Skocz do zawartości

Nowe narty za 499 PLN


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję .

 

Skoro już tak  bardzo prosisz i musisz wiedzieć.

To proszę bardzo.

Trochę się tego nazbierało prze lata.

Moje ulubione to te narty zaznaczone.

 

 

Narty

 

Erbacher SL

Erbacher Black Cat

Kneissl Black Star XC

Kneissl Black Star MC

Duel XL Allmountain

 

No i jeszcze jakieś stare narty Atomic.

Salomon i coś tam jeszcze.

Zapomniałem o nartach Sporten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne!!!

Same "no logo" po minimum, 1000Euro za parę :)

 

p.s. powyżej kolega nawołuje do kupowania "WDZYDZY :) po pińcet ( PLN)  :)

 

Jakie 1000 euro?

Chyba w detalu.

 

Jakie logo?

A kto zna te marki u nas?

Garstka narciarzy?

 

Do niczego nie nawołuję tyko informuję i pokazuje co można na rynku znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną propozycję: zrzućmy się w 5 osób po 100 zł na te cuda i sprawdźmy w boju co to jest, jak jeździ i jak długo wytrzyma. Myślę, że zabawy będzie mnóstwo. Jeśli narty wytrzymają to odda się je na cele charytatywne. Jeśli polegną to zgłaszamy reklamację i odzyskujemy kasę.

Trzeba tylko dograć 5 udziałowców spośród uczestników jednego wyjazdu i do tego mających podobną długość skorupy buta.

Jedno trzeba przyznać decathlonowi - maksymalna precyzja i szczerość opisu: "Skład: 5.0% Stal, 5.0% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE), 90.0% Poliamid 6 (PA6)" Czegoś takiego nie widziałem w żadnym opisie. Zawsze jest jakaś marketingowa ściema o super, hiper wypasionym rdzeniu bądź to struganym ręcznie z tysiącletnich sekwoi,bądź będącym pianką wykradzioną z laboratoriów NASA. Tutaj kawa na ławę: stal, HDPE i PA6...

Nie wiem tylko co autor miał na myśli w rubryce solidność: "Narty z jednego materiału, bardzo wytrzymałe na przecięcia krawędzią"

Pełny opis tutaj:

http://www.decathlon...id_8370478.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu trochę filozofii marketingowej. :D

 

Pod koniec  facet mówi, że te narty pozwalają nie tylko nauczyć się jeździć, ale na poziomie średnim uczyć się pierwszych skrętów ciętych i w trudniejszych warunkach śniegowych. Wcześniej wyjaśnił, że na 4 mln narciarzy sprzedaje się rocznie 3 mln par nart i stąd potrzeba produkcji nart dla początkujących, które wystarczą na kilka sezonów.

Trochę już zapomniałem francuskiego, ale chyba taki był sens jego wypowiedzi.

 

W tym świetle na pierwsze 2 sezony za 500 warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadają w przedbiegach - celuj wyłącznie w "komórki"

 

 

   Komórki już posiadam N8 + NL1020 i jest bardzo ok :)

 

Zapytałem o te narty po przecenie za 799zł z ciekawości ,bo może ktoś macał i być może warto .Nówki ze średniej półki zawsze będą lepsze niż topowy ,ale stary model .To tak jakby zachwalać stare ,szybkie auto ,względem nowego które jest wolniejsze sekundę na okrążęniu jakiegoś toru.Wszystko ma swoje zalety i wady .Gdyby stare było dobre to by produkowane bez zmian - patrz łada 2107 :)

 

Pamięta ktoś zjazd Shane na nartach wodnych  ?? Liczą się umiejętności a sprzęt ma tylko to wszystko ułatwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Komórki już posiadam N8 + NL1020 i jest bardzo ok :)

 

Zapytałem o te narty po przecenie za 799zł z ciekawości ,bo może ktoś macał i być może warto .Nówki ze średniej półki zawsze będą lepsze niż topowy ,ale stary model .To tak jakby zachwalać stare ,szybkie auto ,względem nowego które jest wolniejsze sekundę na okrążęniu jakiegoś toru.Wszystko ma swoje zalety i wady .Gdyby stare było dobre to by produkowane bez zmian - patrz łada 2107 :)

 

Pamięta ktoś zjazd Shane na nartach wodnych  ?? Liczą się umiejętności a sprzęt ma tylko to wszystko ułatwiać

 

W przypadku nart to nie do końca tak - ,,nowe - stare '' narty sprzed 5 czy 7 lat po prostu nie mają rockera, a poza tym niewiele się zmieniło.

Kto dziś pamięta VAS u Rossiego, IPS u Volkla i Pan jeden wie ile cudów u Heada?? i co ?? i zniknęły ..... Merketing  i tyle.

 

Z tego powodu ostatnimi czasy nabywam jedynie narty z jedynie słusznym pełnym camberem - krótsze pokrowce, mniej krawędzi i ślizgu do serwisowania, a efekt ten sam lub lepszy jak w razie rockera

(narta 177/R18 z sezonu 2016 z rockerem ma o ok. 11 cm mniej krawędzi aktywnej jak narta 176/R18 z sezonu 2014, bez rockera - wczoraj kilkukrotnie to sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne!!!

