Skocz do zawartości

Przygotowania do sezonu na siłowni.


matiass777

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie przed, w trakcie sezonu i w procesie rehabilitacji trafia spora grupa narciarzy i wraz z kolegami zastanawiamy się nad stworzeniem  poradnika do ćwiczeń dla narciarzy. Ćwiczenia oparte na pracy z dużą, małą piłką, dyskiem do balansowania, bez pomocy urządzeń na siłowni. Może wspólnie z forumowiczami  stworzymy taki poradnik i podepniemy go na forum, a potem będziemy go uzupełniać i modyfikować w miarę potrzeb?

 

Ja przed sezonem (i w trakcie) ćwiczę na takim dysku/poduszce

http://www.asport.pl...k_33cm_mini.jpg

 

Jeszcze nie pora na piłkę :P, ale uważam że to świetna sprawa, stanie na jednej nodze, przysiady, przysiady na jednej itp.

 

A poradnik chętnie bym przeczytał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Val_Gardena, jak stanie na piłce, próbowałaś?

Tak, próbowałam :D i jesli moge określic to jednym słowem, to najodpowiedniejszym będzie słowo : DRAMAT :D . Dobrze,ze mnie uprzedziłeś i wybralam salę z materacami, a zamiast koleżanki, poprosiłam o asekurację silnego mężczyznę. Inaczej zabiłabym siebie i prawdopodobnie oberwaloby sie równiez koleżance :D. Ja na tym ustać nie potrafilam, a co dopiero zrobic przysiad, nawet jak kolega mi trzymał piłkę między kolanami , to i tak nie ustałam. Cyrk to mało powiedziane ! Poszukam sobie wiec cwiczeń na równowagę, bo kiepściutko z tym u mnie jak slowo daję. A Ty próbowałeś przysiadów na piłce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałam :D i jesli moge określic to jednym słowem, to najodpowiedniejszym będzie słowo : DRAMAT :D . Dobrze,ze mnie uprzedziłeś i wybralam salę z materacami, a zamiast koleżanki, poprosiłam o asekurację silnego mężczyznę. Inaczej zabiłabym siebie i prawdopodobnie oberwaloby sie równiez koleżance :D. Ja na tym ustać nie potrafilam, a co dopiero zrobic przysiad, nawet jak kolega mi trzymał piłkę między kolanami , to i tak nie ustałam. Cyrk to mało powiedziane ! Poszukam sobie wiec cwiczeń na równowagę, bo kiepściutko z tym u mnie jak slowo daję. A Ty próbowałeś przysiadów na piłce ?

zacznij od Bosu

pozniej  probuj wejsc na  mala i mniej nadmuchana pilke. stopniowo wieksza i bardziej nadmuchana -  nie jest latwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...