Skocz do zawartości

Witam jaka cena karnetu aktualnie w Cervinie Zermatt


janio1960

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, janio1960 napisał:

Ja też lubię żartować ,spoko domyśliłem się,a co do ubezpieczenia jeszcze w Szwajcarii znam byłem 2 lata temu mieliśmy też wysoki pakiet, oczywiście mam w planie na 500000 tyś? Będzie Ok czy za mało 

PLN czy CHF? Może być trochę mało jak rozjedziesz jakiegoś adwokata, który będzie niezdolny do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jan napisał:

Twoja sprawa, we Włoszech jest obowiązkowe (nie wiem na jaką sumę). Ja mam np. na 100 milionów Euro 

Niestety wartość ubezpieczenia nie wpływa na wartość osoby jako takiej. To mylny pogląd.

Jako człowiek z pewnością się bronisz jako narciarz..,.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, janio1960 napisał:

To jak jest we Włoszech z obowiązkowym ubezpieczeniem? Jadąc prywatnie, zawarte może jest w karnecie? Czy?

Może na poważnie na jaką kwotę bezpiecznie wykupić ubezpieczenie wraz z Zermatt 

Cze, do karnetu chyba można dokupić jakieś podstawowe obowiązkowe. Ja kupuję zawsze on-line w AXA, tanio i wysokie kwoty ubezpiczeń OC i w razie leczenia. Ale nie wiem o co kaman, bo jak robię to w pracy to dostaję 30% rabatu, teraz z domu tylko 10%. Dziwne.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze, do karnetu chyba można dokupić jakieś podstawowe obowiązkowe. Ja kupuję zawsze on-line w AXA, tanio i wysokie kwoty ubezpiczeń OC i w razie leczenia. Ale nie wiem o co kaman, bo jak robię to w pracy to dostaję 30% rabatu, teraz z domu tylko 10%. Dziwne.

pozdro

Marek, proste.

W pracy nie powinieneś tego robić to jest i wyższy rabat. Inne IP itp. A jak byś zmienił VPN to dopiero byłyby cuda 😉.

p. s.

Cyklicznie czyszczę swoje dane w sieci. Jakiś czas temu, po czyszczeniu, atakowały mnie "samotne kobiety z Kozienic" 😉

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, moruniek napisał:

Marek, proste.

W pracy nie powinieneś tego robić to jest i wyższy rabat. Inne IP itp. A jak byś zmienił VPN to dopiero byłyby cuda 😉.

p. s.

Cyklicznie czyszczę swoje dane w sieci. Jakiś czas temu, po czyszczeniu, atakowały mnie "samotne kobiety z Kozienic" 😉

Cześć

A jak to się robi?

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcos73 napisał:

Ja bym się tak nie pucował, bo ja się rodzina dowie to mogą być ostatnie narty w Twoim życiu

Przecież nie każe Tobie się pucować a z rodziną nie problem bo ma to samo ubezpieczenie

Edytowane przez Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.01.2024 o 20:48, Jan napisał:

Jeśli w ciągu tygodnia uda się Tobie co najmniej 2 dni pojeździć po szwajcarskiej stronie to warto

Ale karnety 6 dniowe mają przecież 2 dni na całą dolinę (6 Days Cervinia-Valtournenche+VdA):
"This ticket allows you to ski for 6 full days (initial day of reference when purchasing) on the slopes of Cervinia and Valtournenche or 1-2 days in another resort in Valle d'Aosta."

Mam pytanko, czy na Plateau Rosa (Testa Gira) można wjeżdżać bez ograniczeń wyłącznie na karnecie "włoskim"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...