Skocz do zawartości

FIFA World Cup 2026


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, grimson napisał:

Potwierdzam, obrońca dostał w twarz z buta, czym napastnik otworzył całą akcję, zakończoną bramką. VAR był.

bzdura obrońca próbował dotknąć buta głową co mu się nie udało poczym padł na murawę niczym zestrzelony łabędź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2026 o 20:54, grimson napisał:

image.png.07e1d8492ecb0f021fea1b81fe5fab1b.png

A obok Hitlera jest Julius Schreck tu (zdjęcie pochodzi pewnie z 33 albo 34 roku) w stopniu Standrtenfuhrera. Był kierowcą Hitlera i jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi ale przede wszystkim był założycielem i pierwszym fuhrerem SS (ale nie reichsfuhrerem jako jedyny z wodzów tej organizacji). Nie dożył wojny.

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No wiesz... piłkę. Oglądam te dwa mecze jednocześnie sporo się dzieje, choć tak naprawdę nikomu nie kibicuję. No może Chorwacji, bo - jak zawsze - mają fajne koszulki i bardzo lubię grę Modrica.

Wiesz to są naprawdę niezwykle ciekawe zawody a opinie, że "bez sensu bo jest sporo słabych drużyn" już zostały przez wyniki pięknie zweryfikowane.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzę na Panamę, fajna drużyna ale braki techniczne w technice strzału chociażby są rażące. Mają sytuacje ale nie potrafią strzelać po prostu.

Ale jeszcze cudowniejsze jest gubienie się Anglików w rozegraniu...

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... a ja znowu nie dotrwałem 😅 Godziny pracy wymuszają na mnie godziny spania🙂 

Załapałem się na Panama - Anglia. Patrzę teraz na posiadanie piłki - Anglia ze sporo przewagą. W drugim meczu Chorwacja z przewagą ale nie taką rażącą.

Też mam wrażenie, że po prostu nie ma słabych drużyn albo może inaczej - słabsze drużyny pokazują, że nie są tu przez przypadek. Często tym słabszym brakuje wykończenia akcji i chłodnej głowy. 

Patrzę na Austria - Algeria i zastanawiam się kto jest kto🙂 powiewa nudą, chyba obydwu drużynom pasuje remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra komedia w meczu Austria - Algieria. Obydwie drużyny grały długo w końcówce meczu na wynik tzn klepały ospale między obrońcami . I nagle w doliczonym czasie Algeria zrobiła akcję bramkową 😄 a było doliczone +4 minuty do drugiej połowy. Austria wyrównała w 5 minucie doliczonego czasu na 3:3. Dzięki temu obydwie drużyny przechodzą dalej. 

Co ciekawe Senegal jako ostatni w tabeli i jedyny z 3pkt przechodzi dale💪

Komentatorzy także mocno chwalili Jordanię w meczu z Argentyną. Niestety Jordania odpada.

Edytowane przez AdrianW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mitek napisał:

A obok Hitlera jest Julius Schreck tu (zdjęcie pochodzi pewnie z 33 albo 34 roku) w stopniu Standrtenfuhrera. Był kierowcą Hitlera i jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi ale przede wszystkim był założycielem i pierwszym fuhrerem SS (ale nie reichsfuhrerem jako jedyny z wodzów tej organizacji). Nie dożył wojny.

Więc to jest ten najsłynniejszy Polak, w końcu to z siebie wydusiłeś. Gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...