itp.
 10. w Szczyrku moim zdaniem się polepszyło od zeszłego sezonu (ślizgi pod wyciągiem wyglądają na bardziej zadbane i dzięki temu równiejsze). w Korbielowie jeszcze nie byłem w tym sezonie. W zeszłym nie zauważyłem większego problemu w tym temacie, stąd moje porównanie że jest podobnie. rok temu odpowiedziałbym że to w Korbielowie są lepsze. zakładam, że nie zmieniło się teraz na Pilsku nic akurat w tym temacie:confused:
 11. może troszkę lepszy ale nie na tyle lepszy żeby powiedzieć że lepszy. czy jasno się wyraziłem;)
 12. "pada i pada na to miejsce w środku Europy" na jatro raczej prognozy są lepsze i o deszczu nie mówią , czy może to ktoś jeszcze potwierdzić ?:confused:
 13. NO sie postarała i dziś mimo deszczu stok był dobrze przygotowany . W godzinach porannych (zacząłem o 9.30) warunki były bdb i gdyby nie deszcz to cały dzień był by taki. jak zaczęło padać to się na stoku uluźniło i można było pozjeżdżać ( kolejek brak), ale po 2 godzinach przemoczony zakończyłem pierwszy, udany dzień na nartach w tym sezonie.
 14. fuck, kolejny zasłużony ośrodek w Polsce pada, ehhhhh
 15. cze, był ktoś w ostatnich dniach? jak wyglądają warunki z bliska?
×
×
 • Create New...