Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 11 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  1. Lubawka- był ktos?

    • 13 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
  2. łomnica tatrzanska,kto był???

    • 18 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  3. Madonna początkiem kwietnia

    • 8 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  4. Magura Małastowska

    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  5. Małe Ciche - nocleg

    • 4 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  6. Marilleva 1400 czy Folgarida ?? 1 2

    • 49 odpowiedzi
    • 8,3tys. wyświetleń
  7. Międzybrodzie bialskie - Andaluzja

    • 19 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  8. Na narty i na sanki - tylko gdzie?

    • 0 odpowiedzi
    • 881 wyświetleń
  9. na narty na Balkany

    • 5 odpowiedzi
    • 866 wyświetleń
  10. Na narty na podróż poślubną

    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  11. Na narty pociagiem

    • 6 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  12. Na narty z niemowlakiem?

    • 20 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
  13. Na pewno Austria - Tylko gdzie?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  14. najłatwiesze stoki i osrodki

    • 18 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  15. Najwiekszy osrodek w Austrii.

    • 16 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  16. narty 11-14 czerwiec...? 1 2 3

    • 59 odpowiedzi
    • 8,5tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  17. Narty w Szwecji

    • 1 odpowiedź
    • 1tys. wyświetleń
  18. Narty w Szwecji

    • 2 odpowiedzi
    • 901 wyświetleń
  19. Narty w tygdoniu, okolice Krakowa

    • 4 odpowiedzi
    • 815 wyświetleń
  20. nassfeld czy flachau

    • 8 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
  21. Nassfeld czy Kronplatz???

    • 15 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  22. nieduży, kameralny ośrodek w Austrii 1 2

    • 34 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...