Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. może napisz do kolegi @Mazby przydał by się na forum ktoś kometentny w tej dziedzinie
  3. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Ale chyba tylko ta jedna sytuacja przy pierwszej bramce kontrowersyjna? A reszta meczu na +. W sumie Ekwador wygrał więc można przymknąć oko😉
  4. To Nasz Kolega z Forum - Mazby, serdecznie Pana pozdrawiam, jeśli jeszcze czyta Pan SkiForum. Sam System skuteczny, miałem przyjemność jeździć z Uczniami Pana Mazusia. Serdecznie pozdrawiam.
  5. I dlatego nie możemy porównyać szkolenia naszych dzieci i naszych wnuków. To jest około 30 lat kiedy diametralnie zmienił się sprzęt. Wtedy nieużywanie kijków było nie do pomyślenia, skręt równoległy na "ołówkach" bez wbicia kijka był dla początkujących niewykonalny. Teraz narty są krótsze, same skręcają a dzieci w szkółkach zamiast kijków dostają kierownice. Zobacz filmik z nowoczesnego szkolenia
  6. brachol

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Też oglądałem siatkę przez dwa dni w Gliwicach (moja córka bardzo lubi siatkę i jeździmy jak gdzieś w PL są mecze). Haynen próbuje ułożyć Chiny i ja na razie nie bardzo mu to idzie. Nie wiem, czy nie jest to trochę problem z inną mentalnością. Grbić w mojej ocenie radzi sobie całkiem ok, w obu meczach problemem był brak skupienia, kiepski blok, słaby serwis. Brakowało kogoś kto by pociągnął mecz. Myślę, że te elementy mają przećwiczone, ale brak skupienia wpływa na zachowanie na boisku. pozdro
  7. Kubis

    FIFA World Cup 2026

    No właśnie sobie nie radzi...
  8. Wg mnie w sam raz. 🙂 Ale ten czas leci. Twoja Lea to teraz juz prawie panna na wydaniu. 🙂 Moje dzieci jeździły z kijkami od pierwszych "kroków". Filmików niestety niet, bo w tamtych czasach rzadko się je robiło i nie było smartfonów. 😉 Ale mam dwa zdjęcia z samych początków. Syn, 3.5 roku, w Bukowinie i córka, 4.2, w Hirmentaz (Francja).
  9. grimson

    FIFA World Cup 2026

    To kto jest tą wybitnością, jak nie Mędrzec Europy?
  10. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Widzę, że niektórzy szukają wybitności w rejonach gdzie z założenia nie ma jaj za grosz.
  11. grimson

