Skocz do zawartości

Sprawdź Twój poziom umiejętności narciarskich i wpisz go w swój profil


FactorX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Sorki to nie dział na taką dyskusję. Ja uważam, ze do średniego poziomu to ledwo dorastam. W związku z powyższym zapraszam do działu nauka jazdy. Szacun za umieszczenie filmu, większość opisuje swój poziom jazdy w subiektywny sposób, nie próbując tego potwierdzić czymkolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja jak najbardziej jest na miejscu bo chyba mowimy o 2 roznych rzeczach Ty operujesz poziomami z 1 strony natomiast ja opiera sie na filmie, a według tego jakbys nie chciał byc skromny masz stedniozaawansowany


Oki, opierając się na skali forumowej (jakąkolwiek byśmy nie wzięli pod uwagę) poza wytycznymi, należałoby pod uwagę wziąć również doświadczenie, wiek i wiele innych czynników określających osobowość narciarza i jego jazdę. Co z tego, że od czasu do czasu zdarza się, że pojadę poza trasą, popróbuje na tyczkach jak nie sprawia mi to frajdy. Wole przygotowane stoki i szusowanie po nich. Jeżdżę po trasach we wszystkich kolorach, ale zawsze biorę pod uwagę własną dyspozycję psychofizyczną i warunki, nie pojadę na krawędzi, gdy stok jest zapchany, zamuldzony i pełen lodu. Mam na uwadze bezpieczeństwo własne i innych użytkowników stoku. Z drugiej strony, obserwując jeżdżących narciarzy uważam, że nie odstaję od średniej na stoku, a jeśli już to na plus i co z tego wynika? Ano to, ze odnoszę się nie do umiejętności wszystkich narciarzy, a do tych z forum, którzy naprawdę znają swoje umiejętności i jeżdżą bardzo dobrze. Wtedy ten "medel" zaczyna trochę blednąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalyby moze ze osoba ktora jest zaawansowana trenuje cały rok, w okresie letnim oczywiscie inne dyscypliny, siłownia, rower. To nie jest amatorska jazda polegająca na tym ze owszem mamy np. 12 sezonow jazdy na nartach ale za kazdym razem polaga to na tym ze na stok idziemy zza biurka.

Dodając twoją propozycje powinienem byc zaawansowany ;) :D Cały rok jestem aktywny ruchowo, prowadzę 2-3 razy w tygodniu zajęcia ruchowe, jeżdżę na rowerze, pływam, ogólnie rzecz biorąc nie leżę przed TV, a nartach jeżdżę ponad .... 40 lat :P i to w sezonie po kilkadziesiąt wypadów. I jak sądzisz, mogę sobie dać mocne 8? Ja uważam, że nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, widzę, że się nie zrozumieliśmy. :) Nie było tematu. ;)


Temat jest, był i będzie. Mentalność ludzka jest taka, a nie inna i większość tutaj piszących ocenia sie subiektywnie. To nie jest złe, ale ... Obiektywnie patrząc, ocena subiektywna ma się nijak do rzeczywistości. Spójrz na wpisy. Większość pseudo-zaawansowanych to nowi forumowicze, a tak naprawdę to nie wiem czy 5 % zarejestrowanych na tym forum zasługuje na poziom 6-7. To tyle z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...