Skocz do zawartości

Jan

Members
  • Liczba zawartości

    4 943
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    86

Zawartość dodana przez Jan

  1. a na tym przykładzie dobrze czy za wcześnie na kijki ?
  2. Jan

    Będzie i u nas hala?

    też Wam życzę i koniecznie nadajcie jej Imię najsłynniejszego wadowickiego narciarza
  3. Jan

    FIFA World Cup 2026

    zwyczajnie za dużu słabych drużyn pojechało na Mundial, 32 są wystarczające
  4. Jan

    FIFA World Cup 2026

    lepiej tak niż pisać zmyślone historie ale kierowców zawsze mieli dobrych
  5. a pamiętasz jeszcze w którym roku to było ? @Edwin
  6. Jan

    FIFA World Cup 2026

    no to jednak słabo kibicowałeś 😁
  7. Jan

    Sezon 2026/2027

    nie przypuszczam że Ciebie nie stać na bilecik do Australii
  8. a ile za puszke teraz płacą ?
  9. widzę że razem z @grimsonem mocno jesteście nimi zainteresowani
  10. jeden z najlepszych dni w sezonie
  11. uwielbiam jak w górach pada śnieg
  12. A Ty tak ogólnie coś na nartach jeździłeś w tym sezonie ?
  13. rozumiem że masz znajomego Lady Boya
  14. a ile płacisz w Czarnej Górze albo w Zieleńcu ?
  15. Jan

    FIFA World Cup 2026

    i przepowiednia się sprawdziła: faszyzm wrócił pod płaszczykiem antyfaszyzmu
  16. Jan

    FIFA World Cup 2026

    41 letni Ronaldo dzisiaj słabiutko - brawa dla reprezentacji KONGA
  17. miałem jeszcze nadzieję że coś wpadnie w czerwcu ale nie wyszło więc muszę się zadowolić 61 dniami na otwartym powietrzu i 19 w hali
  18. Jan

    rower :)

    to i tak nieźle, mój Romet Komar ważył ponad 50 kilo
  19. Jan

    FIFA World Cup 2026

    a ile mieli by wbić z polotem ?
  20. Jan

    Będzie i u nas hala?

    Kiedy otwarcie ?
  21. Jan

    rower :)

    elektryk to nie rower
  22. Jan

    slalomki 165 cm

    ciekawe ilu użytkowników forum jeździ regularnie DH ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...