Jump to content

Yaadam

Members
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yaadam

 1. Zgadzam się. Dlatego o 12:00 ciężko o miejsce w barze 😅
 2. Cześć. Czy macie jakiś sposób, żeby się do tych ćwiczeń zebrać? Myślę o tym już od 2 tygodni i jakoś mi nie wychodzi 😑
 3.   Czego Tobie, sobie i wszystkim forumowiczom serdecznie życzę
 4. Muszą odrobić ten skrócony sezon. Wszystko pewnie ostro zdrożeje. Jak zwykle za wszystkie problemy tego świata zapłaci zwykły człowiek.
 5. No właśnie się obawiam, że jeszcze wtedy może się ciągnąć ten temat
 6. Według mnie wirus zostanie z nami na zawsze jak każda grypa. Ludzie się będą zrażać. Jedni nie zauważą - inni odejdą. Przestaniemy zwracać uwagę jak na każdą inną grypę. Jam mam zamiar żyć jak wcześniej chyba, że mnie wirus (jestem już starszy - w grupie ryzyka) albo ekonomia pokona. Ale łatwo się nie dam . Niejedną epidemię przetrwałem w swoim dość długim życiu.   Zdrówka wszystkim życzę. I optymizmu.
 7. Cześć. Nie wiem czy pamiętasz ale byliśmy kiedyś razem ze ZBerkiem we Włoszech. Z Wieśkiem byłem kilkakrotnie. Mile wspominam. Nie "trza" stać o 8 przed busem, odjazd ze skoku jak wszyscy są, pierogów, i kiełbasy nie wydziela. U Wieśka to raczej ekipa decyduje co i kiedy. Bezstresowy luz ale "trza" się liczyć, że jak chciałbyś być o 8 na stoku to raczej niemożliwe
 8. Cześć. Dołączamy do wycieczki z Warszawy. Możemy zabrać jedną osobę.
 9. Cześć. Mam chęć dołączyć. Mogę kierować. Jakieś szczegóły? Daj nr na priv to zadzwonię.
 10. Amerykańska kuchnia Ok ale wolę takie wydanie  
 11. Dzięki za fajną wycieczkę. Pozdrowienia dla wszystkich
 12. Bylem wróciłem. Obiecane podsumowanie. Ośrodek mały, do objechania w jeden dzień. Dla słabiej jeżdżących (jak ja) dwa dni. Trasy dość jednostajne, według mnie łatwe. Dojazd do ośrodka jest dość uciążliwy. Ogólnie fajny ośrodek dla dla osób jeżdżących mocno rekreacyjnie. Na tych trasach fajnie się uczyć Jeśli ktoś szuka wyzwań to nie polecam. Ja jestem zadowolony. Trasy akurat żeby próbować poprawiać umiejętności. Dodatkowo zaliczyliśmy dużo świeżego śniegu i pierwszy raz próbowałem jazdy po puchu.
 13. Ach. Biedny ten nasz kraj.   Pełno różnych dupków. Wcześniej okradali nas zaborcy a teraz swoi. Czy to się kiedyś zmieni...? Młodzieży nie dajcie się....!!!!
 14. Dzięki, ale freestyle to nie dla mnie. Ogólnie jeżdżę słabo. Ale zapewne podejdę popatrzeć.   Do miłego
 15. Może wolą piłkę nożną i krykieta?
 16. Dzięki wszystkim za opinie. Mimo, że jak zwykle podzielone, to większość odradza. Decyzja ogółu jednak zapadła na Kaunertal. Towarzystwo raczej szuka właśnie spokoju, ciszy a nie wrażeń. Ja z ciekawości też zobaczę jak to wygląda. Będę miał porównanie, bo w Solden i na Tuxie byłem. Co prawda nie w maju. Po powrocie dodam swoją opinię.   Oczywiście jak ktoś życzy sobie jeszcze coś dodać to zapraszam. Tylko w miarę możliwości proszę o opinie a nie przekomarzanie się czyja wiedza lepsza . Każdemu podoba się co innego. Jak mówi stare polskie przysłowie "jeden lubi świeże mięso, a drugi jak..."
 17. Cześć. Znajomi namawiają mnie na wyjazd do Kaunertal na majówkę. Może ktoś podzieliłby się wrażeniami z pobytu w tym miejscu w podobnym okresie?
 18. ...i zaliczyć inne niewątpliwe atrakcje   Ciekawe, czyja Pani teraz zrobi szlaban na wyjazdy?
 19. Hej. Dzięki wszystkim za udany wyjazd 4-8.02. Z pogodą było różnie ale, że każdy miał inne preferencje (jedni chcieli lampę a inni metr białego puchu) to aura dała każdemu po trochu. Dla zaawansowanych było utrudnienie czyli kilka metrów widoczności. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma gogli z radarem. Producenci się lenią. Nastroje za to były wyśmienite. Dla przypomnienia: pamiętajcie o kakakaskach i uważajcie na mikrofalówki.   Od siebie polecam szkolenie narciarskie z Gajowym. W ciągu minuty wykazał moje słabości a w ciągu kolejnych kilku godzin wiele mnie nauczył. Muszę jeszcze wiele trenować, ale nie mam już większych problemów z pokonaniem dowolnie stromej czy rozjechanej trasy.   Do zobaczenie na stoku
 20. Cześć. Szczegółów jeszcze nie ma bo nie wiadomo gdzie i o której spotykamy się z Krzychem. Jest do dyspozycji 15-letnia Astra i raczej więcej jak 3 osoby, bagaże i sprzęt trudno wcisnąć. Jestem wstępnie umówiony z Tytus68. Praktycznie zostaje 1 miejsce. Krzych coś wspominał o człowieku z Częstochowy, niby do Katowic niedaleko, może uda się upchnąć. Start byłby z okolic centrum.
 21. Cześć. Będę dołączał do tego wyjazdu z Warszawy. Może ktoś ma chęć to byłoby raźniej? Może ktoś ma jakieś doświadczenia czym dojechać w miarę przyzwoitej cenie? We dwie czy trzy osoby można jechać samochodem. Mam niezbyt młodego opla, ale może do Katowic się dowlecze.
 22. Fajnie. Znaczy się, że jest szansa na jazdę po śniegu ale nie zawadzi wziąć narty wodne.  Dzięki wszystkim za info. Zarówno za merytorykę jak i inne,  które dodatkowo ożywiły temat 
×
×
 • Create New...