Same "no logo" po minimum, 1000Euro za parę :)

 

p.s. powyżej kolega nawołuje do kupowania "WDZYDZY :) po pińcet ( PLN)  :)

 

Dosyć ciekawa sytuacja.

Widzę, że co bym nie napisał to i tak dla nie których będę próbował coś sprzedać mimo, że nie mam z tym produktem nic wspólnego.

Ciekawe za co mi się jeszcze oberwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawa sytuacja.

Widzę, że co bym nie napisał to i tak dla nie których będę próbował coś sprzedać mimo, że nie mam z tym produktem nic wspólnego.

Ciekaw za co mi się jeszcze oberwie.

 

Po pierwsze:

Bardzo nieładnie jest edytować MERYTORYCZNĄ zawartość posta do którego są pózniej odniesienia i komentarze.

Mam na myśli bogatą kolekcję Twoich nart z pod znaku NIBY NO LOGO króra na drugi dzień się znacznie skurczyła.

 

Po drugie:

Kontekst wypowiedzi.

Napisałeś o WDZYDZE tak :

 

Bez zbędnego bicia piany co i jak.

Tu widać jak produkują narty tej marki.

Jak widać produkcja wygląda tak samo jak produkcja nart innych bardziej wypromowanych marek.

Dla tego pytanie czy warto przeplacać za logo?

 

Z kontekstu wynika JEDNOZNACZNIE :D , że zachęcasz aby kupić te narty a nie np. Atomic, Rossignol czy inne wypromowane, czyli znane i cenione.

 

Po trzecie :

Nigdzie nie piszę ,że to Ty Wdzydze sprzedajesz.

 

Po czwarte:

 

WESOŁYCH ŚWIĄT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Bardzo nieładnie jest edytować MERYTORYCZNĄ zawartość posta do którego są pózniej odniesienia i komentarze.

Mam na myśli bogatą kolekcję Twoich nart z pod znaku NIBY NO LOGO króra na drugi dzień się znacznie skurczyła.

 

Po drugie:

Kontekst wypowiedzi.

Napisałeś o WDZYDZE tak :

 

Bez zbędnego bicia piany co i jak.

Tu widać jak produkują narty tej marki.

Jak widać produkcja wygląda tak samo jak produkcja nart innych bardziej wypromowanych marek.

Dla tego pytanie czy warto przeplacać za logo?

 

Z kontekstu wynika JEDNOZNACZNIE :D , że zachęcasz aby kupić te narty a nie np. Atomic, Rossignol czy inne wypromowane, czyli znane i cenione.

 

Po trzecie :

Nigdzie nie piszę ,że to Ty Wdzydze sprzedajesz.

 

Po czwarte:

 

WESOŁYCH ŚWIĄT.

 

Nie grzecznie to jest komentować mój stojak ze sprzętem.

Poprosiłeś to napisałem choć wiedziałem, że jest w tej prośbie drugie dno.

I się nie myliłem.

 

Zaczynając ten temat miałem nadzieję na fajną dyskusję a jak zwykle kończy się nagonką w tym przypadku na moją osobę.

Już się do tego przyzwyczaiłem i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.

Więc śmiało ujeżdżaj sobie ile chcesz skoro masz taką potrzebę.

 

Ja mimo wszystko dalej zachęcam do rozmowy w rozpoczętym przez moją osobę temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie".  Ile takie narty są warte  - ano dokładnie tyle ile wart jest narciarz który je ujeżdża - chyba tak to było "głupi nie wie o co chodzi a mądry nie spyta"

 

Z tym tanim winem to mocno nie trafione porównanie.

Jak napisałem na samym początku tematu nie mam pojęcia ile są warte te narty bo ich nie testowałem.

Wszyscy się wypowiadają o budowie nart.a mnie dużo bardziej martwi sposób montażu wiązań, który dla mnie jest mocno dyskusyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, w Deca do kompletu można dobrac buty:

https://www.decathlo...id_8279093.html

i za 650 zł mamy komplet do rekreacyjnej jazdy :D

 

 

Oglądałem te buty i niczego im nie brakuje oprócz rozsądnego Flexu.

Ten flex 50 jest trochę za niski dla przeciętnego początkującego narciarza chyba, że mówimy o narciarce początkującej to będą ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie komóry :)

 

(film pokazuje produkcję zupełnie innej narty niż ta za 500)

 

Mam pytanie.

Na jakich nartach jezdzisz?

Błagam napisz konkretnie .

Dziś przejeździłem w Pecu cały dzień właśnie na takich nartach jakie są na filmie. MadSamurai. Bardzo przyjemnie narty. Banan na twarzy.  Produkowane w Austrii. Krótkie i szerokie. Ta nart nie ma odpowiednika wśród innych firm, czy modeli. Kosztowała coś 2000 zł. Ze względu na nietypowy kształt nie przyjęła się. Są tak nietypowe, że nie próbujcie sobie wyobrazić jak to jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...