Cześć
Hm.. Nie ma to żadnego znaczenia, te 1,5 s.
Ważne że dziewczyna jeździ regularnie, że to lubi i że pewnie przekaże dalej - i to są wartości, które są ważniejsze od jakichkolwiek sekund i można być z tych sukcesów bardzo dumnym.
Dziecko, które jeździ w klubie rok, dwa - to nie ma znaczenia specjalnego. Ale powiedzmy po 4 latach treningu i regularnych startów żaden amator nie ma podejścia jakiegokolwiek nawet jak był szkolony i ma talent.
Co do przejazdu... różnica aż boli, choć trasa dla małych dzieci sporo zaciera nie ma to zupełnie znaczenia.
A durnia robisz sam z siebie swoimi postami więc mi tu nie Mitkuj tylko się ogarnij!
Pozdro