Jump to content

Sezon 2023/2024 - podsumowanie

Recommended Posts

18 godzin temu, grimson napisał:

Miałem dosłownie 30 min żeby na nich szybciej pojeździc, bo było pusto i sztruks z samego rana. Potem jak to w lutym w PL, kartoflisko i miękko.

no trochę szkoda bo to tak jak byś kupił Ferrari i jeździł nim tutaj

Strefa.jpg.fa2e7ecce12fdd02fa41931e0c024d5a.jpg

życzę Tobie na przyszły sezon co najmniej kilku wyjazdów w góry z długimi i szerokimi trasami - najlepiej bez drzew i przepaści po bokach

• Like 1

Cze

Wspomnień czar, no fajowsko było. Madonna wiosna 2024. Syn mi przesłał filmik jak jechaliśmy ze Spinale  i mijaliśmy kanapę jadąc dalej do "babci" aby wydłużyć nieco zjazd (a z 1km). Niebieska ale tam ze względu na infrastrukturę nikt nie chciał jeździć, oprócz nas 😉, ale w takim słońcu to na tej leciwej kanapie można było się poopalać. A trasa cały dzień tam tak wyglądała. Nawet Kastle GS tam dawały radę, mimo iż śnieg tak nie niósł jak z rańca.

pozdro

• Like 7

W dniu 17.05.2024 o 11:23, Marcos73 napisał:

Cze

Wspomnień czar, no fajowsko było. Madonna wiosna 2024. Syn mi przesłał filmik jak jechaliśmy ze Spinale  i mijaliśmy kanapę jadąc dalej do "babci" aby wydłużyć nieco zjazd (a z 1km). Niebieska ale tam ze względu na infrastrukturę nikt nie chciał jeździć, oprócz nas 😉, ale w takim słońcu to na tej leciwej kanapie można było się poopalać. A trasa cały dzień tam tak wyglądała. Nawet Kastle GS tam dawały radę, mimo iż śnieg tak nie niósł jak z rańca.

pozdro

Cześć 

Teraz zauważyłem 😉

Fajne równoległe ( tego się uczę ) prowadzenie nart w części pierwszej ale w drugiej zamierzone czy wyuczone wysuwanie wewnętrznej ? Nie żebym się czepiał,bo 👌 palce lizać ogólnie jazda choć oczywiście można sprowadzić mnie do parteru i psy wieszać 🤣 

pozdro serdeczne 

• Thanks 1

Godzinę temu, Victor napisał:

Cześć 

Teraz zauważyłem 😉

Fajne równoległe ( tego się uczę ) prowadzenie nart w części pierwszej ale w drugiej zamierzone czy wyuczone wysuwanie wewnętrznej ? Nie żebym się czepiał,bo 👌 palce lizać ogólnie jazda choć oczywiście można sprowadzić mnie do parteru i psy wieszać 🤣 

pozdro serdeczne 

Anatomia po prostu.

• Like 1

3 godziny temu, Victor napisał:

Cześć 

Teraz zauważyłem 😉

pozdro serdeczne 

Paweł, jak to mówią mechanicy o starych samochodach: Ten typ tak ma😀. Ale to też pewnie powodowane niejako, że ten dolny odcinek jest mega płaski, a ja posiadam chyba umiejętność wyciskania prędkości z niczego. Może to pomaga, delikatna szuflada.

pozdro

• Like 1