Skocz do zawartości

Kasprowy Wierch. Piątek 8.03


herbi

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Edwin napisał:

Ładne te narty...ale widoki ładniejsze😄Nigdy nie byłem tam na nartach,to i dupa nie narciarz ze mnie.

Ja też. Trzeba by założyć Fundację Na Rzecz Tych Którzy Jeszcze Nie Byli Na Kasprowym Na Nartach I zbierać odpisy 1.5%.... w tym wznioslym celu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tux to mi się kojarzy z pękniętymi żebrami. Kiedyś na wyjeździe z Jurek Byd,pierwszy zjazd czerwoną i zostałem skoszony przez deskarza,a że październik to był i lodowisko,to połowę trasy przejechałem na dupie nie mogąc się zatrzymać.

Ale wyjazd był udany,bo miejscówa fajna była z basenem i sauną,a co się w następne dni pszenicznego piwa nachlałem w knajpie na górze i poopalałem to moje😁

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Nie czasami 2 bywało że 3 dni na jednym wyjeździe 

ostatnio byłem 5 dni w czerwcu 2021

https://www.kochamnarty.pl/topic/5493-hintertux-koniec-zarazy-czerwiec-20202021/?p=80904

i jak na tą porę roku warunki były rewelacyjne

A Kasprowy to też moja miłość - odkryłem w 1974 roku i byłem tam co najmniej 100 razy 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan napisał:

ostatnio byłem 5 dni w czerwcu 2021

https://www.kochamnarty.pl/topic/5493-hintertux-koniec-zarazy-czerwiec-20202021/?p=80904

i jak na tą porę roku warunki były rewelacyjne

A Kasprowy to też moja miłość - odkryłem w 1974 roku i byłem tam co najmniej 100 razy 

W czerwcu byłem rok przed Tobą po pierwszym lokdałnie😁 od 19 do 22 pierwszy dzień lata był na nartach 

IMG_20200623_102922.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...