Skocz do zawartości

Mitek

Members
  • Liczba zawartości

    16 865
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    257

Ostatnia wygrana Mitek w dniu 20 Grudnia

Użytkownicy przyznają Mitek punkty reputacji!

3 obserwujących

O Mitek

  • Urodziny 29.10.1965

Ostatnie wizyty

25 316 wyświetleń profilu

Mitek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Very Popular Rare
  • Dedicated
  • Reacting Well
  • First Post
  • Posting Machine Rare

Recent Badges

7,4tys.

Reputacja

  1. Cześć Realnie... myślę, że nie jest aż tak istotne. Swego czasu miałem okazję jeździć z chłopakiem, który był również niewielkich rozmiarów - chyba 168 wzrostu i poniżej 70 kg. Gość (my ogarnialiśmy sprzęt dla uczestników) poprosił o najdłuższą GS jaka jest dostępna w Tonale. Był jeden egzemplarz 188 cm. Już po tym jak niósł narty widać było co się święci a jak pojechał... to na dole poprosiłem go żeby jeździł deko wolniej bo chciałem popatrzyć. Były zawodnik nawet w polskich warunkach potrafi jeździć o klasy lepiej niż amator i nie przeszkadza mu żadna narta. Pozdro
  2. Mitek

    PS 2025/2026

    Cześć Raz w życiu ją widziałem. 🙂 Ale chyba słyszymy nieco inne fragmenty jej wypowiedzi. Fajnie przekazuje na przykład informacje jak zawodnicy komentują trasę i warunki. Trasę i jej trudności opisuje znakomicie. Niuanse techniczne jazdy też fajnie - jak dla mnie jest o niebo lepsza od Domańskiego. O niebo! Trzymaj się. No ciekawe jak pojedzie Sarchett mam wrażenie, że może być nieźle jak się nie spali. Pozdro
  3. Mitek

    PS 2025/2026

    Stawiałem, że Zubcic będzie miał 2,5 s straty przy tym swoim pancernym stylu. Ciekaw jestem jakby tę trasę pojechała Shiffrin.
  4. Mitek

    PS 2025/2026

    Ale Panowie mają fajne twarze na mecie. Wszyscy napięci jak szczerbaty na suchary a tu trzeba było jechać bardzo delikatnie co akurat Schwarz ma naturalne.
  5. Mitek

    PS 2025/2026

    Cześć Hm.. I to jest kwestia dyskusyjna. Jeździ skutecznie i to jest podstawa reszta ma znacznie marginalne. Akurat jej stylu jazdy nie lubię z tym X, nigdy nie była moja ulubiona zawodniczką. Jest stosunkowo potężną i to może coś tam wymuszać - nie wiem. Styl Goggii to jest w zjeździe dla mnie świetna sprawa ale to zawodniczki tak inne, że ciężko nawet porównywać. Wiesz ja nigdy nie wiedziałem jak naprawdę prowadzi ta trasa bo, że jest jakimś zbitkiem to wiem ale żebym pamiętał co i jak? Bormio pamiętam ale tam spędziłem tyle czasu, że głupi by zapamiętał a Gardena zero poza końcówką. Pozdro No a dzisiaj Marco Schwarz jadąc uślizgami dokłada solidnie wszystkim, którzy jadą stivotingiem. Bardzo ciekawe!
  6. Mitek

    Sezon 2025/2026

    Hehe - może być wprost przeciwnie właśnie - co Ty piszesz. Oglądałeś przecież Gardenę...
  7. No jak? Przecież napisałeś: "Na CKI 8,5/10 pkt za skręt carvingowy, 9,5/10 pkt za przejazd GS. W 2019 a nie w poprzedniej epoce." - czyli jednoznacznie twoje wyniki są wartościowe a wyniki poprzedników z poprzednich epok nie. Ja miałem 3 wynik na CKI w roczniku ale jest to wynik bezwartościowy twoim zdaniem - proste, za to twój jest wartościowy. Nie ma dyskusji.
  8. Negujesz wartość i dorobek poprzedników? OK. Jesteś jeszcze większym dupkiem niż myślałem. Ale szanuję szaleństwo bo nie każdy czułby się większy Zaruskiego. Będąc nikim czujesz się wielkim - też sztuka, ale jednoosobowa niestety.
  9. A ty skąd? Raczej nie jesteś konstruktorem ani testerem nart a twoje rachityczne narciarstwo sportowe raczej nie predestynuje cię do miana bycia ekspertem, czyż nie? Byłeś, jesteś, będziesz kiedyś zawodnikiem? No chyba, że chcesz prezentować swoją karykaturalną imitację narciarstwa sportowego prezentować jako jakiś kanon? Prosimy o filmy, dyplomy, puchary... A może się okaże, że to system i autorytety nie doceniły polskiego Odermatta, czy raczej... Raicha?
  10. Komórki nie obchodzi czy jedzie na niej Mitek czy Spiochu - ona dobrze skręca z założenia.
  11. Cześć Na my z pewnością tworzyliśmy takie same: Mam identyczne wspomnienia, ale nie z Fortu Koperniika tylko z warszawskiej Cytadeli. Dokładnie takie jak opisałaś, nawet z reakcją rodzicielską - więc allele, chociaż ten poszukujący muszą być takie same. Pozdro
  12. Cześć Jasne, ale nie wiem kto czyta? Sporo ludzi uważa, że narta z nadrukiem "FIS" to komórka, i tyle. Ja raczej się na tym nie znam ale potrafię odróżnić dobrą nartę od złej - jak to Jurek pisał - po ugięciu? W każdym razie to widać od razu. Pozdro
  13. Mitek

    Materiały szkoleniowe

    Cześć Dla Ciebie Szymku każda narta już jest uniwersalna. Pisząc taki post się zwyczajnie dla zabawy droczysz. 😉 Ja bym brał - w Twoim wypadku - 160 cm, sztywną SL. Jak się wjeździsz - co zajmie Ci dzień, może dwa to wszystko da się zrobić, bo i przekładankę i tyłem pojedziesz bez stresu i większość prostych figur dasz radę a i ładne łuki wyciąć można jak Ci wymuskani chłopcy z Korei. No tylko do tego to już sobie musisz kupić taki kostiumik, żeby wszystkie niuanse zacierał a pięknie Cię sprzedawał. :) Pozdro
  14. Cześć Nart komórkowych nie ma na testach ogólnodostępnych z założenia. No chyba, że - wzorem niektórych kolegów z sieci - za komórkę uważasz każdą nartę która ma gdzieś napisane WC, RD albo FIS. - to OK. Pozdro
  15. Ty nie dojedziesz - nie umiesz, jak piszesz, chcesz to Cię podwiozę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...