    FIFA World Cup 2026

    Najwybitniejszy Polak, Mędrzec Europy. Jego życiorys zna każde polskie dziecko: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Wałęsa
  12. Wczoraj
  13. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Świetny mecz. Dla mnie Niemcy w tym turnieju są miętkie😉 Szkoda WKS bo też mogli dokonać Niemców przy odrobinie chłodnej głowy. Dziś wygrał otwarty i odważny futbol. Dla mnie bomba. Jeden piłkarz do zapamiętania - "Jeboła" hehe 😆 Pozdro
  14. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Spoczko. Nawet w studiu się wypowiadają że raczej był faul przy pierwszej bramce. Dla mnie bez znaczenia kto sędziuje aby sprawiedliwie a skoro jest VAR to naprawdę dużo rzeczy można obiektywnie ocenić. Widzę, że pijesz cały czas do moich ostatnich wpisów. Więc tłumaczę - nie mam nic do czarnoskórych. Kibicowałem Senegalowi. Nie lubię przedstawienia i pokazu mody na boisku. Fajnie gdyby piłkarz wyróżniał się umiejętnościami a nie np fryzurą. Panie jako sędzia - też spoko. "Trza mieć jaja" - trzeba być twardym i mocnym psychicznie , w końcu ma się do czynienia z bandą 22 kogutów. Ot tyle w temacie. Pozdro
  15. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wybacz Tomku, wybacz Adrianie, gdzieś wcześniej padło takie nieszczęśliwe uogólnienie i do tego się odniosłem. Ale rzeczywiście jestem może tutaj wyczulony bo niestety czasami słabo się czyta. Sorry. Pozdrowienia
  16. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Gdzie napisałem, że poradziła sobie źle, bo jest kobietą? Raczej należy oceniać sytuację, nie kto sędziuje. A w mojej ocenie to nadawało sie na faul. Poza tym sędziowanie bez zarzutu. Akurat na kobiety głosuje częściej niż na mężczyzn. Na czarnych jeszcze nie głosowałem, ale chyba nawet nie mam takiej możliwości, póki co. Pozdro.
  17. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Mitek, co Ty gadasz??? Kobitka sędziuje i bardzo fajnie. Czy ktoś napisał że mu to przeszkadza?? Ale zobacz powtórkę przy pierwszym golu to zrozumiesz. Sory - albo rybki albo pipki - oglądaj siatkówkę 😄 ja oglądam mecz. Bez sensu taka dyskusja. Pozdro
  18. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Wczoraj oglądałem mecz - już nie pamiętam który - i sędziowało chyba 9 panów (no wiecie, boisko techniczni Var itd) i żenujące błędy były dla mnie śmieszne. Takie gdybanie: bo Pani sędziuje pachnie gorzej niż jakby było, że sędziuje czarny. Ludzie ocknijcie się. Przestańcie być niewolnikami tradycyjnej ciemnoty. No chyba, że bliski jest Wam XIX wiek. Czytaliście życiorys najwybitniejszego Polaka? Daje do myślenia. Pozdro
  19. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Klikasz w "POKAŻ KOMENTARZ" i wyświetla Ci się krótki filmik z powtórki gola. Kanada zrobiła bardzo efektowną akcję zakończoną bramką. Siatkówka spoko ale nie oglądam. W plażową zawsze lubiłem grać. Poza tym mecz świetny jak na razie. Ja nie jestem spokojny bo dyskusyjne już na początku stało się czy pierwsza bramka dla Niemców powinna być uznana. I czy Pani wytrzyma ciśnienie psychicznie. Przecież tam też mocno "wchodzą na łeb". Trza mieć jaja😉 Pozdro
  20. jurek_h

    slalomki 165 cm

    To przez temperaturę na zewnątrz.
  21. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Z tą pierwszą bramką, to nie wiem czy sobie tak dobrze poradziła. Nie jestem sędzia, ale piłkę oglądam i byłem zdziwiony. A Podolski to gość i to z Górnika 👍
  22. Mitek

    slalomki 165 cm

    Cześć To nie wiem... Pozdro
  23. jurek_h

    slalomki 165 cm

    Stary jestem. Nie pamiętam. Rudy ( charakterologicznie ) Niemiec? 🙂
  24. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć Jeżeli chodzi o link to nie wiem o co chodzi, nic mi się nie pokazuje poza jakimiś opisami i pustymi ekranami. A jeżeli chodzi o mecz to ...oglądam siatkę. Modernizowanie drużyny, będąc najlepszą drużyną na świecie to trudny proces. Grbić - znakomity szkoleniowiec, radzi z tym sobie na razie chyba troszkę gorzej niż Pan Haynen, który zrobił nam siatkówkę na 10 lat. A jeżeli chodzi o sędziowanie Pani... Panie radzą sobie raczej zdecydowanie lepiej pd Panów ze wszystkim co nie wymaga zwykłej siły wzbogaconej tępym mózgiem więc jestem spokojny. Pozdro
  25. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Ostatnia bramka : https://m.lajfy.com/match/index/date/2026-06-24/id/530022/type/goal Już 1:1 😄
  26. Mitek

    FIFA World Cup 2026

    Cześć A o co chodzi z Kanadą? Bo ja znam tylko wynik. Pozdro
  27. AdrianW

    FIFA World Cup 2026

    Cześć. Racja, szczególnie gdy wypowiada się ktoś, kto zdobył MŚ. Ekwadoru jeszcze nie oglądałem. Zaczęło się ciekawie...🙂 I kobitka sędziuje. Ciekawe jak sobie poradzi. Nie rozumiem czemu nie uznali faulu, przecież drapnął go po głowie butem...🤔 Wczoraj Kanada zrobiła niezły pokaz na 1:2. Pozdro
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...