Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Znowu 4 dni słońca, tym razem w Ischgl!!!
  3. cappo

    Sezon 2025/2026

    Na FB na relacji było info wczoraj że z powodu wiatru o 10:35 wyłączyli luxtorpede, także trochę musiało wiać.
  4. @Adam ..DUCH czy mógłbyś zapodać rozkład jazdy zwardoński-ego na 1 stycznia? - jeśli takowy istnieje, bo nigdzie nie mogę znaleźć
  5. grimson

    Sezon 2025/2026

    Kruca bomba, w Kudowie-Zdrój w końcu widać słońce i nie ma wiatru urywającego glowe. Obecnie w Zieleńcu jest -9.5 st C, zapowiada się alpejski warun na stoku.
  6. Dzisiaj
  7. Będziem się turlać i staczać najwyżej po śniegu, a nie po błocie
  8. Zwardoń walczy.. Pilsko też Mizowa
  9. Jan

    Sezon 2025/2026

    moja wnusia w ubiegłym sezonie się nauczyła, równe 2 miesiące przed 6 urodzinami
  10. To nie chodzi Piotrek o wartość dodaną tylko o brak wartości ujemnej ...coby nie zniszczyć ślizgu - oczywiście jest to zabieg z tych - "zmywacz do rąk" - skład : 100%woda. A co do zasadności stosowania - polej zmywaczem ślizg i zetrzej po krótkim czasie cykliną owiniętą ręcznikiem papierowym - zobacz ile syfu starłeś... jeśli ten syf będziesz wcierał w pory ślizgu z następnymi smarowaniami, z czasem coraz bardziej zatykasz te pory brudem a kolejne smarowania będą coraz krócej trzymały. Ja tak to widzę... Oczywiście jak zapitalasz po "poważnych" alpejskich stokach goniąc Damiana ma to mniejsze znaczenie, ale jak walczysz o troszeczkę szybkości w Białce albo co gorsza zaczyna sie lepić śnieg do ślizgu- już ma znaczenie kluczowe.
  11. Wiadomo powszechnie że najbezpieczniejsza dla zdrowia i życia jest jazda na klawiaturze komputera
  12. Lexi

    Sezon 2025/2026

    Tak pływa i trenuje różna cuda - wysportowany jest.
  13. Lexi

    Sezon 2025/2026

    Wczoraj Murzasichle Ski - kombinat talerzykowy... uczymy się jazdy na talerzykach ...Wreszcie jest BIAŁO.. Jakieś -4 -6..wiatr.. ale za to nie ma mgły..
  14. Przerażający Zieleniec - wioska poniżej granicy lasy gdzie jeździmy dookoła kościoła. Wracajcie do domu, nie ryzykujcie zdrowia i życia.
  15. Wczoraj
  16. Kiedyś się spotkamy to ci to pokażę na przykładzie twojej, żony albo córki. Obie nie umieją jeździć ale fajnie byłoby je nauczyć. Dla mnie byłby to priorytet...
  17. Cześć Tomek ... dość jasne ale ... w jakiej wyjątkowej w skali dziejów Ziemi epoce żyjemy? Zresztą ciekawe czy ktoś z Was wie? Jakbyście wiedzieli inaczej byście patrzyli na narciarstwo. Pozdro
  18. Mitek

    Sezon 2025/2026

    Cześć To tylko sugestia. Na zdjęciu widzę, że kolega już ze szkoły więc wiesz... Ale Ty wiesz bo go znasz. Ale ... pływa bo wygląda na opływową sylwetkę... 😉 W sensie pewnej strzelistości...Pozdro
  19. Mitek

    Sezon 2025/2026

    Ocenić chłopca ze zdjęcia na 4 lata to trzeba być kosmitą dopiero. A pisanie bzdur kolejnych tylko potwierdza tą diagnozę.
  20. Jan

    Sezon 2025/2026

    trudno powiedzieć co lepsze, moja wnusia jak miała 4 i 5 to jeździła z kijkami a jako 6 latka poszła do renomowanej szkółki narciarskiej w Oberstdorfie i tam kijki jej zabrali
  21. Też tak mi się wydaje. Dlatego uważam, że zmniejszanie ustawienia tylko z tego powodu to nie jest dobry pomysł. Przypadkowe wypięcie w szybkiej jeździe też może być odczuwalne w różnych częściach ciała 😀
  22. Nie pamiętam niestety jak było dokładnie. Śmiem podejrzewać, że gdyby mnie obróciło i nart nie wypięło to kolana by to odczuły...
  23. Wcześniej były Rossignol REACT RTX 163 i Head Clear Joy 148 Żaneta ma teraz Head power joy 158 a ja to co na zdjęciu.
  24. Adrian, tak w kontekście tego co napisałeś, podasz jakie narty obecnie posiadacie? Może pisałeś na forum, ale nie chcę tego szukać.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...