-
Liczba zawartości
4 950 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
86
Zawartość dodana przez Jan
-
to jednak robi zasadniczą różnice czy dziecko jeździ regularnie w klubie czy tylko na urlop z rodzicami albo dziadkami. Mam takie porównanie z zawodów w Saas Fee gdzie moja amatorka Lea wylosowała w parze gwiazdę miejscowego klubu z Saas Almagel Annę Zurbriggen. Dla Anny wzorcem był jej wujek Pirmin a dla Lei zwykły dureń jak to @Mitek zauważył.. Na mecie różnica 1,5 sekundy - dużo to czy mało? nie wiem
-
bzdura obrońca próbował dotknąć buta głową co mu się nie udało poczym padł na murawę niczym zestrzelony łabędź
-
jeśli masz mnie na myśli to napisz gdzie i kiedy można Cię spotkać
-
nie musisz oceniać, nie wiedziałem że się znacie, Widzewiak pisze że OK, Ty że nie bardzo. Kiedy zakładałeś temat liczyłem że dowiem się czegoś użytacznego ale chyba źle odczytałem Twój pierwszy post.
-
Francuzi są niesamowici - dobrze że mam zięcia Francuza
-
może napisz do kolegi @Mazby przydał by się na forum ktoś kometentny w tej dziedzinie
-
I dlatego nie możemy porównyać szkolenia naszych dzieci i naszych wnuków. To jest około 30 lat kiedy diametralnie zmienił się sprzęt. Wtedy nieużywanie kijków było nie do pomyślenia, skręt równoległy na "ołówkach" bez wbicia kijka był dla początkujących niewykonalny. Teraz narty są krótsze, same skręcają a dzieci w szkółkach zamiast kijków dostają kierownice. Zobacz filmik z nowoczesnego szkolenia
-
a na tym przykładzie dobrze czy za wcześnie na kijki ?
-
też Wam życzę i koniecznie nadajcie jej Imię najsłynniejszego wadowickiego narciarza
-
zwyczajnie za dużu słabych drużyn pojechało na Mundial, 32 są wystarczające
-
lepiej tak niż pisać zmyślone historie ale kierowców zawsze mieli dobrych
-
a pamiętasz jeszcze w którym roku to było ? @Edwin
-
no to jednak słabo kibicowałeś 😁
-
nie przypuszczam że Ciebie nie stać na bilecik do Australii
-
a ile za puszke teraz płacą ?
-
widzę że razem z @grimsonem mocno jesteście nimi zainteresowani
-
jeden z najlepszych dni w sezonie
-
uwielbiam jak w górach pada śnieg
-
A Ty tak ogólnie coś na nartach jeździłeś w tym sezonie ?
-
rozumiem że masz znajomego Lady Boya
-
a ile płacisz w Czarnej Górze albo w Zieleńcu ?
-
i przepowiednia się sprawdziła: faszyzm wrócił pod płaszczykiem antyfaszyzmu
