Skocz do zawartości

Jan

Members
  • Liczba zawartości

    4 938
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    86

Zawartość dodana przez Jan

  1. a pamiętasz jeszcze w którym roku to było ? @Edwin
  2. Jan

    FIFA World Cup 2026

    no to jednak słabo kibicowałeś 😁
  3. Jan

    Sezon 2026/2027

    nie przypuszczam że Ciebie nie stać na bilecik do Australii
  4. a ile za puszke teraz płacą ?
  5. widzę że razem z @grimsonem mocno jesteście nimi zainteresowani
  6. jeden z najlepszych dni w sezonie
  7. uwielbiam jak w górach pada śnieg
  8. A Ty tak ogólnie coś na nartach jeździłeś w tym sezonie ?
  9. rozumiem że masz znajomego Lady Boya
  10. a ile płacisz w Czarnej Górze albo w Zieleńcu ?
  11. Jan

    FIFA World Cup 2026

    i przepowiednia się sprawdziła: faszyzm wrócił pod płaszczykiem antyfaszyzmu
  12. Jan

    FIFA World Cup 2026

    41 letni Ronaldo dzisiaj słabiutko - brawa dla reprezentacji KONGA
  13. miałem jeszcze nadzieję że coś wpadnie w czerwcu ale nie wyszło więc muszę się zadowolić 61 dniami na otwartym powietrzu i 19 w hali
  14. Jan

    rower :)

    to i tak nieźle, mój Romet Komar ważył ponad 50 kilo
  15. Jan

    FIFA World Cup 2026

    a ile mieli by wbić z polotem ?
  16. Jan

    Będzie i u nas hala?

    Kiedy otwarcie ?
  17. Jan

    rower :)

    elektryk to nie rower
  18. Jan

    slalomki 165 cm

    ciekawe ilu użytkowników forum jeździ regularnie DH ?
  19. Jan

    Czarna Góra

    oczywiście - piękna kobieta, zgrabna, wysportowana, świetnie jeździ na nartach, zdobyła Koronę Ziemi, zwiedziła ponad 120 krajów na 6 kontynentach, pisze książki, jest kierowcą rajowym, zrealizowała i realizuje niezliczone projekty charytatywne.
  20. Jan

    Czarna Góra

    no to nieźle musiała Cię wtedy objechać
  21. Jan

    Czarna Góra

    to po to wrzucasz info o wizycie w Lądku by w kolejnym poście Ją zgnoić ?
  22. Jan

    Czarna Góra

    wybierasz się na spotkanie z Martyną ? umiesz tak jak ONA na nartach jeździć ? PS @grimson wiesz gdzie nakręcono filmik ?
  23. Nie wiem czy jest jakieś zainteresowanie ale właśnie rozpoczęło się międzynarodowe kopanie piłki do bramki. Mecz otwarcia słaby ale wczorajszy Kanady z Bośnią i Hercegowiną już emocjonujęcy, Ktoś ma swojego faworyta ? Ja stawiam na Brazylię
×
×
  • Dodaj nową pozycję...