Jump to content

Yaadam

Members
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yaadam

 1. Dzięki wszystkim za wyjazd, fajne towarzystwo na stoku i przy stole. 😬 Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś, kiedyś...
 2. Jak ktoś lubi i umie to może pognać ostro bo wie, że nikogo przed nim nie ma 😁
 3. Cześć. Dzięki za wycieczkę. Było bardzo fajnie. Kwatery na poziomie. Wszyscy chwalili także michę. I żeby nie było to nie w obecności Wieśka 😃. Mimo różnych warunków pogodowych wyjeździłem się. Załączam kilka fotek.
 4. Tak na przyszłość to z centrum też ktoś często dołącza do grupy więc warto zapytać.
 5. Cześć. Dzięki wszystkim za kolejny udany wyjazd 😄. Jak zwykle było zajewyjefajnie 😁. Do zobaczenia w marcu.
 6. Zgadzam się. Dlatego o 12:00 ciężko o miejsce w barze 😅
 7. Cześć. Czy macie jakiś sposób, żeby się do tych ćwiczeń zebrać? Myślę o tym już od 2 tygodni i jakoś mi nie wychodzi 😑
 8.   Czego Tobie, sobie i wszystkim forumowiczom serdecznie życzę
 9. Muszą odrobić ten skrócony sezon. Wszystko pewnie ostro zdrożeje. Jak zwykle za wszystkie problemy tego świata zapłaci zwykły człowiek.
 10. No właśnie się obawiam, że jeszcze wtedy może się ciągnąć ten temat
 11. Według mnie wirus zostanie z nami na zawsze jak każda grypa. Ludzie się będą zrażać. Jedni nie zauważą - inni odejdą. Przestaniemy zwracać uwagę jak na każdą inną grypę. Jam mam zamiar żyć jak wcześniej chyba, że mnie wirus (jestem już starszy - w grupie ryzyka) albo ekonomia pokona. Ale łatwo się nie dam . Niejedną epidemię przetrwałem w swoim dość długim życiu.   Zdrówka wszystkim życzę. I optymizmu.
 12. Cześć. Nie wiem czy pamiętasz ale byliśmy kiedyś razem ze ZBerkiem we Włoszech. Z Wieśkiem byłem kilkakrotnie. Mile wspominam. Nie "trza" stać o 8 przed busem, odjazd ze skoku jak wszyscy są, pierogów, i kiełbasy nie wydziela. U Wieśka to raczej ekipa decyduje co i kiedy. Bezstresowy luz ale "trza" się liczyć, że jak chciałbyś być o 8 na stoku to raczej niemożliwe
 13. Cześć. Dołączamy do wycieczki z Warszawy. Możemy zabrać jedną osobę.
 14. Cześć. Mam chęć dołączyć. Mogę kierować. Jakieś szczegóły? Daj nr na priv to zadzwonię.
 15. Amerykańska kuchnia Ok ale wolę takie wydanie  
 16. Dzięki za fajną wycieczkę. Pozdrowienia dla wszystkich
 17. Bylem wróciłem. Obiecane podsumowanie. Ośrodek mały, do objechania w jeden dzień. Dla słabiej jeżdżących (jak ja) dwa dni. Trasy dość jednostajne, według mnie łatwe. Dojazd do ośrodka jest dość uciążliwy. Ogólnie fajny ośrodek dla dla osób jeżdżących mocno rekreacyjnie. Na tych trasach fajnie się uczyć Jeśli ktoś szuka wyzwań to nie polecam. Ja jestem zadowolony. Trasy akurat żeby próbować poprawiać umiejętności. Dodatkowo zaliczyliśmy dużo świeżego śniegu i pierwszy raz próbowałem jazdy po puchu.
 18. Ach. Biedny ten nasz kraj.   Pełno różnych dupków. Wcześniej okradali nas zaborcy a teraz swoi. Czy to się kiedyś zmieni...? Młodzieży nie dajcie się....!!!!
 19. Dzięki, ale freestyle to nie dla mnie. Ogólnie jeżdżę słabo. Ale zapewne podejdę popatrzeć.   Do miłego
 20. Może wolą piłkę nożną i krykieta?
 21. Dzięki wszystkim za opinie. Mimo, że jak zwykle podzielone, to większość odradza. Decyzja ogółu jednak zapadła na Kaunertal. Towarzystwo raczej szuka właśnie spokoju, ciszy a nie wrażeń. Ja z ciekawości też zobaczę jak to wygląda. Będę miał porównanie, bo w Solden i na Tuxie byłem. Co prawda nie w maju. Po powrocie dodam swoją opinię.   Oczywiście jak ktoś życzy sobie jeszcze coś dodać to zapraszam. Tylko w miarę możliwości proszę o opinie a nie przekomarzanie się czyja wiedza lepsza . Każdemu podoba się co innego. Jak mówi stare polskie przysłowie "jeden lubi świeże mięso, a drugi jak..."
 22. Cześć. Znajomi namawiają mnie na wyjazd do Kaunertal na majówkę. Może ktoś podzieliłby się wrażeniami z pobytu w tym miejscu w podobnym okresie?
×
×
 • Create New...