-
Liczba zawartości
4 943 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
86
Zawartość dodana przez Jan
-
a na tym przykładzie dobrze czy za wcześnie na kijki ?
-
też Wam życzę i koniecznie nadajcie jej Imię najsłynniejszego wadowickiego narciarza
-
zwyczajnie za dużu słabych drużyn pojechało na Mundial, 32 są wystarczające
-
lepiej tak niż pisać zmyślone historie ale kierowców zawsze mieli dobrych
-
a pamiętasz jeszcze w którym roku to było ? @Edwin
-
no to jednak słabo kibicowałeś 😁
-
nie przypuszczam że Ciebie nie stać na bilecik do Australii
-
a ile za puszke teraz płacą ?
-
widzę że razem z @grimsonem mocno jesteście nimi zainteresowani
-
jeden z najlepszych dni w sezonie
-
uwielbiam jak w górach pada śnieg
-
A Ty tak ogólnie coś na nartach jeździłeś w tym sezonie ?
-
rozumiem że masz znajomego Lady Boya
-
a ile płacisz w Czarnej Górze albo w Zieleńcu ?
-
i przepowiednia się sprawdziła: faszyzm wrócił pod płaszczykiem antyfaszyzmu
-
41 letni Ronaldo dzisiaj słabiutko - brawa dla reprezentacji KONGA
-
miałem jeszcze nadzieję że coś wpadnie w czerwcu ale nie wyszło więc muszę się zadowolić 61 dniami na otwartym powietrzu i 19 w hali
-
to i tak nieźle, mój Romet Komar ważył ponad 50 kilo
-
a ile mieli by wbić z polotem ?
-
ciekawe ilu użytkowników forum jeździ regularnie DH ?
