Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Soelden czy Stubai?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  2. verbier vs la grave

    • 12 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  3. Passo del Tonale - Włochy - opinie 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 7,8tys. wyświetleń
  4. Val di sole czy val di fiemme/fassa 1 2

    • 25 odpowiedzi
    • 4,9tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  5. Na narty na podróż poślubną

    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  6. łomnica tatrzanska,kto był???

    • 18 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  7. St. Anton/ "Ski Arlberg"

    • 1 odpowiedź
    • 785 wyświetleń
  8. VRATNA-kto był proszę o opinie

    • 11 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  9. Spinderovy Mlyn

    • 19 odpowiedzi
    • 5,6tys. wyświetleń
  10. Hokchar , Saalbach czy Zillertal?

    • 19 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  11. Stok dla początkujących - BT/MC

    • 9 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  12. Słowacja-wyjazd w marcu

    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1tys. wyświetleń
  13. Narty w Szwecji

    • 1 odpowiedź
    • 1tys. wyświetleń
  14. Lubawka- był ktos?

    • 13 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
  15. Nowy wyciąg w Wiśle - Malince!!

    • 9 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  16. gdzie? okolice szczyrku wisly ustronia

    • 5 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  17. Ktoredy najlepiej do Wloch?

    • 2 odpowiedzi
    • 813 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  18. Całoroczny stok w Krakowie

    • 19 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  19. Dzikowiec

    • 17 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...